9 módjai helyreállítani a bizalmat

Ha valamit rosszul, vagy tett valaki kegyetlen és vissza akar térni a bizalom van az Ön számára, 9 hatékony módon. Persze, hogy visszaállítsa a bizalmat a személyt, akivel megbántották, hogy nagyon nehéz, de mint tudjuk, semmi sem lehetetlen. Tehát készen állsz, hogy megtanulják, hogyan kell visszaszerezni a bizalmat?

9 módjai helyreállítani a bizalmat

1. Ismerd meg a hibákat

Ha fáj a személy, fontos ezt felismerni és beismerni a hibákat. Persze, van, hogy bocsánatot kérjen, de légy óvatos, ne dobja egy csomó ember bocsánatkéréssel. Az emberek értékelik, és tisztelem azokat, akik képesek beismerni a hibákat.

2. Ne siettetni a dolgokat

Megsérteni ember, akkor nem is remélem, hogy ő megbocsát egyszer. Ez időt vesz igénybe. Például nagyon nehéz számomra, hogy észre a hibáimat, és én igazoljam magam, és azt mondják, hogy minden elveszett tegyék. Fontos megérteni, hogy hibázott, és hogy ebben a helyzetben a hibás csak te.

3. Légy türelmes

4. Jelentős változások

Persze, megfordul, senki nem tud egy éjszakára, de mindent meg lehet tenni a lépéseket. Például, én gyakran nagyon türelmetlen, vagy éppen ellenkezőleg, süllyedni a gondolatait, és nem beszélnek. Miután összeveszett a barátjával, minden alkalommal, amikor megpróbál változtatni a viselkedését, megért engem, és ezt támogatja.

5. Ne felejtsük el, sőt körülbelül kisebb ügyekben

Ha azt szeretnénk, hogy a bizalom helyreállítása magad, ne felejtsük el, még a legjelentéktelenebb dolog. Például a barátja vagy férje készül egy hatalmas előadás munkahelyi, vagy volt a családi problémák, ott lenni, és próbál tenni valamit, hogy segítsen. Ha valaki nem akar beszélni, szöveges vagy hangüzenet, levél. Itt található az a személy, hogy érdekel, és vigyázni rá.

6. Soha ne mondd hazugság

Ha az a fajta ember, aki szeret feküdni, meg kell megszabadulni a szokás. Ha még egyszer hazudik, akkor már nem lehet bízni.

7. Tartsa a problémák titokban

8. Legyen óvatos

És most itt az ideje, ajándékok és friss virágok. De nézd ne vigyük túlzásba. Ne azt mutatják, hogy költenek rá az összes erő. Amikor a barátom akart velem újra, és beszélgessünk, csináltam egy kis piknik számunkra. Ha tudja, hogy ő szereti, próbálja meg valami szép, mutasd meg a gondoskodást.

9. Ne ugyanazt a hibát kétszer

Egy másik fontos pont, hogy meg kell tudni - nem teszi ugyanazt a hibát kétszer! Nem számít, hogy van egy személy, hazudott, vagy fáj neki, ha azt akarjuk, hogy visszanyerje a bizalmat, ne ismételjük meg újra.

Kapcsolódó cikkek