10 Ways, hogy meggyőzze a feleségének, hogy szükség van egy új fegyver

Barátok gyakran megkérdezte, hogyan sikerül vásárolni, így sok fegyvert, miközben továbbra is házas. Minden nagyon egyszerű: Van valami titkos taktika, amit használni szeretnék vásárolni egy új fegyvert, kést vagy pisztolyt.

Megjegyzés: ezek a technikák rendkívül erős, így próbálja használni őket túl gyakran. De azt hiszem, hogy ez elég eltérések, viszont a kézi.

1. „Ön felelős az életét, hogy szeretteik”

A legbiztonságosabb módja tettem a lista tetején. Hogy őszinte legyek, ez volt az, azt használja a legtöbb esetben.

„Drágám, az egyetlen dolog, ami megfosztja nekem az alvás, ez Beretta 687 Ezüst Galamb V, hogy veszély esetén, azt nem védi meg, és a gyerekek. Ez rám a felelősséget a biztonság, és nincs jogom, hogy ha "

Miután egy szívből beszéd a nő megbocsát neked bármilyen vásárlás, csak próbáld meg nem haladhatja meg a mérete 2 havi családi költségvetést.

2. Vásárlás régi szemetet

Vásárlás néhány régi, és nem is lehet a fogyatékkal fegyvert. A lényeg, hogy ez volt a legdrágább. A legjobb az egészben, ha a költség nem haladja meg azt az összeget, általában töltik a boltban, vásárol élelmiszert a héten.

A következő lépés a még egyszerűbb: megtalálni a fegyver bolt, ahol kicserélik a régi puska az új felár. Gyere az üzletbe, és kicserélik a régi fogyatékos shotgun egy újat. Feleség magyarázni, hogy egy nagyon jó vétel, mert hogy működésbe hozzuk, a „szemetet”, akkor kiad egy csomó pénzt, és akkor is kap kedvezményt a boltban.

3. Idő eszköz

Fegyverek - csak egy típusú eszköz, nem igaz? Amikor ezt a módszert, megpróbál csatlakozni a képzeletet. Ha valaki fogja hibáztatni azért, amit vettél egy új eszköz, amely előnyös a család?

„Drágám, azt kell menni a boltba és vesz egy eszköz a projekt, hogy én dolgozom. Nos, annak érdekében, hogy az én to-do lista "

4. Nézd mennyire mentett

10 Ways, hogy meggyőzze a feleségének, hogy szükség van egy új fegyver

Legyen ez pobudet a bőrt. Tudod, hogy van ez: hazamegy valami extravagáns és méregdrága, és igazolja a vásárlást körülbelül ezeket a szavakat:

„Drágám, akkor nem hiszem, hogy képes voltam vásárolni ezt a fantasztikus eladó!”

Csak nem ugyanaz, csak próbáld meg nem, hogy az ügyet, mielőtt a botrány. Ez egyszerű: búcsút neki impulzív vásárlást, és akkor megengedem, hogy el költeni karját. Quid pro quo (szolgáltatás szolgáltatás).

5. Vásárlás egy, kap egy ingyen

Bár ez a módszer általában egy kevés köze az előzőhöz, de lényegesen különbözik részletesen. Azok számára, akik nem gyakran járnak vásárolni, így egy kis példa:

„Drágám, vettem egy új fegyvert, de ez volt csatolva egy ajándék meredek kést, ezért úgy döntöttem, hogy megéri”

Kevés lehet vitatkozni ilyen érveket.

6. A rejtőzködő bizonyítékok

10 Ways, hogy meggyőzze a feleségének, hogy szükség van egy új fegyver

Ez a módszer alkalmas csak nagyon extrém helyzetekben, hogy elrejtse a nagy költségek felesége - nagyon-nagyon rossz döntés. Az egyik esetben azt javasoljuk, hogy használja ezt a módszert, hogy ha már vásárolt 7 új fegyver, egy hónapig, és hirtelen jött át a 15% -os kedvezményt az egyik fegyvert cég VO Vapen. Természetesen felmerül a kérdés, hogyan nem vásárolni nem érdemes, és akkor vállalja a kockázatot, de veszélyezteti a házasság.

Azok, akik a régi, mint én, talán emlékeznek a rajzfilmfigurák Popeye a tengerész. Volt egy másik nagy trükk, ami úgy hangzott, valahogy így: „Én szívesen fizetni a vacsorát, kedden, ha veszel nekem egy hamburger ma.” Akkor sikeresen használja a stratégiája:

„Drágám, ez a fegyver bolt, amellyel minden nap megyek dolgozni, meg egy óriási kedvezmény van a fegyver, szeretnék vásárolni egy hosszú idő. Csak nem hagyja ki ezt a lehetőséget. Hadd menjen, és megvenni, és ígérem, hogy telepítve van a nappaliban csillár, amit kértél, és a következő hónapban fog vásárolni egy mosogatógép "

8. Igen, akik érdekel, hogy mit gondol?

Minden tekintetben ez a módszer nagyon kockázatos, és ahhoz vezethet, hogy zúzódások a szeme alatt, botrányok és törött csontok - valószínűleg a tiéd.

9. A gyermekek nem szégyellik

Írja be a vitát gyerekek. Figyelj: ez tényleg egy nyerő stratégia, mert mind a pozitív tartományban. Elmész egy lőtéren (vadászati) gyakrabban. A gyerekek megtanulják biztonságos kezelését fegyvereket. Azt mutatják, a feleségem, hogy te vagy a legjobb apa, mert kiad egy csomó időt a gyerekekkel (a műszerfalba, a lőtéren). Ja, és persze majdnem elfelejtettem a legfontosabb: mivel a házastárs idővel indul, hogy részt vegyen a családi vadászat, ő is szüksége van egy fegyver, amely elvezet minket.

10. stratégia: „Gun érte”

10 Ways, hogy meggyőzze a feleségének, hogy szükség van egy új fegyver

A vásárlás időpontját, folyamatosan azt mondta, hogy ez „a” shotgun:

„Drágám, én már ma gun mutatja, és megtalálta a tökéletes fegyver (pisztoly több alkalmas) az Ön számára. Ugye tudja, mennyire aggódom a biztonság, akkor most meg tudják védeni magukat "

Ez a stratégia jól működik elég, legalábbis nekem, igaz csak addig a pillanatig, amikor a feleségem megérti, hogy ideje a fegyvert, ő is eladni, és vesz egy új cipőt Christian Louboutin. Hmm.

11. BÓNUSZ. Vegyük a felesége a lőtéren

Tudom, hogy a cím van írva „10 módon”, hanem azért, mert a természet vagyok nagyon kedves és önzetlen ember Adtam egy bónusz 11 utat, és ő az egyik legjobb.

Ha ez még mindig nem az „alany”, próbálja meg, hogy a felesége az egyik, hogy szórakoztató. Ha még soha nem tartott fegyvert a kezében, majd hagyta, hogy az első hajtás valami kis kaliberű és nagyon egyszerű.

Miután megosztani veletek a szenvedély, és hogy milyen jó, hogy maga a fegyver, az összes tippeket ebben a cikkben lesz hiábavaló, és akkor lesz egy új probléma: hogyan lehet elrejteni a felesége a lőszer, és jelölje meg a határait lehetséges felhasználása a fegyvert.

Remélem tippek segítenek megtartani a békét a családban, és növeli az Arsenal.

Csatlakozzon most

Kapcsolódó cikkek