55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Először haj, mint senki reagálni bármilyen változás a szervezetben, így a haj mutatják egészségesek vagyunk, és egy életforma folytat. Nem semmi tartották a korábbi, hosszabb és vastagabb haj a nők, annál jobb gyümölcsöző, egészséges gyerekek. Egészséges haj lehet egy fegyver, ami könnyen vonzza a szemet, a figyelem.

Számomra az egészséges haj - egy hosszú, vastag, csillogó élénk színek és ragyogó fénye. Azok, akik repülnek a szélroham, és a csend ismét a helyére kerül sima és egyenletes. Van egy jó attrakció, esik egyenesen lefelé, hanem pushatsya körül.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Most a feltétel a haj nem teljesen egyezik, ahogy én leírtam, az egészséges haj.

Ha példaként tökéletes haj veszi a hajat én leírását. Aztán összehasonlítás velük így:

Hosszú haj: Most a hajam hossza 31 cm a fej hátsó részét - és az én elképzelésem a hosszú haj kb 65-70 cm a szőr közepén leszek 1 cm havonta és hogy elérje a hossza Kell még 3 éve .. Ezért, ha a legmagasabb pontszám: 5 - kiderül, hogy most az ő haj hossza értékeljük 2!

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Sűrűség: Ez az én fonat és a fonat sűrű haját. Összehasonlítva ferde én 2-szer kisebb, tehát 5 golyó, kapok 3.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Hair állapot: Ez az én fésű után karcolás esett 6 szőr, ez a kis (és néha 50 egy időben). De nem teljesen üres, így 4 5 golyó.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

A tippeket a haj: kellemes tapintású, nem felvert, van egy pár hajat, hogy sor kerül a selejtezés. Ezért nem ideális, 4 5 golyó.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

De a tippeket ezen a ponton sokkal jobb, mint valaha (neschitaya gyermekkori). Már 2-szer nyírt meleg olló, mondjuk az 5-szörös mennyiségének növekedése haj 2-szer. Határozottan állíthatom, hogy a hatás akkor is, ha a haj vastagabb és egészségesebb. Azt mondják, hogy ez a módszer segített sok nő haj álom - mert a kezelés után megszűnnek Lomat és nem sérült. A hajam tényleg erősebb és vastagabb.

Color - A közelmúltban festett, de van egy szín, amely hajlamos arra, hogy szeretné, hogy a becslés a mai színes és telítettség 5-ből 4.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

1. sampon vásárolt ma. Orosz gyártmányú, szakmai vonalon. Megőrizni a szín és a fényerő, és tudomásul, hogy hatása alatt a víz, a szín marad egy kicsit.

2. A balzsam ugyanabból a sorozatból. Mint, semmi különös, de nem rossz.

3. sampon tisztító használja havonta egyszer tisztítsa meg a hajat.

4. Fluid fényességét és simaságát. Vettem egy hosszú idő, hogy nyugodt, majd rakoncátlan haj (szőke volt még). Most már tudom használni nagyon ritkán, mert nem szeretem a felesleges zsír a hajat. Csak szeretem a tiszta hajat. Az illata finom, a hatás.

5.penka haj fürtök. Ígérd fényét és selymes. És igazolja ígér. Nagyon jó javítások haj, és fényes. Ritkán, csak akkor, ha a használata curling vasalók.

5. Hajlakk erős fixálás. Ez elég volt ahhoz, sok éven át, használhatja 1 alkalommal évente! Vásárlás, ne vedd, vettem az első szöget.

7. sampon savó nélkül parabének és az SLS, vásárolt orosz üzletek, tanácsára az eladó. Számomra túl szelíd, valamint a természetes. Azt akarta mosni őket. De általában, a hatás a fény és simaság.

8. balzsam azonos sorozatból.

10. bojtorján olaj pirospaprika. Ez serkenti a hajnövekedést, rovására pirospaprika (serkenti a vérkeringést). Vettem nagy elvárások, de sajnos csalódást - soha nem melegítjük olaj, és a szaga - mind a serpenyő, ahol csak sült hús.

11. ricinusolaj - vagyis azt mondhatjuk, a dolog! Vettem felülvizsgálat nők. A haja nőtt 4-5 cm havonta. De ez egy év ezzel olajat rendszeresen. Ezt az olajat lehet használni nem csak a haj, hanem a növekedés szempilla és szemöldök! Igen, igen! hónap használat után szempillák minden este, már 3 számú csillók, és ők lettek a hosszú (sötétített). És azt kell, hogy növekszik szemöldök korrekció, egy pár hétig nőttek. Hair használat után egészségesebb lesz. Termesztett 2,5 cm havonta.

De azt is más stimulánsok komplex

.12. Szérum a száraz haj John Frieda, selyem fehérjék, amelyek a hajnak egyedülálló csillogás. Vettem Angliában, csak úgy. Mint, de én ritkán használják.

