3. fejezet magic

Úgy véljük, hogy a varázslók mágiát. Az emberek könnyen összetéveszthető képest különféle ma-beli megközelítést, de a boszorkányokat szorosan kapcsolódik a nyilvános I-Niemi mágikus művészetek.

Wicca (már látta) - a vallás, amely elfogadja a mágia, mint az egyik legfontosabb rendelkezéseinek. Sőt, gyakran nehéz megosztani, ahol meg-

chaetsya vallás és a mágia kezdődik.

Így magic különleges szerepet játszik a Wicca.

Ez arra kényszerít bennünket, hogy javítsa az életünket és a visszatérő schat energia szegény bolygón. Wizards mágikus dolgozzon ki egy különleges kapcsolatot Bo Isten és az Istennő. Ez nem azt jelenti, hogy minden varázslat egy ima vagy könyörgés az istenek is eltér a varázslat csak szó összetétele. Hála a munka az energiákkal megtestesülő Istennő és Isten, növekszik Sha közelsége velük. Nevezve őket nevek és láthatóvá CIÓ jelenlétük során varázslatok és rituálék együttes zdayut közötti kapcsolat istenek és az ember. Tehát Obra Nagyítás Wicca, mágia - vallás.

Adtam meghatározását mágikus könyveimben sokszor. Meglepő, de ez egy nagyon nehéz feladat. Saját legújabb, kiváló minőségű definíció a következő:

Magic - a menedzsment a természetes energia szükséges termék hatását.

Három energiaforrások - a személyes erő, a hatalom a föld és az isteni erő.

Személyes teljesítmény - az életenergia, hogy részfa élve földi létünk. Ez a hatalom a testünket. Mi elnyeli az energiát a hold és a nap, a víz és az élelmiszer. Úgy engedjük mozgás közben, tre-nirovok, szex és a gyermekvállalás. Még kilégzést vysvo-bozhdaet kis energiát, de kompenzálni a veszteséget a lélegzet.

A mágikus varázsló gerjeszti a személyes teljesítmény CCA-engedett szándékok, elengedi, és elküldi a TSE-li.

Az ereje a Föld folyamatosan jelen van a PLA-HETE minden természeti jelenségek. Sziklák, fák, a szél, a víz, a tűz, kristályok, és illatanyagok - minden tartalmaznak-INH ezt az egyedülálló, különleges energia, ami elérhető számunkra, hogy használja a mágikus Rita-Alah.

Wizards kvarckristály csökken a sós vízben a tisztításához, majd nyomja őket a megbetegedett részei az emberi test, küld a gyógyító energiát. Vagy szétszórja különleges gyógynövényeket körül a gyertyát, ami világít a szükséges magiches-cal hatásokat. Az olajat alkalmazunk a test belső változások.

Mivel a személyes hatalom és erő a Föld jelenik meg az isteni erő. Ez az az energia, ami létezik Isten és az Istennő - az életerő, a forrás egyetemes energia, amely teremtett mindent, ami létezik.

Varázslók Isten hívására és az Istennő, hogy áldja meg a mágikus erő. A rituálék, azok közvetlen személyes hatalmat az Istenek, hogy segítsen nekik elérni a céljait a reprezentáció. Ez egy igazi vallási varázslat.

Tehát a mágia a folyamat, amelynek során a varázslók RA-Botha összhangban az egyetemes energiaforrás hogy mi van. Bemutatjuk formájában Bo-ga és istennők, valamint a személyes és a földi energia visszanyerésére életét, és így energiát a Földre.

Magic - a módszert, amellyel az egyéni elme, eddig nem volt ötlete, félénk maga sorsát, átveszi az irányítást az életük a saját kezébe.

Ellentétben az általános vélemény, a mágia - nem valami természetfeletti. Igaz, az okkult (rejtett) gyakorlata van körülvéve millió titkot, rágalmazás és félretájékoztatás, de ez egy természetes gyakorlat felhasználásával valódi hatalmak még nem terjed ki, és a tanulmány a tudomány.

