4 Ways-hoz megszabadulni a bűntudat az élelmiszer

4 Ways-hoz megszabadulni a bűntudat az élelmiszer

A bűntudat az élelmiszer hozhat fitneszbajnok a játékot, és add hozzá az extra hüvelyk a derék területén. Megtanulják, hogyan kell megoldani a kapott „diétás dilemma.”

Abban az időben, én elfogták az „ideális” típusú fitness gondolkodás bajnokság kliséket, mint „Egyél könnyen, a vonat kemény” és „Győződjön meg arról, hogy az utolsó étkezés legalább 30 perccel edzés előtt.” Saját elkötelezettség a kiválóság irányítani a gondolatok, érzelmek és cselekvések. Minden tettem - evés erős illatú tonhal osztályú központok utazni egy előre elkészített és finomhangolt adag ételt - teljes mértékben megfelel az érdeklődésem elérése a fitness céljait, vagy legalábbis én így gondoltam .

A végén, néztem a problémát a bűntudat az élelmiszer, mint amit valójában volt - egészségtelen megszállottság. Töltöttem sok időt próbál megszabadulni az ilyen típusú gondolkodás és legyőzni a bűntudatot, mert az étel, de amikor végre, azt éreztem, hogy újra élni és élvezni az igazán értékes pillanatok az élet barátaival és szeretteivel I .

Ha az összes fenti tudható be neked, akkor itt a megoldás. Amikor a bűntudat kezd megtelni fejemben, felhasználta az alábbi négy módszer, hogy visszanyerje elvesztett kontroll. Használja ezeket a tippeket.

1. Ismerd meg a hibákat a diéta és a mozgás

A legtöbb esetben az emberek hajlamosak a bűntudat az élelmiszeripar, a követői különleges táplálkozási terveket. Eleinte jól követheti a tervezett stratégia, de aztán egy nap, amikor kimennek a barátaimmal, és úgy tűnik, mintha azok elpusztították az eredmény minden korábbi erőfeszítések, mert este nem követi a terv, és nem ellenőrzik az élelmiszer-részeket.

Az élet megy tovább. Egy megsértése táplálkozás nem jelenti azt, hogy a vesztes ebben a játékban, de nem is jelenti azt, hogy most már lehetséges, hogy sokat eszik. Nem lehet megváltoztatni a múltat. Rögeszmés gondolatok arról a hibát nem vezet semmi jobb, kivéve azt a tényt, hogy lesz egyre ingerlékeny, és a bűntudat pedig egy állandó.

Észre, mi történt pontosan, észre, hogy minimális hatással van a helyzet hosszú távon, és továbbra is élni.

2. Elismerik, hogy a perfekcionizmus nem reális

Senki sem tökéletes. Mindent - a szakemberek fitness és modellek az élet, hogy kövesse a Instagramme az adeptus szélsőséges CrossFit - hibáznak, és megtörni a programot. És Hazudnék, ha azt állítják, az ellenkezője.

Az ötlet az ideális diéta - vagy akár valami tökéletes - ahogy megfelel a valóságnak az, hogy az ötlet a bajt egy egyszarvú. Mindannyian követünk el hibákat - ez az, ami emberré tesz bennünket. Az élet is az, hogy szórakoztató, és nem lesz egy rabszolga, hogy a diéta.

Légy kedvesebb magad, és megtanulják, hogy megbocsátani magának. Lehet, hogy megértő mások, miért nem tudsz kedves hozzá, aki a legfontosabb az Ön számára: a magunk?

Ha kedves önmagadhoz, és vigye - „Hé, én egy hétköznapi ember” - a bűntudat már nem maradt hely.

3. A józan pillantást a helyzet

Gyakran esünk abba a csapdába, csak tökéletes hibát, és úgy érezzük, mintha a fitness készítmény jön az apokalipszis. Ezután tegye fel magának a kérdést: „Vajon tényleg megérdemel egy kis erőmet képest minden más jelenségek és események?”

Ha gyakorlatban egészében következetes és egészséges táplálkozási szokások, egy pár hibát, itt-ott, akkor nem fogja tönkretenni. Mit jelent „pár”? Próbáld 85-90 százaléka a fogyasztható termékek elszámolni a „helyes” források.

4. Bocsáss meg magadnak ezt a „bűnt”, vagy „nem bocsátja meg” - ez itt a kérdés. Válasz gyorsan.

Ha úgy dönt, hogy gondoskodjon a „csaló-mil” a diéta, a legjobb megoldás az lenne egyszerű megszervezni, és továbbra is lépni, hogy nem hagyja gondolatait neki elfoglalni a fejedben egész nap. Egészséges táplálkozás - ez az élelmiszer, amely megfelel az Ön ízlésének, támogatja a fizikai állapot és lehetővé teszi, hogy élvezzük az életet. Ne feledje, hogy legyen egészséges, hogy megtaláljuk az egyensúlyt, amit csinálsz, és mit eszik.

Kockáztatva hangzik elcsépelt, de az élet túl rövid, hogy menjen körbe-körbe, égő szégyen és sajnálom a fogyasztása az élelmiszer, amely támogatja a létezését. Bocsáss meg magadnak és kész. Nem mehet tovább, ha megragadt a múltban. Ezek a negatív érzelmek nem érdemes időt, energiát és boldogságot.

Hogyan enni

Kapcsolódó cikkek