Én általában egy rajongó a haj maszkok. Néha voltak azokban az időkben, amikor a hajat, táplálja őket, és érdekel. De mint mindig, akkor kénytelen azokat a figyelem, vagy problémát, vagy fordítva időszakok földöntúli boldogság. És nem a haj. A legutóbbi kísérletek tavaly nyár óta, amikor nem festett jól akartam nőni őket gyorsabb. Így tettem én heti komplex ellátás - heti 2 alkalommal mustár maszk (a növekedés felgyorsítása), heti 2 alkalommal ricinusolaj (a növekedés és erősítése), heti tápláló maszk (tejföl, tojás, stb.) Próbáltam maszk és hagyma (hihetetlen fényt), sör, zselatin, kefir, tojás, kenyér és maszk.

Volt idő, amikor én kezelt haj, és a kezelt azt maszkok kék agyag. Mindannyian tudjuk, hogy az agyag gyógyító tulajdonságait.

És azt is szerettem az eljárás olívaolaj - öntsük egy pohár melegítjük olívaolaj dip a végén a haj és tartsa 15 percig. haj táplálják magukat, így sok vajat, amennyit csak akar! Olívaolaj nem adunk hozzá, és az olaj + méz, olaj + citromlé. Nem tudom, hogy milyen maszkot segített, de a hajam jó volt, könnyű, puha és rugalmas. Tudtam fésű őket, sőt használata nélkül balzsam (amely korábban nem lehetett, mert az állandó felvilágosítást). A legérdekesebb dolog, amit kipróbáltam - ló sampont!

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Olvastam véleménye abban az időben, és hogy ez a sampon mos hajat egy bizonyos TV sztár. Utaztam minden állatkert üzletek keresése a ló sampon, de csak 5 liter, hanem fajták kell koncentrálni.

De mivel én Angliában volt, akkor már széles körben elterjedt, és vannak még ló samponok az emberek számára.

Ez nem illata virág, kék szín, de jó. A hajam kötegek felmászott a születés után, az egész fürdőszoba volt a hajában. Miután sampont, téptem a farkát, és ahelyett, hogy a szokásos csomó haj markában voltam üres.

Haj csökkenése megállt egyáltalán! Hair lett merevebb, nehéz. Azt lehet mondani, hogy a ló farka. De erősödött, hangerő és fényét.

Azok, akik kiesnek, azt tanácsolom. Anyja adta neki finom szőr, attól tart, hogy növekedni fog Kopytkov :)) Én is kísérletezett hajmosás tar szappan. Emlékezve arra, hogy a nagymamám mossuk fejét csak annyira, és ő nagyon sima és egyenes nyikorgó, ha nedves, úgy döntöttem, hogy próbálja meg magad. I. kísérlet nem volt elégedett, a haj ettek már lemosta a szappant, úgy tűnt, hogy nagyon merész, de ugyanakkor száraz.

Fura érzés. Zazhirnilis újra pár óra tisztítás, és azt is megették őket fésült. F)

Az eljárások éreztem - forró olló fodrász 2-szer, a haj vált egészségesebb megjelenésű, mivel a tippeket. A jó eredmény kell vágatni akár többször is. Kipróbált laminálás otthon, azt jelenti, amelyeket a fent leírt. Íme az eredmények előtt és után! (Ennek következtében nincs vas, vagy hajszárító. Hajra Száraz saját.)

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Szeretne kérjük a haj néhány újdonság

- 1. festmény art brondirovanie, amennyit csak szeretne egy sokkal érdekesebb sugárzó haj színét, mint a természetes, de árnyalatokat.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

2. vásárlása világította meg egy fésű, ionizáló hatása, a haj fényes, egyetlen gombnyomással. Egy ilyen érdekes szerkentyű.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

3. A több valós abban a pillanatban, ez az eljárás kauterezés az eszköz fő szponzor Alfaparf. Ez egy új termék, eljárás, azt mondta a borbély, hízelgett, ez jobb, mint bármely laminálás. Ez egy óra kezét a mester fog működni a haj folyamatosan. Ez olyan, mint egy elsősegély haj !!

Én a tűz, és megígérte, hogy ingyen egy órát, és próbálja meg ezt a csodálatos eljárást. Szeretném, hogy csukja be a szemét egy órát, és álmodik valami szépet, baldet az illata ezeket a forrásokat. Belül már mosott haj balzsam így élvezni! Mivel a különböző maszk számomra nem hír, úgy döntöttem, ezen a héten még dönteni a vásárlás az egyik ügynök. Ez hosszú séta körülbelül Dzintars bolt, abban a reményben, hogy vásárolni ezt a balzsamot, de mint mindig a dolog, ami nélkül meg tudod csinálni, ez egy sajnálatos, hogy pénzt költeni. De ebben az időben, bátran bement a boltba, és már otthon elolvassa az utasításokat.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Körülbelül ez az eszköz olvastam egy csomó véleménye az oroszoktól. a kozmetikumok számára hiány, és ez a balzsam volt a tetején! Ez érdekes számomra. Szóval támadt a piszkos haj, kalapot viselt, és egy törülközőt 15-30 percig. Szaga nem túl szép, de mint orvosolni!

