1. rész

1. rész: Férfi mentalitás

1. Mi motiválja a férfiak

Nincs igazabb kijelentés, mint ez: a férfiak együgyű. Meg kell érteni, hogy minden, amit tanulni minket ez a könyv lesz egy egyszerű és egyértelmű. Ha rájössz, ezt meg fogja érteni, és a következő fontos igazságot: az ember által vezérelt ő képét önmagáról, foglalkozás és a jövedelem. Függetlenül attól, hogy ő az elnök, az elkövető, vagy mindkettő egyszerre. Minden, ami az ember nem mérik a „rang” (ki ő), a mód, ahogy végre ezt a „címet” (hobbija), valamint az ellentételezést kap az erőfeszítéseit (keresetek).

Ez a három dolog az alapja a DNS hím betét - ez a három pontot, hogy meg kell legyőzni minden ember előtt úgy érzi, hogy valóban sor került, mint egy ember. És mindaddig, amíg a srác, akivel találkozunk, akkor szentelték magukat, vagy aki él egy házasság, megtalálja a helyét ezen a három területen, ez lesz túl elfoglalt ahhoz, hogy pusztán az Ön számára.

Azt tanítják, hogy pártfogója -, hogy megvédje az anyja, fiatalabb testvérek, hogy vigyázzon a ház és a családi vagyon. És ő különösen ösztönözni, hogy dicsőítette a családja: ő egy ilyen ember, mindenki tudja, mikor jelenik meg a nyilvánosság, mi is ő, mit csinál, és milyen jól ki. Mindez fiú tanítják, hogy készítsen egy - a férfiasság.

A vágy ez nem akadályozza meg a fiú után nőnek fel. Sőt, felerősödik. Ő mindig kell összpontosítani, ki ő, mit csinál, és milyen jól ki, amíg el nem feladata befejezése. És mégis egy ember nem lehet megvalósítani az a három dolog, a nők lesznek a periférián életét. Nem azt mondom, hogy ő kell arról, hogy ez sikerül, de legalább, akkor meg kell keresni, hogy erre.

Ez történt az én esetemben. Soha nem fogom elfelejteni a napot, hogy érződik, amikor egy srác, aki a húszas évei elején, kirúgták „Ford” az autós cég.

Már nem járt egyetemre, és most hagyta munka nélkül. Van éppen elég pénzt, hogy táplálékhoz, nemhogy egy család. A jövőm nem volt egyértelmű - nem tudom, mit kell tenni, hogy mennyit fogok keresni, és mit fogok csinálni.

A cím a „diplomás” és a „felügyelő a cég” Ford „eltűnt; hiányában a munka azt jelentette, hogy én esélye, hogy a haza jó pénzt semmivé; Igen, fogalmam sem volt, hogyan fogom keresni. Eltartott egy darabig, amíg talpra állni. Megpróbáltam sok dolgot: a cég tulajdonosa volt, szőnyegtisztító; Eladta; forgalmazott termékek Amway, táplálék-kiegészítők és biztosításokat. Istenem, mit nem csinálok megélni. Komoly kapcsolat a nők voltak az utolsó dolog, amit gondolok.

Aztán egy este egy nőt, amiért írtam viccek, arra késztetett, hogy menjen a helyi kabaréklub, és részt vesz az esti humor kedvelőinek. Látod, én tudom, hogy lehet, hogy az emberek nevetnek, én szerzett valamit - ó, nagyon kevés - írással a humoristák, akik megpróbálták vihar a nemzeti szinten. De fogalmam sem volt, hogyan jutok be ezekre a területekre magad. Azonban ez a nő valami bennem látta, és azt tanácsolta, hogy menjen a színpadra.

És mentem. És egyszer csak a helyszínen. Nyertem 50 $ - Ma, talán ez egy kis összeg, de aztán volt nulla, és számomra ez volt 5000 - a vicceket mond. Azt is garantálja a másik 50 $, ha, mint a győztes, azt nyitja meg jövő héten, az esti amatőr humoristák.

Ha egy férfi nem kívánja megvalósítani az álmaikat, ha nem mindent megtesz, hogy megtudja, „ki ő”, „mit csinál” és „hány szerzett”, ő halálra van ítélve. Halott. De mihelyt megbirkózik ezzel a problémával, és úgy érzi, hogy az álmok valóra válnak, ha azt állapítja meg, hogy új életet - és ez tölti energiával, inspirálja és animál. Becoming a komikus, rögtön elmentem a helyszínre, kész lesz a legjobb a legjobb.

