Tottenham Chelsea megtörte a legendás felvonulás

Huszadik Premier League forduló zárt központi mérkőzés - gyűlt össze a londoni derbi, „Spurs” és a „Chelsea”. A csapat Antonio Conte nem idegenkedett megismételni a rekord „Arsenal” és így a tizennegyedik győzelmét a Premier League, de ehhez rendkívül nehéz lenne. Mauricio Pochettino csapat a bajnokságban nem szenvedett a natív falain egyetlen vereség - 7 győzelem, 2 döntetlen. „Spurs” várható, hogy megverte a vezér, mert komolyan csapat van beállítva, hogy betörjön a harcot a címet a második egymást követő évben.

A harc az aktív szárnyakon „Chelsea”, Mauricio Pochettino használt rendszer három középső védők. Eric Dyer, Toby Alderveyreld és Jan Vertonghen játszott vonal és Kyle Walker és Danny Rose végre a szerepe a szélsők, az alapértelmezett rendezése magasabb a szokásosnál. Más funkciók a „Spurs” észleltek. Antonio Conte, viszont tegye a szokásos játékos a bázis. Érdemes megjegyezni, hogy Marcos Alonso teljesen felépült a kisebb láb sérülés.

„Tottenham” megpróbálta használni az aktív nyomás, de a „Chelsea” szép ki a támadást a hosszú menetben. Az egyik a már az 5. perc befejezni egy veszélyes pillanat. Nemanja Matic alulról kikezdett a támadást, és Eden Hazard első érintés lövéssel polulota a bal szélétől a másik tizenhatosán belül. A labda repülés nem ahogy kellene a belga láb és elment a végén, közel a jobb alsó sarokban. A jövőben pontozási lehetőségek jöttek létre nem olyan gyakran, de a játék nézett. Ígéretes esély a közepén az első felében volt Ericksen, de a büntetőterületen kívül Christian ütött közel a jobb post! Korábban a látogatók a West London szervezett egy jó ellentámadás, amely véget vetett a pontatlan átvitel Diego Costa.

Idővel, a játék került sor egy nyugodtabb ütemben, és ad néhány csapat előnyt nem lehetséges. 36. percében egy jó esély Diego Costa, de a tizenhatos spanyol méterekkel elkerülte a kaput. Talán ebben a helyzetben ésszerűbb megoldásnak haladna Victor Moses. „Tottenham,” mondta egy pillanat múlva a szokásos, amikor Eric Dyer bal tette a fejét a kapus, de Thibaut Courtois megszakadt repülés a labdát. A leállás ideje az első félidő, a közönség látta az első csapás a cél, és ez lett a hatékony. Christian Eriksen végre kezdve közvetlenül az alsó, és Dele Alli cent a tizenhatos ütött a feje alá tekert!

A szünetben Antonio Conte fontos volt a rally a játékosok, mert egy kis konfliktus Diego Costa és Pedro Rodriguez első felében nem megy a javára „Chelsea”. A vendégek kezdtek a második felében is, és még jó esélye volt rá, de Eden Hazard ütött a pólus közelében. 54 perc elteltével a feladatot „nyugdíjas” bonyolultabb, mert a „Spurs” volt egy második gól. Kiderült, hogy nagyon hasonlít az első - Eriksen adta a jobb oldali részén a mezőre, és Allie zárva bejelentés pontos ütést a fejére, most az igazság kívülről a kapus. Ez volt a hetedik cél a Ok az elmúlt négy Premier League mérkőzések.

A közepén az első felében, Antonio Conte úgy döntött, hogy visszavonja a játék Marcos Alonso és engedje a helyére Willian. A brazil elfoglalta helyét a támadás csoport, és engedje le Pedro Rodriguez. Azonban nyomja meg a „Tottenham”, „Chelsea” nem tudott. Command Mauricio Pochettino megbízhatóan átfedésben zóna és kiszabott küzdelem minden egyes részét a területen. Közelebb a végső szegmense Conte több, hogy erősítse a támadást, cseréje Kant Fabregas. Az utolsó dobogós a „White Hart Lane” találkozott gyors síp - befolyásolja a teljesítményét az „Arsenal”.

