200000 1 gramm -, hogy ez az ár a legdrágább fém a világon az úgynevezett ozmium izotóp

A megfontolt fémek kezdetben osztva 2 csoport: azok, amelyek a természetben léteznek, és azok, amelyek nyert laboratóriumi - azaz mesterségesen (úgynevezett izotópok). Természetesen a költségek a második csoport tíz vagy több százszor nagyobb, mint a költsége fémek az első csoport.
Így az 5. SA legdrágább fémek létezik a természetben.
5. hely.
Ruténium. Megnyitotta 1844 tudósai Oroszország Karl Claus. Tartalmazza a platinacsoport a fémek. Ez egy világos szürke színű. Használat előtt a fémkomplex vetjük alá kémiai kezelés.
Alkalmazás: elektronika, ráadásul növeli a keménységet a ötvözetek, ékszereket termeléséhez
Költség: $ 15 1 gramm.

4. hely.
Osmium. Egy nagyon tiszta formában a természetben a fém nincs jelen, ez a termék együtt más fém - irídium. Osmium nagyon sűrű, és egy kékes-ezüst színű. Csak mettallu rejlő kellemetlen szaga, mint ami úgy nézett ki, mint egy keveréke fehérítő és a fokhagymát. Ben nyitotta meg kapuit 1803 együtt irídium.
Alkalmazás: A US használja Osmium a kábítószerek előállításához - kortozin. Vegyszerek: kis mennyiségű fémet használunk katalizátorként.
Költség: $ 19 per 1 gramm

3. hely.
Arany. Igen, igen, igen - ide eljutunk a legismertebb a nemesfémek - arany. Ez leginkább képlékeny fémből megtalálható a természetben, egy nagyon tiszta formában. Arany egységes, kompakt és ellenáll a korróziónak - általában azonos ékszerek és érmék, a legjobb megoldás nem található.
Alkalmazás: Ékszer ipar, a különböző részek az eszközökben.
Költség: $ 30-40 per 1 gramm és növekszik!

2. hely.
Platinum. Jól ismert nemesfém platina rangsorolt ​​2. a rangsort. A természetben, a tiszta platina nem fog találni, mert ez mindig az ötvözetek más fémekkel: milyen nemes, vagy sem.
Alkalmazás: ékszerek ipar, fogászat, a repülés és a termelés fegyverek.
Költség: $ 70 per 1 gramm

1. hely.
Ródium. Silver fényes fém, amely erős fényvisszaverő tulajdonságokkal.
Alkalmazás: autóipar - gyártás a fényszórók és tükrök, valamint a végső feldolgozás ékszerek.
Költség: $ 225 per 1 gramm

És most a vezetők az érték - fém izotópokat. valóban óriási áron! Vegyünk egy pár a legdrágább képviselői a „család”.
2. hely.
Izotóp ozmium-187. Az izotóp annyira ritka, hogy egyetlen ország sem, kivéve Kazahsztán, nem eladni a világpiacon. És fogadására tart nem kevesebb 9 hónap, és a feladat nem könnyű - izotópjainak szétválasztására nagyon időigényes feladat. Kifelé, úgy néz ki, mint egy fekete por lila árnyalat és a legsűrűbb anyag a Földön (bár törékeny).

ozmium 187
Alkalmazás: használt katalizátorként kémiai reakciók, precíziós mérőműszerek, és az orvosi kutatás számára.
Költség: $ 200 000 1 gramm
1. hely.
A legdrágább fém a világon Californium (Cf) - ez segít abban, hogy a Guinness Rekordok Könyvébe. Californium mesterségesen előállított 1950-ben a University of California, Berkeley - innen a név. Californium kinyert termékek hosszantartó besugárzás neutronokkal atomreaktorban plutónium. A legdrágább fém megtalálható a periódusos alatt №98.
Alkalmazás: A leggyakoribb CA (vagy inkább annak izotóp 252Cf - (Kalifornia 17 izotópok)) használunk egy erős neutronforrás, például a sugárterápia daganatok. Szintén ez a fém széles körben használják a kísérletekben a spontán hasadási. Mellesleg, ez a fém könnyen helyettesítheti egy atomreaktor!
Érdemes azt mondani, hogy a fém egy igazán ritka: a világ termelésének kalifornium-252 csak néhány tíz milligrammot évente.
Költség: $ 6.500.000 1 gramm

Mi körül több a kábítószer, mint szükséges létezését. Ha sérülés Kábítószer és a könyv, fel első könyve. Sőt, mi nem beszélünk a drogokról. A munka zajlik a hatáskörrel szimuláció. Mi több, összhangban az emberek életét. Ez nem könnyű, Oroszországban Drug sorsa: az első hosszú hám, majd egy másik, és gyorsan megy. Minél hosszabb egy nő férjével, annál inkább tisztában kell neki Drugs. És ez is - igaz. Tehát mi azt a gyógyszert? De milyen társadalmat itt. Kábítószer tüdő és hegyes, mint egy rakéta, így azok alkalmasak arra, hogy nekünk minden tekintetben. Vannak, akik nem értik a filozófia és megvizsgál minden filozófiai szöveget, amely számos konkrét feltételeket, téveszmék. Ezért fogunk beszélni könnyebb. De a "Ikitokran" - a gyógyszer ellenkezőleg.

