11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

11 legnépszerűbb férfi K-pop együttesek - yesasia

Nem minden van, Shinee, B.A.P is, pont a népszerű ... de INSPIRE úgy, hogy minden szabályt)

Nagyon örülök, hogy minden kedvenc zenekarom. A Big Bang persze várható volt, hogy ezek azonosak, mert a királyok KPOP.👑. November annyira büszke BTS, annyi van. Természetesen ezek nagyon jól támogatott szurkolók más csoportok a közelmúltban szavazás Amerikában. Jól van, hogy a támogatás, mert mindannyian KPOP🌷. A IKON, győztes és Got7 minden új csoportok, így felmászott. EXO és azt mondja, hogy egyáltalán nem szükséges jól sikerült, nagyon fel. A kedvenc itt Infinite Highlights (miért ilyen nehéz nevet őket venni?) Tut❤️. Röviden az én háziállat itt. Kár nincs más. Én még mindig nagyon sok olyan csoportok, mint amelyek nem vadásznak írni. Fényes, Monst Super Jr, NST127, Nu'est, 02:00, B csoport, stb

SEOHYUN PAK EXO-L

Egy érzés, hogy BTS jobb. Monst X, Fényes, stb ... és elfelejtette a többi csoportban. Glad bár VIXX, BTOB, EXO ott.

Ó, én a leginkább félelmetes csoport YG

Minden kedvenc zenekarom, a listán van, és nagyon elégedett vagyok. BTS első és nagyon cool!

Azt megszokta, hogy ez a cikk Exo kicsit a másik csoport nem tette közzé a hírt a hozzászólásokat, és amely fanakkaunstkie, de hát. Egy ellenőrzés és közzéteszi hiteles információt, legalább?

Mi az? Valójában, az Echo a legnépszerűbb video-túladagolás, MDA, és egyszerűen több mint morgás klip. És a hivatalos fankafe Echo még nem, mi vagy te?

És valahol messze egy sötét sarokban, anélkül, hogy akár egy árnyék a remény fényt az alagút végén, és újraegyesítését a kedvenc zenekar, tele krokodil könnyek magányos A + ... MBLAQ, hiányzik .. (((

mennyire örülök, hogy ezt a végtelen listán szereplő))) Sajnos nincs SHINee egy teljes szett (ShayBiIn)

Teljesen egyetértek. fele annak, amit a rándulások, az igazi istenek pop elismerem csak két ember ezen a listán - EXO és a Big Bang. A többi kétséges, ahol a SHINee eptaaaaaa, DBSA általános legyen az első a listán a PDE.

Azon tűnődöm, hogy miért nem tetszik? Sőt, hála nekik Kpop túllépett Ázsiában. És hála nekik YG sikeres vállalat. És nem, ha azokat nem veszett el a zene. Talán csak féltékeny? Mert mi nem vesztették el többször?

Me. Csak. Ne. Mint. Őket. Zene.
Nem kell, hogy mindenkit szeressünk.

Kapcsolódó cikkek