Még ma is, bármennyire is fáradt, nem számít, mi történik az életemben, még soha nem volt elkésett a munkából, és nem hagyja ki minden beszédét. Miért? Mert amikor felébredek, az álmom mindig velem; Látom megtestesülő minden nap, hogy ez a rádióban, a televízióban vagy a színpadon. Ki vagyok én egyértelmű, hogy I - Steve Harvey. Mit tegyek is: a humor. És a jövedelem megfelel annak, amit mindig is akartam a családom és a magam.

És most figyeljen a családomnak.

Díszítő házam, mennyezeti fém mennyezeti, bőr székek, kutyáim, autók az udvarban, főiskola, ahol a gyermek tanul - összes fizetett, és ez mind értékben. Azt is biztosítani az otthon mindig is szerettem volna, tudom védeni őket, ahogy azt tanították, és a szemében a család már nem kétséges, egy igazi férfi. Ez azt jelenti, hogy éjjel aludni megyek tiszta lelkiismerettel. Ez arra ösztönzi, hogy minden ember, bárki volt is, a legjobb játékos az NBA-edző a focicsapat, vagy valahol a Minnesota, a fej a legnagyobb cég a Fortune magazin listája, vagy a pék; fej üzletember vagy „keres” az ő kerületében.

Ha egy ember tud bérelni egy házat, ami azt jelenti, hogy képes megvédeni családját az elemeket; ha lehet kapni egy pár cipőt, hogy a gyermek, úgy érzi, nyugodtan nézte iskolába menni; ha tudja vásárolni húst a boltban, ami azt jelenti, hogy képes eltartani egy családot. Ez minden, amit akar valaki; csak kapcsolja le a képessége, és már nem olyan, mint egy ember.

Sőt, azt akarjuk, hogy érzem magam, mint egy „number one”. Azt akarjuk, hogy jobb, ha van valami. Principal. Tudjuk, hogy nem lehet a fő, mindig és mindenütt, de néhány területen az életünk, mi lesz az is, hogy kinek minden felelősséggel, és ez fontos számunkra.

Azt akarják, hogy a kérkedés jogok - a jogot, hogy azt mondják:

"I - number one". Nők, úgy tűnik, nem érdekel annyira, de nekünk a férfiak, ez - mindent. Számunkra nagyon fontos, hogy tudjuk felmutatni, hogy megkaptuk, lett az első. Meg kell, hogy képes megmutatni ezt, és a nők számára lehetővé kell tenni, hogy látom, különben mi a haszna, hogy az első?

Meg kell tudni, hogy ez az, hogy megértsék a motiváció az emberek.

Ha tudja, hogy ő nincs ott, ahol akar lenni, vagy nem abba az irányba halad akarsz lenni, akkor a hangulatingadozások lesz otthon az Ön számára, hogy megértsék. Az képtelenség, hogy neki, hogy üljön le, és csak beszélni válik megmagyarázható. Világossá válik, hogy te komor hangulatot. Tény, hogy mindez összefügg a három dolog, hogy vezetni őket.

Ezért, ha az ember még nem döntött e, ki ő, mit fog csinálni, és mennyi lesz a pénz, talán nem lesz képes legyen az Ön számára, hogy valaki akar lenni. Ez azt jelenti, hogy valójában nem is az az ember álmodni. Nem tud ülni és álom, a házasság, ha elméjét foglalkoztatja, hogyan lehet pénzt, hogyan lehet a legjobb hely, hogy legyen az ember, amit akar lenni az Ön számára.

Tapasztalatból tudom, hogy a legtöbb nő nem mindig jól érti-e ezeket a dolgokat. Sokan azt hiszik, hogy ha egy férfi igazán szeret, akkor együtt kell, hogy képes legyen megvalósítani az álmaidat. A stabilitás fontos, de azt szeretné, hogy megalapozza a kapcsolatot a férfiak, függetlenül az élet állapotát. Ez nemes, de valójában a férfiak nem így gondolkodnak. Ez elsősorban a díjat, és a nyereményt nem feltétlenül lesz akkor, ha nem, ha ő akar lenni az életben.

Tudna segíteni neki összpontosítani álmát, hogy a jövőben, és megvalósítsa a tervét. Ha látja magát ebben a tervben (pontosabban lesz képes megérteni ezt a fejezetet: „Az öt kérdésre kell kérnie magát minden nő, mielőtt túl messzire megy”), akkor csatlakozzon hozzá. Mivel a siker eléréséhez, amely azt reméli, lesz jobb ember, és elégedett. És te is elégedett lesz.