Karrier photojournalism külföldön

Photojournalist - egy ember, aki „javítások” a történetet az ő ideje fotózni kísérő híradások, jegyzetek és cikkek. Fotóriporter mondani a világnak az események tanúsága szerint maguk csinálnak nehéz és néha veszélyes munka célja, hogy tájékoztassa az embereket, és arra késztetik őket valódi érzelmek.

Mivel a kreatív ipar újságírás, fotóriporterek hagyományosan vonzza a kreatív emberek és aktív. Azok, akik unatkoznak csinálni rutin munka a stúdióban fotós. Azok, akik szeretnék, hogy a közepén a keresetet, és hogy hozzájáruljon a történet.

A világ fiatal fotóriporter jó munkalehetőség és a szakmai fejlődés.

Amennyiben fotóriporter dolgozik külföldön? Milyen fotóriporterek kereslet a világban, és mennyi pénzt keres fotóriporter? Ismerje meg a szakma fotóriporter külföldön ...

Miért válassza a szakma fotóriporter?

Karrier fotóriporter megválasztja sok fotós samouchiki diplomások az újságírás és a fényképezés. Nem meglepő, hiszen a szakma fotóriporter számos előnye van.

Kreatív fejlődés és az önkifejezés

Foglalkozás extrém

Rajongók az extrém sportok és a kockázat, a pszichológiai szempontból, a megoldás viszonylag nem sok szakma, fotóriporterek - egyikük. Miután kiválasztotta a megfelelő irányba a munkát, akkor biztosan tudja, hogy viszket a idegeket! Az a tény, hogy a munka egy fotóriporter - ez nem feltétlenül lövés hírességek, ünnepi felvonulások és a világ fővárosaiban. Sok fotóriporter dönt, hogy dolgozni a forró foltok, részt vesznek a felvételi katonai és szociális konfliktusok, a kamera rögzített a szegénység és a humanitárius katasztrófák, a leghátrányosabb helyzetű területeken a bolygón. Ez a munka nem csak segít, hogy tájékoztassa a nemzetközi közösség a fontos információkat, hanem, hogy egy adag az extrém sportok és jó pénzt keresni.

Aktív életmód és új embereket

Photojournalist - a szakma nem egy kanapé burgonya. Gyakran előfordul, hogy ez magában foglalja az állandó utazás a város, az ország, sőt a világ. Ezen kívül, meg fogja találni a sok utáni óra rendkívüli munkát, valamint a szabálytalan ütemtervet. Mindez számos előnye van, akkor képes lesz arra, hogy látogassa meg sok helyen, hogy lesz egy közvetlen résztvevő az izgalmas események és tevékenységek, találkozni sok ember.

Népszerű tevékenységek

Már említettük, hogy a fotóriporterek, mint tevékenységi kör, sokoldalú és változatos. Meg tudod csinálni egy dokumentumfilm, riport vagy photojournalism hírek, és lehet kombinálni munkájuk több irányban. A fő szempont a munka értékelése a fotóriporter van annak jelentősége és egyediségét, valamint az érdek, hogy nyilvánosságra hozza.

Melyek a munkakörülmények, mint a?

Photojournalist munkakörülmények függ, hogy milyen irányba ő választott photojournalism. Természetesen a fotóriporter részt portréfotózásban neves személyiségek, vagy távolítsa események a városban, a munka kényelmesebb és biztonságosabb körülmények között, mint fotóriporter forró foltok, és a hátrányos helyzetű régiókban. Mindazonáltal számos munkakörülmények változatlanok maradnak a legtöbb fotóriporter ...

Miután választott ezt a szakmát, akkor fel kell készülni a dinamikus, aktív és tanórán kívüli munka. Ezen felül, a munka magában kommunikál sok ember, és folyamatosan keres új helyeket, hogy közeli vagy egy másik országba. Azt mondhatjuk, hogy a munkát a fotóriporter akkor jelentkezik, ha olyan esemény erre szükségük van a képen.

Photojournalist működhet szabadúszó alapon, az értékesítés a felvételt a különböző kiadványok, és lehet, hogy egy vagy több állandó munkaadók. Ebben az esetben egy fotóriporter a szükséges szakmai ismeretekkel és tapasztalattal rendelkeznek a fotográfia területén, a rendelkezésre álló megfelelő eszközök, készségek, post-feldolgozás és fotóretusálási. Szintén fontos kommunikációs készség, képesek gyorsan alkalmazkodni az új környezethez, és alkalmazkodni a különböző munkafeltételekhez az idegen nyelvek ismerete, a tolerancia, nem a konfliktusok, a tudás és a megértés az újságírás etikai.

Mi a fizetést vársz?

fotóriporter fizetés függ a kiválasztott területeken a munka, a munkáltató, az ország és a régió, a szakmai tapasztalat és végül szakmai képességei, így végezni egy bizonyos mennyiségű munkát korlátozott ideig.

Amerikai fotóriporter fizetés átlagosan $ 38.342 évente. A dolgozók többsége ezen a területen - a férfi és a legmagasabb díjak fotóriporterek, akik a nagyvárosokban.

Kezdő fizetést fotóriporter az Egyesült Királyságban körülbelül $ 15,000-20,000 évente, egyre több tapasztalt szakemberek kapnak $ 22,500-27,500 évente, és az éves fizetése a legnépszerűbb photojournalists jön $ 75.000. Az átlagkereset fotóriporteri Németországban 33.000 $ évente Japánban - 55.000 $ évente, míg Ausztráliában - $ 41,300 egy évben.