4 keverékét zöldséges rizs, háziasszonyok világ

4 keverékét zöldséges rizs, háziasszonyok világ
„G 4 rizs” - egy kész mix négy fajta rizs

Szia kedves barátaim! Ma azt sugallják, hogy készítsen egy keveréket 4 zöldséges rizs.

Vannak, akik nem szeretnek a rizs, tudtam egy lány, aki azt mondta, hogy a rizst eszik az emberek, akiknek semmi többet enni. Úgy tűnik, miután figyelte a szovjet időkben a filmek, a szegény kínai és a mongol kénytelen enni egy marék rizs egy nap. Volt, és a mi időnkben ...

Ma úgy döntöttem, hogy a kísérlet, és próbálja meg főzni egy tál keverékéből 4 rizsfajta. Persze, én nem keverjük össze őket magam, ez egy kész keveréket úgynevezett „4 g rizst.” Ez magában foglalja a forrázott rizs, vörös, barna és vad.

Nagyon szereti a rizsételeiről zöldséggel. Ez keverékét 4 Rice úgy döntött, hogy pontosan mit kell főzni. Nos, lássuk, mi történik!

Hogy előkészítse a tál rizs szüksége lesz egy keverékét 4

  • Előállítása rizs 4-200 gramm
  • Cukkini - 2 db nem nagyobb
  • Piros kaliforniai paprika - 1 darab
  • Bow -1 vicc
  • Fokhagyma - 2 gerezd
  • G bors, provence gyógynövények, szójaszósz

4 keverékét zöldséges rizs - finom és egészséges

Annak ellenére, hogy az ajánlás, hogy „csökkentse a rizst forrásban lévő víz”, úgy döntöttem, előmosás, mint mindig, folyó víz alatt néhány percen át, majd csökkentjük szűrő rizzsel a vödör vízzel, mivel állni körülbelül 30 percig azt hiszem, hogy szükséges, hogy mossa le a felesleges keményítő, nem kell most.

4 keverékét zöldséges rizs, háziasszonyok világ

Azután, hogy a rizst forrásban lévő vízben 30 percig, akkor a gyártó által javasolt, de rám, valószínűleg azért, mert én vagyok, kivéve a rizs-, hadd mindig a vízben álljon, főtt gyorsabb, azaz Van elég rizst 20-25 percig. Rhys nem sózzuk meg!

Amíg főtt rizs, főtt zöldségeket. Tisztítva cukkini és apró kockákra vágjuk, paprikát és vágjuk apró darabokra.

4 keverékét zöldséges rizs, háziasszonyok világ

Sült növényi olaj apróra vágott hagymát, amíg áttetsző, tedd hozzá, még kisebb apróra vágott fokhagymát, 2-3 percig hozzá cukkini és paprika. Sütjük kb 5 percig, adjunk hozzá frissen őrölt bors, azt használja a keveréket 5 paprika és fűszernövények, hogy tetszik, vettem az olajbogyó.

4 keverékét zöldséges rizs, háziasszonyok világ

Főtt rizst dob ​​egy tésztaszűrő, és adjunk hozzá zöldséget. Ezután adjunk hozzá szójaszósz, jól keverjük össze és ad párolt alacsony lángon 5-10 percig. Ha íze nem elég sós, így a szójaszósz, egy kis sót a dobozt.

4 keverékét zöldséges rizs, háziasszonyok világ

Minden 4 keverékét zöldséges rizs kész. Az asztal másik nagyböjti étel, segíts magadon!

4 keverékét zöldséges rizs, háziasszonyok világ

Ha nem gyakoroljuk a böjt, majd a keveréket 4 zöldséges rizs is egy nagy köret marhahús tejszínes szósz, vagy sok étel csirke.

És a keveréket a rizs 4, sőt közönséges rizst lehet főzni finom pilaf pulyka itt ezt a receptet. Próbáld ki, biztos vagyok benne, tetszeni fog!

Ha már elkészített keverékét 4 rizs, ossza meg recepteket, megpróbáljuk őket! Azt elbúcsúzom, amíg a következő recepteket.

Üdvözlettel, Galina

Kapcsolódó cikkek