Stadion - Dagestani újságban sportok

Ifjúsági harc az Elnöki Kupa

A kompozíció a résztvevők a verseny, őszintén szólva, nem teszi lehetővé, hogy tartalmazza a türkmén elnök-kupa a magas szintű versenyeken. Oroszország Ashgabatban kivéve dupla „Anji” még mindig másodosztályú klub - „Sheksna” a Cserepovec ... csak egy győzelem a kupában és a 20 ezer dolláros díjat harci vdovesok nyolc csapat ebben az évben. Makhachkala hozott „A” csoportban a társaság ilyen klub, mint az örmény „Gandzasar” (Rana), Irán „Obad Gonbad” (Gonbad) és a türkmén „Altyn Asyr” (Askabad), amely a jelenlegi tulajdonos az elnök jutott.

Az első mérkőzés a torna, a mieink játszott döntetlen 1: 1 arányban az irániak. A jelentés szerint a játék hivatalos honlapján a „Anji”, a pontszám nyitotta meg Magomed Mirzabekova után szegélyező kupola, amely a labda, ütő senki, berepült a net. Labdarúgók „Ogab Gonbad” visszaküldi a szünet előtt és a második felében helyettesítések „Anji”, annak ellenére, hogy jelentős előnyöket és a nagyszámú lehetőségeket gólt, és nem tudott tenni a megszorítások ellenfelek. Vezetőedző Ruslan Agalarov dupla mini-interjú a hivatalos honlapján a klub azt mondta, szörnyű minőségű a területen, ahol meg kell játszani. Ez természetesen háttérbe szorítja a pozitív várakozásokat az esemény megszerzésével kapcsolatos igen nagy szükség kettős játékosok mérkőzés gyakorlat: szinte minden télen „Anji” ifjúsági csapat kénytelen volt eltölteni Makhachkala az unalmas előszezon edzés felügyelet nélkül találkozók méltó ellenfelek.

A második mérkőzés a fiatalok a „Anji” a Cup ellen „Gandzasar” véget ért egy minimális vereség 0: 1. Az egyetlen gólját, miután rossz szerint a vezetőedző a kettős „Anji” Agalarov, a választott bíró döntésének nevezte a büntetőrúgás a kapuk Gadzhikadieva 37. percében. Fenntartjuk volt lehetősége, hogy kiegyenlítse a második félévben, de az áthelyezés után Geraev Eliakvu a kedvező helyzet nem kap egy üres net.