06, egy kis zene, úttörő JBL minőség

Köszöntelek, kedves vendég. ))
Ma úgy döntöttünk, hogy beszéljen a tulajdonos nem sok én belső hang, ami jelenleg történik, és amit a tervek szerint.

Röviden és értelmes -, amelyik a „zene” alapján „hangminőség = ár” felesleges pátosz Ponte és a beszélők száma az utastérben vagy a csomagtartó.
Azt Sanka utolsó DJ-ingom csinál - a zene neki, valóban, szinte a legfontosabb tényező bennem, miután a műszaki állapot: D Tapasztalatai alapján és a tapasztalatok barátok - úgy döntött, hogy a fej - Pioneer DEH-X5600BT. A bejárati ajtó JBL GTO6508C (165mm) a hátsó JBL GTO938.

Általában szedtünk a tökéletes akusztika kiváló hangminőséget egy elég elfogadható áron. Minden együtt, amelynek költsége 15.000 rubelt.

* Azonnal arra figyelmeztetnek, hogy a bejárati ajtó 16-ki nem kelt fel - szükség van az egyensúlyra nem sok, sőt, mint a palacsinta, a hátsó. Sokkal jobb, hogy vesz egy fa polc (1000 rubelt), és nem a gőz, mint Sanya hozott palacsintát a szokásos polc - ezred a hangerő kezd zörög és ez szomorú.

** A közeljövőben is, tedd a polcra, és biztosan nem lesz egy csomó fotó, hogyan néz ki az utastérben. )

Ára: 15 000 ₽ Futott km 27600

FakeHeader

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában.

hűvös, Gondolom ugyanaz akusztika összegyűjtött

Távtartók az első ajtók készülnek, vagy csak vágott elé fém és forgalomba ajtókárpit dinamika?

Második kiviteli. Távtartók néma pillantást. Sokan nem vágja.

JBL GTO 938. Ahogy értem)

Ami a bögrék JBL GTO 938 tűztem ugyanaz)

mm)) Tényleg azt hittem alatt * b, vagy valami, nem értem miért, mert A hangszórók tökéletesek érték: D

Én is szeretem))

JBL - jó választás!
de amennyire én tudom, az információt a hangszórók 2 Ohm - nye ... akarta venni ezeket, de furcsa félt túlmelegedését a fej ...

A fej teljesen kényelmes érzés, nem tapad, nem tupit, még mindig méltósággal, így biztonságos venni)) Ezt mondom megint, nem vásárolnak az erősítő és mélynyomó az abszolút hiábavalóság ezen eszközök adatoszlopait - hang hiányzik))

Kapcsolódó cikkek