060 (8) Javítás CAT Chevrolet Niva

Jó dolog van könyvek autó javítási és karbantartási. Ott festett képekkel, hogyan kell elemezni minden egyes csomóponthoz. Szerint ez a könyv, én szétszedni a dobozt. De az összeállítás azt mondja csak: „összeállítás teszi fordított sorrendben.”

Fordított sorrendben ...

Szétszerelni valami viszonylag egyszerű - ami kiveszik eltávolítani, akkor az nem lehet eltávolítani - legyőzni.

De meg kell gyűjteni az összes olyan, hogy miután ezt a munkát, de még mindig boldogan.

Én shurstit Drive, a YouTube és más források a vonatkozó információkat.

Szerencsére az anyagot találtak, bár nem minden részletében, ahogy mi szeretnénk, de általában, hogy megértsék az árnyalatok lehetséges. Tehát számomra legalábbis úgy tűnt.

A nehézség, és a nagy, volt szükségességét szem mellékletet.

A csapágyak a fedél és ötödik sebességfokozat egy hátrameneti fokozat

Annak gödröt ülnek különösebb erőfeszítés nélkül, de ez már a tengelyre kell leszegez.

Ez nem az, amit ott hitrovydumannye eszközöket, hanem egyszerűen egy garázsban.

Bár minden a rengeteg különböző méretű csövek, szétszórt a garázsban és környéke, de csak ment a telepítés a csapágy. És kösz, hogy.

Szem másodlagos tengely, helyébe egy újat

A zárógyűrű synchronizers helyére nem volt nehéz, de kijavítani az összes rugós alátét nagyon zamorochennoy feladat.

Megmentettem az összes ugyanazt a csövet satu és egy baltát, amit használni helyett egy kalapács.

Amikor a szerelő fogaskerék és ötödik fokozatban vissza mindent még nehezebb lett - a tengely átmérője volt, hogy egy rugós alátét, olyan nagy volt, hogy meg kellett keresni a megfelelő átmérőjű cső már ismert élőhelyeket.

Az ideális cső volt a lerakó egy nagy gyár, amely boldogan fűrészelt nem más, mint az éjszaka közepén nem nagyon éles fűrésszel.

Azonban a manőver sikeres volt, és miután egy makacs nastukivaniya mosó helyére.
Továbbá, szükséges volt, hogy dolgozzon egy rajz, amit jelenleg megy a tengelyen, Emlékezz minden bőséget detalek egyszerűen nem lehetséges.

Kiderült, hogy egy jó ötlet, egy kézzelfogható lépés után lépjünk tengely és mozgassa a villa rudakat.

Tanultam ezt, amikor összegyűjtjük az egész dobozt, és nem értem, miért nem kapcsolja be bármely felszerelés.
Esetemben kiderült, hogy az oka a vágyam, hogy mindent megváltoztat, hogy volt még a legkisebb karcolás és az összes csatlakozó, blokkoló szinkronizáló gyűrű és a villa új volt és a föld-és ékek különös előszeretettel.

Ismét meg kellett szétszedni mindent az utolsó csavar, hogy meghatározzák a teljes rendszer ismételt zapihivaniya egyes részeit a másik, és úgy éreztem, nem csak a fő termelő filmstúdió Brazzers.

Ezt követően nem akartam, hogy hagyja abba a CPR gyűjteni egy lélegzetet, és leplezetlen öröm, csavart fák és benne parcellák, élvezi az eredményt.

Ez maradt csak, hogy kenje a tömítés szilikon (nem tudom, miért - mert ez volt írva), és menetes csatlakozások grafit kenőanyag (nem hogy egy erős szeretet), és letörölte izzadságot a homlokáról - az utolsó doboz gyűlt össze.

Kapcsolódó cikkek