A „Név” a márkanév szimbolizálja izgalmas kilátások még nem fedezték fel az élet örömeit. A férfi repült a Holdra, felfedezte atomenergia nyert annyi betegség. És az erő még mindig Nick. Tehát ma reggel rábukkantam egy fogorvos, aki igazán rúg Nick. 02:00 előttem magasodott a boldog, elégedett ember. A végén ő nagyon elégedett volt a munka. Nick, aki használja a pihenni és a stressz? Csak az Egészségügyi Minisztérium az áldozat. De Nick igaza volt. Ó, la, la. ez Nick. Ó igen, Nick, jól sikerült. Mint korábban, például vesz egy alkalmazott Nick kölcsön, nem is ugyanennyit átvételét. És most: mi jön össze a helyszínen, töltse ki az űrlapot, és a tranzakció. Biztos vagyok benne, sokan ezt a szolgáltatást hasznos lesz. Sokunk számára ez már hagyománnyá vált, hogy összegyűjtse a meleg és kényelmes helyen, és nézd meg Nick. Számomra Nick Zen. Megértem az igazság minden alkalommal használják becenevet. Nick - a legjobb módja, hogy szüntesse meg a hangulatot.

Nyilvánosságra ág 2

Mellesleg, ti ugadal, menea Kolea zovut, hogy az Esti Nick))))

Felfedés ág 0

mozgy69 2026 napja

BURN paranoiás!
Ps én átképzését a Sje4Paranoka

Felfedés ág 0

snab 2027 napja

Szükséges volt, hogy adjunk hozzá egy „puha fogak. (C)”

Felfedés ág 0

Idzo 2027 napja

És olvastam, behatolt, gondolta - metafora, minden esetben. Én is találtam egy értelmét! Aztán elolvastam a becenevét. Beast. (

Nyilvánosságra ág 3

Svoloch 2026 napja

Nyilvánosságra ág 2

Idzo 2026 napja

Felfedés ág 1

Svoloch 2026 napja

Felfedés ág 0

tchiosan 2027 napja

Victor O.! Nem egészen értem az utolsó regény))

Felfedés ág 0

Sajnálom, hogy meg kell dolgozni, azt válaszoltam neked.

Felfedés ág 0

Kott 2027 napja

Csinálod, legyen óvatos, igen! Vodichki egy italt, enni az aktív szén, szenvedni.

Felfedés ág 0

Qadavercian 2027 napja

Felfedés 6 ága

Paranoik 2027 napja

Felfedés 5 ága

tchiosan 2026 napja

Most, hogy hogyan kell élni?))

Felfedés ág 0

Qadavercian 2027 napja

Igen, Paranoid)), akkor mint mindig az úton))

Felfedés ág 0

Én nemrég megkérdezte egy barátját: „Mit akarsz?” Azt felelte: „Paranoik”. Ott jön egy ébredés Paranoik mint folyamat. Paranoik - a szimuláció egy katasztrófa. Teniszlabda landolt a lyukba az ürge, aki ásott ez a bíróság az ország klub. Mink olyan mély volt, és kanyarban annyira bizarr, hogy a labda egy bottal, és szerintem semmi. Azonban csak pár percre a játékos megbirkózott a feladattal. Hiszem, hogy ő tette? Válasz: Ő ​​csökkentette a lyukba Paranoik, ami után a labda „jött ki” onnan is. Ha a generáció, amely várt 12 év, hogy Paranoik, ha nem is olyan régi, de azoknak, akik érdeklődnek, akit az emberek vártak 12 kibaszott év, örömmel jelentem - Paranoik már itt van. Üdvözöljük a konferencia Paranoik. Igen, Paranoik okoz fájdalmat és szenvedést. De annyira, mint örömet. Jó hírek érkeztek a kínai cég Sonday után Labor Day. A vállalat bejelentette, hogy új jet ski «Paranoik», a legerősebb modell a sorozat. Paranoik - mint a villamos, a lényeg, hogy adja meg, és nem lesz valahogy oda. Paranoik hal meg utoljára - ez biztos. De «Kionarap» - ez Paranoik fordítva. És ezért azt javasoljuk, hogy égesse el.

Kapcsolódó cikkek