1. kérdés pap

Napot, uram! Elvált vagyok. Ő két fia, 5 és 10 éves. Apjukkal egyetértettek abban, hogy ő adna 10.000 havonta a gyermekek számára. De gyermek támogatása nem kapott. Ez a tény indokolja, hogy nem élünk a nyomorúság. Nem enni kaviár és a nektár mossa le, és abban az értelemben, jól táplált, felöltözve, és viszonylag egészséges. Néha azt hiszem, - nos, nem adnak pénzt, és nem kell, mert a család forgalmazott a nő, és a pénz az ő piszkos is, nem szükséges. Másrészt, nézem a kollégáim is, elvált, mert a tartásdíj-hallgatók és gyermekek oktatása fizetni a lakás, mivel azok segítik a pénzt. Tehát úgy gondolom, most már nincs hozzászokva, hogy anyagilag gondoskodni a gyermekek, majd ő lesz a hibás, mondjuk, és akkor soha nem tartósan nem kérte, nem számít a kiadások a gyermekekre. Hogy őszinte legyek, én nem pénzügyi támogatást, minden, ami van, azt keresni magam. Az történt ugyanis, hogy a betegség, amely az (I am a fogyatékkal 2 csoport), valamint csökkent a munka, akitől támogatja a várakozás? Ne tegye ki a gyerekek a szüleim nyugdíjasok. Végtére is, lehet, hogy azt mondják: „És mit is gondolom, a lányom hízelgett büszkeség, minden akart?” Olyan, mint a jövőre gondolva, és meg kell ragaszkodni a tartásdíj, hanem önként fizet az előbbi nem siet, és hivatalosan is alkalmazza a gyermektartás nincs értelme, t.k.pri jó jövedelem (100000-200000 rubelt. Havonta) ő elrejti őket az állam, nem kell adót fizetni, és hivatalosan él a szegénységi küszöb alatt. Továbbra is feltételül szabta: ha nem ad pénzt - akkor nem fogja látni a gyerekek! Csak nem tudom, hogyan helyes, hogy egy ilyen feltétel, elvárom, mint öntök patakok piszkos szavakat, és szemrehányásokat. Tehát kérem a gyakorlati tanácsokat, szükség van rám, hogy esküszöm, mert a karbantartási, nyomást gyakorol a volt férj vagy hagyjon mindent abban a reményben, hogy a lelkiismerete felébred? Csak az elmúlt hét évben, a család és én tartalmazott. Sz én nem, és ne hagyja, hogy gondoskodjon a gyermek, a férje azt mondta, légy türelmes egy év, aztán még egy kicsit, és a just-in lesz a csokoládé. De itt van egy másik eszik csokoládét, mert elment, és az összes ingatlan mögött hagyta, mintha kellett ennyi idő, és nem működött. Nos, mi nem nyomorog.

Úgy vélem, hogy az „ex” meg kell büntetni. Kénytelenek fizetni gyermektartást. A kérdés, mellesleg, nem a „női” nem egyszerűsítése! A dolog az, hogy ez már nem egy apa. De van, hogy jön valami sokkal érdekesebb, mint nem adja, hogy a gyerekek. Attól tartok, ez nem fog működni. Amennyire én tudom, mindenki fizet valamit, közösen szerzett vagyon. Van egyébként az adóhivatal, amely érdekelt a „fekete” bér. És ez nem csak a férje, hanem a munkahely, a probléma a cég. Így megtudhatja, hogyan végezzen a háború helyesen. Istennel! Menj a templomba, imádkozni maguknak, a gyermekek számára, neki. Beszélj ismét jó, és ha nem érti, akkor el lehet kezdeni, de - okosan!

Archpriest Maxim Hizhy

Kapcsolódó cikkek