7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre

A pajzsmirigy felelős a termelés a hormonok szabályozzák anyagcserét (anyagcsere), a hőmérséklet és a pulzus. Ha a munkát zavarja, akkor is komoly következményekkel járhat a szervekben, beleértve a máj, a belek, a vese, a reproduktív rendszer, szív és még az agy.

Fáradtság, ingerlékenység

7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre
7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre

Pajzsmirigy betegség érintheti az energia szintet és a hangulat. A hypothyreosis érezte a fáradtságot és erőtlenség. Gyakran vannak problémák alvás, szorongás és ingerlékenység.

A változás a pulzusszám

7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre
7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre

Pajzsmirigy hormonok befolyásolják szinte minden szerv és befolyásolja a szívfrekvenciát. A felhasználók észre, hogy a frekvencia pulzusszám kevesebb, mint máskor, vagy éppen ellenkezőleg, jelentősen felgyorsítja a ritmust.

Az erőteljes növekedése vagy fogyás

7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre
7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre

Az éles váltás súlya - az egyik leggyakoribb tünete. Növekedése vagy csökkenése tömeg rövid idő is jelzik az alacsony szintű a pajzsmirigy hormonok.

Száraz bőr és törékeny körmök

7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre
7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre

Száraz és viszkető bőr lehet a jele a problémák pajzsmirigy. Nails törékennyé válnak, és úgy tűnik, háromdimenziós hosszanti csíkokkal.

Gyenge szabályozása a hőmérséklet

7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre
7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre

Pajzsmirigy betegségek megzavarhatja a képességét, hogy a testhőmérséklet szabályozásában, az emberek úgy érzik, hideg, vagy éppen ellenkezőleg, tűnhet túlzott izzadás és idegenkedés a hőt.

A dudor a nyak

7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre
7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre

Duzzanat vagy bővítést a nyakon látható jele, hogy vannak problémák a pajzsmirigy, biztos, hogy figyeljen rá.

Izomfájdalmat, görcsöket

7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre
7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre

Hypothyreosis megnyilvánulhat a különböző testi fájdalmak. A legtöbb esetben ezek a tünetek ödémával, izom- vagy daganat megnyomja az idegek.

Hogyan lehet ellenőrizni

7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre
7 jelei pajzsmirigy betegség, amely nem vesszük észre

Ebben az időszakban 22:00-00:00 az éjszaka, hogy egy 5% -os jód és jód tegye háló a csuklón mindkét kezét, mert a pajzsmirigy - páros szerv, és minden eleme a pár másként működik.

Reggel megnézzük, mi a kéz jód felszívódik, hogy elment. Amennyiben jódot jobban fel - van még igény a jód mirigy.

Ha a jobb oldali eltűnt - sérti a jobb oldalon a pajzsmirigy, illetve ha a bal, akkor a probléma meg kell találni a bal oldali, mint általában, a patológia akkor csak az egyik oldalon.

Ezek a tünetek nem az alapja a diagnózis a saját, mert egybeesik a más betegségek tüneteit. Ha azt észleli, a fenti tünetek, ne hagyja figyelmen kívül azokat, forduljon orvoshoz, és át vizsgák.

Julia Gafurov diák
  • Aktivitás: 442
  • Hírnév: 2
  • Nem: Nő

Julia Gafurov hallgató 4 hónappal ezelőtt

Valentina egy sor „aki írta - nem tudom, én bolond, olvastam.” Kiderült, hogy én vagyok a tolvaj, pletyka, gossiper, cselszövő, hazug, hazug, podstavschitsa létra, hozzá valaki másnak a szeretőjét, pózol neki. Nagyon sok érdekes dolgot maguk is hallottam! Középkor néhány!
És én csak hypothyreosis. De fiatal korában volt hypothyreosis. Az ország módosítása, az éghajlat, életmód, stb stb - de soha nem lopás, stb stb - tovább a „bölcs” listán!

+6. Válasz bezárása

Hochuznat diák
  • Aktivitás: 325
  • Hírnév: 8
  • Nem: Nő

Hochuznat hallgató 4 hónappal ezelőtt

Kapcsolódó cikkek