8 Vélemények az Empire VIP-Kiev g Potemkin Street, 106

És én csak jó benyomások a klinikán Birodalom! Vegye ki mol Dr. Fehér Igor Vladimirovich. Fájdalommentesen, óvatosan. Egyikük az arcán, és egy nagyon nagy, sok éve nem mertem eltávolítani. Tudod, hogy olvasta a inente különböző információk, félt. A konzultáció során az orvos eloszlatta a kételyeket. Törlése. És nem bántam meg! Mol az állán, és nem nyom! Nagyon boldog! Azt ajánlom!

És én maradtam egy jó benyomást a klinika birodalma! Vegye ki mol Dr. Fehér Igor Vladimirovich. Fájdalommentesen, óvatosan. A konzultáció során az orvos eloszlatta a kételyeket. Törlése. És nem bántam meg! Mol az állán, és nem nyom!

Kezeltük egy nőgyógyász (fehér Igor Vlagyimirovics) a klinikán Empire - elégedett voltam az eredménnyel. Az orvos nagyon figyelmes. A kezelés költsége olcsó.

Nagyon hálás a kozmetikus, aki rendet én problémás bőrt. Szenvedett sokáig - az akne volt. Folytatta tisztító és hámlás körülbelül 4 hónap, az eredmény azonnal látható, de a legkisebb, de 4-szer a bőr már szinte tökéletes.

Megyek a klinikára a masszázs LPZH és élvezni. Az eredmény látható, miután a harmadik kezelés és ő adott nekem egy kellemes meglepetés. Pass aránya 10 masszázs és talán még veszi 10. Azt tanácsolom mindenkinek, aki készül a nyári szezonban, elkezd masszázs. Az eredmény kiváló.

Megyek a kozmetikus, és mindenki boldog. Kozmetikus kiváló, érti a dolgát. Girls - rendszergazdák mindig mosolygós és barátságos. Örültem mindennel. És az árak normálisak. Tanács.

Jó klinikán, én nagyon problémás bőrre, segített a kórházban, mivel a kezelés tisztítás, peeling, néhány cefre. Mindez segített, most van egy rendes, tiszta bőr. Nagyon hálás vagyok, hogy az orvos és a kozmetikus, aki segített!

Kapcsolódó cikkek