Mesterhármast Messi hozta az argentin nemzeti csapat a rájátszásba Copa America

Argentína nem tudta bizonyítani felsőbbrendűségét már a 7. percben. Miután a bejelentés Angel Di Maria szabadrúgása Nicolás Otamendi ló megnyerte a harcot és a fej csapott be a sarok közelében. Egy korai gól hagyjuk Argentína hogy átvegye az irányítást a játék. Két perccel később Otamendi vonhatna még egy dupla, de a kapus Panama megbirkózni a hosszú távú lövés az argentin védő.

41 perc elteltével volt egy legkínosabb epizód az argentin mérkőzés. Angel Di Maria sérülést szenvedett, és el kellett hagynia a pályát. Helyére Erik Lamela, ami után világossá vált, hogy Messi, ha kiderül, hogy ez csak a szünet után. 5-győztes a Golden Ball elvégre debütált ebben a Cope, megjelent a pályán a 61 percben. Messi volt elég fél óra, hogy teljesen kedvére az amerikai közönség.

Az első cél Lionel egy kicsit furcsa. Panama játékos próbált játszani Tap, ütő ugyanabban az arc Higuain. A labda visszapattant a Massey, majd csatár könnyen csorba, elküldi a labdát a sarokban. A második cél az volt, hogy egy sokkal szebb. Lionel Messi megüt a nemzeti csapat Panama kapu közvetlen szabadrúgást. Leo hagyta mágikus dobott a falra, és ha egy kézben a labdát a közeli felső sarokban esélye nélkül a kapus.

Argentína nemzeti csapat egy tucat 5: 0 legyőzte panamai csapat és fejlett a negyeddöntőbe a Copa America. Lionel Messi sikerült megkülönböztetni egy mesterhármast, és most a támadó elhagyta gólt egy cél, hogy utolérjék a Gabriel Batistuta a gólok száma a nemzeti csapatban. A második hely a D csoport játszott az utolsó fordulóban a mérkőzés közötti Panama és Chile.

Ne hagyja ki! Eredmények, statisztikák és hírek Amerika Kupa

Magától értetődik, hogy a klub cut-t jobban, mint a válogatott, a játékosok t.k.sygrannost többszöröse, mint a nemzeti csapatban. De glvorit, hogy a csapat ért el semmit egyszerűen buta, megnyerte a junior vb részeként albisilesty és EA, az is elnyerte a World Cup ezüst, a címet gólkirály Sat Argentína hagyta, hogy pont egy pár célokat, és hogy a gyenge teljesítmény a válogatott?

Nem azt mondom. hogy ez a gyenge teljesítmény a csapatnak. De az eredmény Gabrieelya Batistuta Argentína jobb lesz.
És a király is, nem tart ki Messi!

Annak ellenére, hogy a számszerű előnyt albiseleste, a játékosok „kanalskogo” Állami nézett nagy végéig órányi játék.
És akkor Argi szerzett hatalmas előny.
Ez azt állítják, hogy a bíró, de ez nem rontja a szakmai készségek Leo Messi, amelyben ispolnenii veszélyes szabadrúgást 11 méteres minden kapus, nem beszélve a képessége, hogy mind a pontszám, és pont az odnokomandnikov.
Nem benyomást Higuain - talán szédül szezonban elvette a sok erőfeszítés.