A pontszám 2: 0 tartani a eredményjelző, amíg a végső sípszó. „Tottenham” megállt a nyerő lépést „Chelsea” és megakadályozza a „nyugdíjasok”, hogy ismételje meg a rekordot „Arsenal”. Nyertes sorozat „kék” megállt a szám „13”. Mauricio Pochettino csapat, viszont a harmadik helyre költözött a ranglistán a Premier League asztalra.

Ne hagyja ki! Eredmények, statisztikák és hírek az FA-kupa!

Mint azt már sokszor elmondtam, ahol az anyja csere, az utcán boksin Dei, és játszunk 3 fordulóban egymás ugyanazokkal a játékosokkal. Context felszabadítással csoda Willian változtatni Pedro és vissza, ez a csere befejeződött. Miért Zuma figyelmen kívül hagyni? Mózes és Alonso játszott valamennyi mérkőzését a sorozat, gyakorlatilag nincs változás, akkor nyilvánvaló, hogy fáradt! Most Victor elhagyja még kevesebb játékos. Match látott csapatok sebesség különbség, és ez a vereség már régóta javasolta magát. Remélhetőleg Antonio megérti a természet az incidens, különben a sors Mourinho ő is készítünk.

És ez jó és rossz.
Szeretném folytatni a sorozatot legalább egy mérkőzés. A jelenlegi Premier League a sorozat zseniális. És buta összehasonlítani a kampány Arsenovskim.
Először is, a liga teljesen más volt. Most 10-ből 9 csapat összecsaptak bármely mágnás.
Másodszor, a csapat nem játszott a buszok, mint most.
És ami a legfontosabb, hogy egy sor „kék” tartott egy szezonban.
Sokkal jobb, hogy a különbség már csak tíz pontot, és a poggyász könnyebb játszani.
És a legszomorúbb ebben a helyzetben, hogy a cél az utolsó másodpercben.
Hat ember vásárolt előrejelzést TM1 az első félévben. És akkor vissza.
Ah, a zsidók megfosztott nyereség)

Allie: „Gerrard aludt beszél én potenciális átutalás” Liverpool „”
________________________________________________________________________________
Középpályás „Tottenham” Dele Alli mondta, hogy „Liverpool” nem sikerül, mert a korábbi kapitánya a „vörös” Steven Gerrard aludt beszél egy esetleges transzfer. A szavai egy angol, „Liverpool” dobott minden erő viszont a transzfer, de az erőfeszítések hiábavalók voltak.
„Amikor játszottam” Milton Keynes Dons „a klub a kapcsolatot” Liverpool „az én transzfer. A tárgyalások előtt került sor a dátum, én szerződést kötött a „Tottenham”. Amikor megérkeztünk a Liverpool, a klub tudta, hogy csodálom Steven Gerrard. Azt ígérték, hogy ez jön le, hogy nekem, de aztán kiderült, hogy ő alszik. Ahogy én tudom, „Liverpool” a tervek szerint játszani, és a csapat egyszerűen pihent „- Allie mondta.

- Steven Gerrard volt az a játékos, aki engem néz a labdarúgás a szeme tágra nyílt. Mindig igyekeztem lenni, mint ő, le a cipőt, hogy ő visel. Szeretem a hozzáállása a labdarúgó - aki sokat szeret veszíteni. Emlékszem Gerrard gólt a kapu „West Ham” az FA Kupa döntőjében. (Megj. - A mérkőzés véget ért az eredmény 3: 3, de a "Liverpool" nyerte büntetőkkel 3: 1). Ez egy emlékezetes játék, szerzett Steven lett egy csodálatos dekoráció a mérkőzés - mondta Della Allie