7 tényeket Arkaim, orosz Seven

... Tényleg - „jég megtört”, és a megvalósítása önellátás a szlávok, mint örökösök hyperboreai, átkerül a Cirill és Metód a Arkaim.

Ott Omszk - Omszk van. Tovább, ez semmilyen módon nem hasonlít Present siralmas helyzetet.
Beavatottak ismerik őt, mint Erie Asgard, élnek a pompa az örök fény, és mi mások nem is tudnak.
A város alapítása az ókorban. Úgy alakult a leszármazottai idegenek a csillagok, ami lett a legmagasabb a világon a fehér faj. Nagy szállítási Igen árják, x-árják és Russenia Svyatoruss lakott világ. Ezek az ismeretek és készségek, amelyek látszólag hihetetlen most - de akkor hagyjuk őket, hogy építsenek nagy városokban, repülő hajók, és nem a nemi erőszak természete, van egy felesleges is, élni a teljességet és a megelégedettség, annak szentelte életét, az önfejlesztés és a megértés a misztériumok természet. Körülbelül azokban az időkben már csak halvány emlékeim, szétszórva a Védák és legendák sok nép: ez mesélni Szókratész Platón Atlantis transzfer titkosított bölcsesség még mindig él orosz mese.
Szibériában volt, majd egy virágzó ország, úgy hívták Belovodye. Torkolatánál két szent folyók, Omi és Iria (Irtysh), volt egy város körül a Nagy Inglia templomok, a templom a szent ősi tüzet.
Fölment Dome sátor több mint 700 méter, és olyan nagy volt, hogy ez volt az úgynevezett Asgard, a város az istenek, és a templom is - Alatyr-hegy, szent az univerzum középpontja.
Erie Asgard állt 1530-ig, orosz kutatók még mindig látni a fenséges romjai.

Érdekes, hogy nézd meg a képeket Arkaim település és az építőiparban a fa, amely köré épül ez a hely. Azonban az egyik ki van festve, és létrehozott kis tudatában annak, hogy ez a sztyeppe teret, és egy fa mindig volt egy hátránya. az a tény, amely azt mutatja, a sámán, vagy akik, nem tudom, egyértelmű, hogy a fal talán maszatos agyaggal, nincs tető előrejelzések nem. Talán belül és egy fa látható, de bent is naplókat nem látható, a falak vakolva. Egyenes pólus a kerítés beltéri (valószínűleg szarvasmarha), és én még nem láttam. Lámpaoszlopok, fakéreg, de a kanyarokban. Áll a padló, a második szint a szobában volt a gyökér a fa, nyilván a fa kezelték ott nagy megtakarítást. Minden település, sajnos nem jelenik meg, csak a darab.
Völgy és most lakott csak mi dimenzióban nem tudom. De amikor bizonyos olyan dombok, road show-harcos fehérbe öltözött, lándzsával. Németek, mert nem hiába próbáltam, még a háború alatt, a tisztek voltak formájában SS. Igaz odaértek nem értem, kivéve, hogy repülőgép. Tehát mindegyik vagy fogták be vagy megölték, mert nem volt könnyű eljutni.

Sajnállak ...

Amikor a Közel-Keleten épített hatalmas kő város, sok ezer népesség, ez a kis falu - egy fából készült kerítés házak, nem is szaga. Beirut 12 000 éve, és ez a város, nem egy kerítés kunyhókat.

Elvtársak, a történet levonja nem, és nem tudja átírni. Légy büszke, hogy van, és hozzon létre a jövőben.

Kapcsolódó cikkek