De ez nem jelenti azt, hogy a mágia hibás. Még Uche nye korántsem mindentudása univerzum. Ec-ha ez lenne a helyzet, a tudományos kutatás már nem létezik. Amikor az erő által használt varázslók, tudósok feljegyeztek, elveszett Azt jelzi minden rejtély. Ilyen részlegesen ítélkezési elk hipnózis és a pszichológia, és hamarosan pro-sugároz pszichés érzékelés. Mágnesesség valóban alapvető pillanat varázsa, de eddig még nem „fedezték fel” a tudósok. Azonban még ma, mágneseket használt varázslatok és varázsa.

Próbálja ki a két mágnes. Nyissa meg a láthatatlan erők, vonzás és taszítás, ami szintén megjelenik a természetfeletti.

Mágikus áll hasonlóság. Bár úgy tűnik, a teljes képtelenség, nem támasztja alá a tények léteznek dei saját szabályai és a logika. Ha nincs átfogó megértése a mágia, ez nem jelenti azt, hogy nem létezik. Mágikus cselekmények, így a tünetek szükséges átalakításokat.

Ez nem egy önbecsapás. Megfelelő végrehajtását magiches Kie munkájuk és megmagyarázhatatlan eredmények megerősítik-zhdayut ezt a tényt.

Úgy döntöttem, hogy rituális összpontosítani a koncentráció és a megjelenítést. (Lásd: 11. fejezet, „A testmozgás és trükkök”). Check my mágikus ruhát, látom, hogy van zöld gyertyák, pachulievoe olaj, egy jó választás a gyógynövények, hogy a pénz, pergamen és zöld tintával.

Abban az oltár én gyertyát képviselő Istennő és Isten, és csendben arra ösztönzi őket. Aztán fény egy blokkot a faszén és öntötte a fahéj és a zsálya, amely nyert az égés FIPI am varázslatosan előnyben én célra.

Aztán felhívni a tér körül a számlát, hogy RUET-szimbolizáló én az irányítást felette, és keresztezi keresztben, így áthúzva fennállása során (mintha már fizetni).

Aztán már dörzsölte a zöld gyertya pachulievym olaj mindkét végéről közepe felé, mondván, ugyanakkor valahogy így:

Felhívom a hatalom

Anyaistennő Atya Isten!

Hívom a földre erők,

Levegő, a tűz és a víz!

Kérem, hogy a Nap, a Hold és a csillagok

Hozd el nekem a pénzt

fizetni a számlát!

Folytatva, hogy szemléltesse, tettem egy gyertyát a gyertyatartó csak a kép fölé a fiókba. Azt morzsolt gyógynövények helyett, ahol van egy gyertyát, azt képzelve, hogy minden részecske adja az energiát irányítani a bányában. míg kiejtésével:

Sage, fű Jupiter,

Adjon erőt, hogy én varázslat!

Fahéj, a nap fű,

Adjon erőt, hogy én varázslat!

Miután megtette egyszer, gondolom a saját költségén fizetett polnos Tew, gyertyát, és amikor a láng egyszer égetett, én felszabadító az energiát, amely összegyűjtött ezt a képet.

Hagyok egy égő gyertya tíz-tizenöt percig vagy tovább, attól függően, hogy én képes uder-alive kép az ő belső látás. I ve asszony, mint egy gyertya elnyeli az energiát, hogy feltettem a képen. Látom, hogy a füvet irányítja az energiát a gyertya lángja, és az egyesített energiája fűszernövények, gyertyák, olajok és pachulievogo képek, ötvözve én lich távú erő, a tûzön, annak érdekében, hogy megvalósuljanak mágikus cél.

Ha nem tudok mást csinálni, veszek egy képet, és égesd meg azt a lángot egy gyertyát tartva úgy, hogy égett néhány másodpercig, majd dobd egy kis cserépben, lóg a hátam mögött oltáron.

Ha kész, hagyok egy gyertya égett magát, tudva, hogy a rituális sikeres volt.