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Mert EFFEKTA Természetesen ez időt vesz igénybe, és gyakoriságát, valamint az egész.

A projektnek köszönhetően, az a tény, hogy az én arzenál megjelent körül azt jelenti, hogy elmentem egy évre a farka! És vettem agyag és a mustárt.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Ismét elkezd egy természetesen mustár maszkokat. Mustár (2 evőkanál) keverjük össze meleg kevés vízzel, amíg sűrű tejföl, adjunk hozzá 2 evőkanál olaj (bojtorján, vagy egyszerűen olíva) hozzáadása 2 tk cukor (annál több cukrot éget), tojássárgája.

A csomag sapka meleg és üljön 20 perc - 1 óra. Burns nagyon erősen, és szeretnék ugrani, vagy futni. Ügyeljen arra, hogy elvonja magát érdekes foglalkozás. Miután ezt a maszkot a haj valóban növekszik.

Ezt a keveréket úgy süt neki, hogy a vérkeringést ott egyértelműen nagyon jó. Miután a maszkot, egy óra múlva, a két tűnt, hogy a bőr a fej tartja, ha a gyökereket mozgó és mozog! Egy hónap a haj ipar 2,5 cm. A homlok volt egy csomó fiatal szőrszálak nőttek „bajusz” a füle körül, és elválás ujjak érezte egy sündisznó, az új hajszálak nőnek !!

Próbáld meg egy maszkot, akik szeretnék, hogy gyorsítsa fel a haj növekedését. Még kezdenek újra az agyag - a recept: + agyag + tojássárgája teáskanál méz + evőkanál vaj (bármilyen kozmetikai-barack, bojtorján, olívaolaj, például). A maszk is a haj sűrűségét, hanem gyógyítani.

Lehet végül megtalálja a többi új recepteket. Úgy döntöttem, hogy menjen balzsam 3 hónap során + 10 procedúrák mustár maszk + 10 procedúrák agyag maszk. És akkor elkezdem újra ricinusolaj, plusz mustár megelőzésére, 1 -2 havonta.

De én elektromos segítők!

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

1 .Fen ionizáció. Mondjuk ionok, így a haj fényét, és nem károsítja a hajat, mint egy közönséges hajszárító. „Mivel az ionizációs technológia, a vízmolekulák szét oly módon, hogy azok könnyen behatol a kutikula és a hajhagymákat, és további hidratálják azokat, ami a haj egészséges és fényes.”

És valóban előzetesen szárított haj hétköznapi, ők pushilis villamosított, most sima és lapos. Korábban szárít egyenes szerette, mint most. Hajszárító adta a férje. Én vagyok a szeretője csak 3 hónap. Tartalmazza diffúzor. Nem tudom, hogyan kell használni. És fúvókát telepítést. Kísérlet a diffúzor - nem jó.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

2. egyenirányító, az asszisztensem 4 évig. Feltérképezés nem elég gyakran már, hiszen a haj áll egyenes és sima más módszerekkel. És korábban, amikor ott volt a büntetés, akkor minden nap, anélkül, hogy őt, és nem tudott élni. Vettem egy ilyen, mert tájékoztatta a boltban.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Itt vagyok én, az egyik fele a készülék, a másik felét!

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

1. A kedvenc - természetes sörtéjű, plusz fogak. Vettem prof. bolt. Törött nyél. De a fésű kedves számomra egyébként. Nálam.

2. Egy közönséges fésűvel. Ez fekszik otthon.

3. Ilyen a fésűk használják elválás, hogy elválasszuk a szálakat. Az ilyen fésű, amikor feltettem, illetve nem teheti a maszkot, hogy elterjedt a teljes hosszon.

Mindig kíváncsi, hogy milyen új technikákat és eljárásokat találékony ember jön ezekben a napokban.

Jó lenne, hogy egy ilyen találmány, amelynek révén a haj, ami gyorsítja a haj növekedését hosszúságú 8-10sm is, például az elmúlt hónapban.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

valamint néhány magot, hogy elterjedt a fejét, és új tüszők a haj több módon vastagabb.

55 I meghatározott célt, vagy indítsa el a szépség, haj! Nők Klubja - Mama Klub

Köszönöm a figyelmet !!

Kapcsolódó cikkek