Ahogy játszott Galatasaray - Real Madrid, aki gólt

„Galatasaray” és a „Real” Madrid kaptak egy fantasztikus mérkőzés. „Valódi” játszott 10-D játékos a kezdő felállás. Galatasaray nyerte 3-2, bár az egész ügy végén kezdődött a harc, amikor a törökök gólt a 71. és a 72. perc, és elkezdte nyerni 3-1. De még ennél is török ​​csapat hiányzott, és a leállás ideje a portugál Cristiano Ronaldo lőtt kétszer, és állítsa be a végeredmény a mérkőzés. Real Madrid bement az elődöntőben a Bajnokok Ligája, ahol a szó telt el, és a Dortmund „Dortmund”, és most várják a képességeit a rivális, akkor valószínűleg lesz a „Bavaria” és a „Barcelona”.

Eredmény mérkőzés Galatasaray - Real Madrid 3: 2

Galatasaray nyert, de a következő körben volt a Real Madrid, ahogy játszott az első meccsen 3: 0 otthon.

Ebben a mérkőzés után Ronaldo szerezte a hetedik percben gólt a törökök ellen, így nem volt mit fogni. Ők már szerzett 5 gólt, és ez irreális a Real Madrid! (Elnézést tavtalogiyu).

A spanyolok aztán ellazult és játszott gól so-so, nélkül feszültséget. A törökök, éppen ellenkezőleg - megy előre.

Egy bizonyos ponton van egy áttörés - Galatasaray három gólt szerzett egy sorban, és az eredmény már 3: 1 javára, de ez biztosan nem volt elég a végső győzelemhez.

Turks álom gólt e két cél (miután három ők már szögezték), de álmaikat leleplezte mindegy Ronaldo, aki gólt az utolsó percben előnyüket.

Abban Galatasaray híres gól: Emmanuel Eboué, 56, Wesley Sneijder, 71, Didier Drogba 73.