49 értékelés a női konzultáció 5. számú moszkvai repülőtéren, Stepan Suprun utca 3

Boychenko szörnyű orvos Hamley! Came 1. alkalommal, a recepciós normálisan elfogadott, nem durva, fejezetek. normális orvos, képes kommunikálni, és a rémálom Boychenko azt mondta, hogy van egy kis életet, amit priperlas 15 hetes? És ez nem fog nekem! Ezután általában küldött konzultációs lakóhelyen, és a másik végén Moszkvában! Élek a férjemmel, és jött a tanácsot tartózkodási helyét. Ez hozta nekem, hogy könnyek, kérem, hogy minden esetben szaggatott le, ezért kirúgták. Tehát az emberek általában nem lehet az orvosok, ő kell élni az erdőben!

Azt figyeltük meg a terhességet Rubina. Általában, kétlem, hogy az orvos ő? Ellenőrzés és további kommunikáció szintjén volt a fenyegetések és megfélemlítés. Ha nem így lenne, egy rémálom ... (és kb hermafroditák említett és egyéb rémtörténetek). Nos, nem vagyok befolyásolható, csak mosolygott és nem szólt semmit válaszul. Elnézést, de tudtam, hogy neki egy kicsit, és erre a célra szükséges volt, hogy nyissa meg a téma érdekes az interneten vagy az orvosi referencia ... születést megelőzően 37 héten át, a Rubin, az orvos próbált dobni engem. további ›

Svetlna Solomonovna, engem 100 rubelt a tény, hogy nem volt egy óvszert, és a pelenkákat. Én nem figyelmeztetett, hogy mennék „ma” az Egyesült Államokban és. Hol van a csekket? Svetlana Solomonovna én 100 $, hogy betette a zsebébe. Van antenatal nem bocsát óvszert az ultrahang. Tisztelettel, Galina M.

Svetlna Solomonovna, engem 100 rubelt a tény, hogy nem volt egy óvszert, és a pelenkákat. Én nem figyelmeztetett, hogy mennék „ma” az Egyesült Államokban és. Hol van a csekket? Svetlana Solomonovna én 100 $, hogy betette a zsebébe. Van antenatal nem bocsát óvszert az ultrahang. Tisztelettel, Galina M.

Kapcsolódó cikkek