Belül egy-két nap, maximum egy hét, kaptam egy váratlan (vagy késleltetett) pénz vagy pénzügyi problémák megoldja bármilyen más módon, kotoryi engedje meg, hogy fizeti a számlát. Hogyan működik ez? Miután úgy döntött, hogy hajtsa végre a rituális kezdtem mágikus cselekvés. Gondolatok már vezető személyes hatalom mozgásban. A folyamat során a berendezésnek, rajz képek számlát, gyújtógyertyák, ébredek láthatóvá, és ezáltal a saját erő A com-

os állás az én mágikus szükség. Ennek során az ünnepségen azt megnyitja az utat ez az erő egy gyertyát. Amikor végül éget a kép, a hatalom kivont energia szabadul fel és elkezd dolgozni kijavítása a helyzet a kifizetetlen számlák.

Nem tudom megmondani teljes bizonyossággal, hogy pontosan hogyan mágikus elolvad, csak azt tudom, hogy működik. Meglepő, hogy nem tudjuk, de tudjuk, hogyan kell Saas-tavit működik.

Nem vagyok szakértője a villany, de nem tudok, többek között a chit én kenyérpirító egy konnektorba, és megsütjük egy darab kenyeret. Hasonlóképpen, a mágikus mi „kapcsolja be” az energiát, amely létrehozza a feszültség mező körülöttünk-CIÓ.

Számos módja van, hogy kezelni varázslók varázslók általában választani egyszerű, természetes módszereket, bár mások élvezik veszélyes szertartások vett klasszikus grimoyr mint „Key Salamon”. Általában ezek vonzzák gyógynövények, kristályok és kövek, szimbólumok és színek, mágikus gesztusok, zene, ének, tánc és a trance, az asztrális utazás, meditáció, koncentráció és megjelenítés.

Szó szerint több ezer mágikus rendszerek között is varázslók magukat. Például, a számos módon, hogy használja a mágikus kristályok vagy orvos-kormányzati növények, vagy szimbólumok, vagy ezek kombinációját, több, mint ahány a jelenleg létező mágikus B TEMS.

Sok könyv rajzol mágikus rendszer általában. A könyveim kitérek az erő elemek, kristályok és gyógynövények. A hosszú munkaidő, azt tárja fel a téma rúna mágia, mint önálló rendszert, vagy együtt más rendszerekkel.

Az ilyen rendszerek nem szükséges a sikeres foglalkoztatási varázslat. Bemutatása mágikus rítusok egyszerű manipuláció mágikus eszközök nem igaz, a valódi erejét varázslat rejlik bennünk - ez az istenek ajándéka.

A mágia rendszer nem fontos, a lényeg, hogy a mágikus energiát, ha szükséges, la felébredt, majd megjelent. A boszorkánymesterek mágiáját személyes teljesítmény tekintik a legfontosabb kapcsolat a Bo-guinea és Isten. Mágia a jövőben van egy vallási aktus, amelyben boszorkányok kapcsolatban állnak istenek, hogy javítsa magát és a világot.

Fontos, hogy a mágikus pozitív volt. Hideg Vicki számunkra nem jelentenek destruktív, ma nipuliruyuschuyu emberek és kihasználva a ma-Gia. Mert felismerik, hogy az energia, ami működik a mágikus származó istenek, ebből következik, hogy a negatív energia abszolút tabu. „Dya-Wolski” mágikus - sértés varázslók, mind chelove-cal faj, a föld, Isten és az Istennő, az egész univerzumban. El lehet képzelni a következményeket.

Energia Magic - saját életenergia.

Bárki megteheti mágia - vallásos, vagy sem. Ha bizonyos szavak és gesztusok hirtelen megjelenik az agyban miatt a helyesírás, és úgy tűnik, jobb neked, akkor van értelme használni kádba őket. Ha nem találja a rituális a zuhany vagy rá, akkor meg kell igazítani, hogy saját. Nem kell írni fantastiches-kuyu vers vagy koreográfiát harminc ének füstölő tartók vagy tizenhárom ének papnők.

nem kell semmit!

gyertya áll előtte, és koncentrálni a mágikus cél. Hidd magad.

Természetesen, az egyetlen módja annak, hogy segítsen az itt javasolt biztonságosan átkelni az utcán. Ha a varázslat tele van szeretettel - ha túl van a veszélyen.

Ismerje meg, és Isten és az Istennő áldjon és minden, amire szükség van.

Kapcsolódó cikkek