Kung Fu egy meccset „Bast” cél „Bayer”, az ejtőernyő a Carling Cup és 15. legjobb lövés

Senki sem szerzett több szép ZLAAAAATAAAAANAAAA.

Nem történetében nincs rangsor - folyamatos öröm megszorította a YouTube.

Katalán szakaszban Ibra mondta egy erős lövés a büntetés területen. Kapus bár áll a sarokban, de nem tehetett semmit. Vysokoroslik megmutatta hobbitok, mint ütő egy igazi férfi.

Svédország - Olaszország és Svédország - Franciaország

"Ajax" - "Breda"

Ez az ősi cél „Breda” megdicsőült fiatal Ibra. Róla, természetesen, még a rajongók már hallotta az átlagos mértékben vesznek részt, de hogy pont egy ollót, mint láttuk, talán a kapus ki a mély a dán bajnokságban, de hűvösen csavarva védelmére adott néhány szakmai klub.

Ez Ibra nagy hatótávolságú csapásmérő? Egy másik módja, hogy becsapja a kapus. Espiriti Santo ( «szent szellem") - van írva a háton és a kapus, »sas«. Ez túl kicsi ahhoz, hogy megbirkózzon az isteni Zlatan lövések.

Zlatan képes legyőzni az összes testrészét bármilyen helyzetben. Most a sztrájkolók megpróbált megfordulni, de Ibra is hisz magának időt pazarolni felesleges mozgás. Hihetetlen hátsó sarok és a Victoria "Inter" - 4: 3.

A legtöbb rastirazhirovanny cél a „vörös-fekete” szakaszában, de ez lehetetlen nélküle. Ibra lehet hab a labdát, nyomja meg a védő, és begurult a túlsó sarokban. „Szokásos” célok Zlatan pontszámok, mint ez, de lehet felhívni a tökéletes pálya, hogy 35 méter. Ez gyönyörű volt.

Akkor úgy tűnik, hogy semmi különös. De amikor Ibra-t szállító védők a büntetés terén, nosztalgiával emlékezett ugyanazt a célt az „Ajax”: minden évben a svéd jobb lesz. A járat végül egy erős ütés: 115 km / h -, hogy egy csomó labdarúgó szabványoknak.

De rögzített rekord sebességgel repülés a labda Ibra - 124 km / h. Még a teljesítményt az „Nerazzurri”.

Az első mérkőzést a francia bajnokságban Zlatan kimutatta, aki főnök. „Olympic” dupla kapus. Az egyik cél az is jobb, mint a másik: a hosszú távú szabad rúgás és egy ütés a stílus kung fu menet közben.

A németek nyugodtan vezetett 4: 0, és nem kétséges a siker, de ha a pontszám volt 1: 4 Ibra lépéssel közelebb „Tre Kronor”, ​​hogy a fülbemászó visszatérése. A „Golden Boy” a német labdarúgó-Manuel Neuer.

A 10. percben Zlatan szerezte Golas, három perc alatt szerzett kétszer második felében, Cavani lőtt kétszer. Ez volt az első mérkőzés, amely szerzett és Edinson és Ibra.

"Nantes" - "PSG"

5 perc jutott a francia liga Zlatan első érintés küldte a labdát mögött kapus Remy Riou. 90 perc, Ibrahimovic szerezte a győztes gólt.

"Bayer" - "PSG"

42 perc elteltével, ha a pontszám elérte már 2: 0 Ibrahimovic alszik súlyos „Bayer”, és beragadt egy kereszt a puha földbe. Itt az ideje egy új kampány a Puskás-díj, ha a „Golden Ball” mások, és a svédek nehéz betörni a világbajnokságot. Talán a legszembetűnőbb Ibra azoktól, akik nem lesznek Brazíliában.

Azt mondják, hogy hála Ibra karate órákat olyan jól teljesítenek komplex rúgásokkal. Egy jó nyújtás, műanyag, reakció boka működése - mindez valóban fejleszti karate, és segít, hogy elérje a labdát a bonyolult helyzetekben (tudom, a személyes tapasztalat).