7. fejezet - ne árulja el nekem!

- Általában kéreg veri hisztérikus, kiabálva: „Én veletek vagyok sehol nem fog menni! Nem, köszönöm neked! Én vagyok a fia, a miniszter tépte el nekünk menni, és te! Megegyezni egymás között nem! „És így tovább, el tudod képzelni?

- Ismét minden razlayalis rövidebb?

- De valahogy ez nem. Méz, hogy kerül, mielőtt az a tény, Liszt azt mondta, hogy jobb egy bevetés, majd indítsa el sikoltozni héja. Valószínűleg minden elromlik most, kéreg nem volt hajlandó menni.

Annie még felállt, és egy pillanatra Zaba la, tegnap Julia benne cső hazudott a könyvtár:

- És mi a helyzet veled? Megy a bevetés, nem sármány?

- Nos, igen. Annie, nos, akkor ott vagyok? Nem lesz, azt mondja magát, hogy ne teljesüljön. Mi ott leszek egy valamit tenni?

- Te beszélsz minden kedves lány fog menni. melyik akkor?

- Nos, egyébként. Ők most a mellső mancsát szinte mászik térdre: sushi party, egy ház, kandallóval, egy tized.

- És ez az, amit szabálytalankodott! - Annie el volt ragadtatva. Jobban tudni, hogy a tervek az ellenség, vagy legalábbis kitalálni róluk.

- Természetesen igen! - Julia felhorkant. - Mintha nem világos! Csak azt, hogy figyelmeztesse Vershinin. Elnézést a személy.

- Ugyan! Brother csinál valamit? Hadd kijutni.

Julia ismét alig visszafogott. Ő volt egy másik rejtély szörnyűbb, mint a régi szerelem a témája Liszt. És én nem tudom, hogy senki, még Annie.

Iskola előtt, megkezdése előtt a Julia jött el osztálytársai, ő nem is tudja, hogy az apám is él ugyanabban a házban édesanyjával és a gyermekek. A Yulka volt, vasárnap a pápa. Minden második vasárnapján a hónap, jött vele egy autóba ült, és a központi park, majd a kávézóban, és néha még a filmekben. Azt mondta neki, vicces történetek, rajz képregények közvetlenül szalvéták kávézókban: képregények mindig is a Julia és az anyja. Julia szereti őt, és nagyon várja minden ülés, mivel az új évet. Szerette, hogy a pápa nagy kéz kemények, mint az a tény, hogy amikor felnéz, meglátja az erős, de a kő, az áll, sima és illatú valami különleges, mint valaha szaga otthon - férfi kölnit.

- Te sokat dolgoznak, mi? - kérdezte Julia.

- Reggeltől estig, - Apa felsóhajtott, nézte szeretettel, minden egyes alkalommal, mintha búcsút örökre, de kicsi, hogy nem vette észre.

Amikor Julia rájött, hogy nem tetszik egyáltalán, kapaszkodott anyja kérdésekkel. Anya mindig azt mondta, hogy neki, mint egy felnőtt.

Julia depressziós néma. Akkor még sikerült kimondanom:

- Miért van ez így? Veled? Ez nem igazság! Meg kellett mondania, azonnal!

- Beleszeretett, Yulok. Mi az Ön érzéseit nincs hatalma.

Miután ezt a beszélgetést, az apa nem akarja látni Julia. Kétszer feküdt egy cső volt a rossz, hogy egyszer, egy csomó leckét. Aztán jött egyedül. Hozta fiai Yulkinyh Tesó-tusa. Tanult, míg a harmadik fokozat. Senior, Zhora, tizenhét éves volt, a legfiatalabb, Mitka, eleven. Zhora nézett Julia, mint a hernyók, hogy szeretnek összetörni és Mitya vidám volt és kedves, ragyogott ugyanaz, mint Julia, hatalmas barna szeme, sokat nevettünk, és kishúga figyelte minden rosszindulat nélkül, egyszerűen érdeklődéssel. Ezek olyan jól összebarátkoztak, és néha fel. Különösen akkor, amikor volt egy nagybátyja Lesha és apa nem jött be Julia.

Uncle Lesha fiatal volt, sokkal fiatalabb, mint a pápa. Úgy tűnt, amikor Julia elment a negyedik osztályos. Jóképű volt, gitározott, ő is vegye fel a kezét, és az ő anyja és Julia egyaránt köröztek őket valaki itt van. Ő nevezte őket: „az én babák” vicces és rendezett piknik az erdőben. Először is, pa-pa mindig jött minden második vasárnap a hónapban. Óvatosan kérdezte Uncle Lesha, hogy fáj vagy az anyám. Julia nézett apja meglepetés: Lesha bácsi nem árthat senkinek.

Egy nap Julia megkérdezte anyám:

- Anya, bácsi Lesha velünk lesz örökre?

Anya szünetel. Aztán megkérdezte:

- Mit szeretne?

- Hogy mindig. Ő most a férje?

- Igen - anyám mosolygott.

- Tehát meg kell apám?

Anya újra elhallgatott. Julia látta valamilyen okból nehéz válaszolni. Aztán segített neki:

- Fel kell hívnom őt Apa?

Julia anyja kezét a fejére. A kéz meleg volt és világos.

- Persze - mondta - természetesen bácsi Lesha mindig velünk, és ő lesz, mint pa-pa, mert szeret téged és engem. És akkor hívja az apja, ha akarja.

Julia óvatosan kilépett az anyja karjában.

- Én is szeretlek. De jobb lenne, ha hívom bácsi Lesha. Annak érdekében, hogy a félreértések elkerülése végett.

Hamarosan apa nem jött teljesen. Csak néha hívják, és küldött ajándékokat a születésnapját, és az új évet.

Amikor Julia tanult hatodikos, ő nővére Anastasia, és amikor átment a hetedik, a testnevelés kezdték vezetni George G. Vershinin. Zhora.

Az első lecke nézett Julia. Julia megint érezte magát, mint egy hernyó, annyira elhanyagolható, hogy törje össze - akkor nem veszi észre. De miután a leckét Zsora közeledett hozzá és azt mondta:

- Hello. Hogy vagy?

Julia félénken válaszolt, hogy jól.

- Ez szép! - vidáman válaszolt Zsora.

Ettől a naptól kezdve barátok lettek nem, de még mindig Zsora megkülönbözteti a tömegből a diákok, és éget néhány szót, és egyszer még vitte és Mitya turisztika barátaival, osztálytársaival. Azt mondta, majd, hogy Julia fiú, és a „mi emberek.”

Minthogy áthaladási Julia és Mitiok-gyengítését lakták komolyan. Még azt is tudta, hogy szerelmes az osztálytársa Marina. És akkor ez a méz a buli! Julia tanult Alice az első osztályú, és tudta, hogy ha akar valamit Honey, győződjön meg róla, el fogja érni. És Mitya, hogy őszinte legyek, ezt. m mm. képlékeny.

- Általában itt van, amit mondok: ha nem megy, Honey - ez lesz a legnagyobb a bolondság. Ő lesz fény szhivot - mondta Annie.

Julia félt egy kicsit, de ő azonnal megrázta a fejét:

- És nem érdekel! Én kitartó!

Sem Julia sem Annie nem mondták egymásnak bármely kívülálló, sem a könyvtárban.

Kapcsolódó cikkek