1 online konzultáció

A szakértők, Hello! Nemegyszer a kérdést tették fel, hogy mi a szakértők véleménye alapján különböznek egymástól előrejelzéseket. Vagy inkább nem is volt kérdés, és közelebb áll a érzelmek és ideges róla. Szeretnék még hallani a vélemények a szakértők. hogy még jó is lenne, hogy egy másik téma az oldalon valahol a fórumon, és egy referencia lehet adni az embereknek, mint én). Még a szakértők spekulálni, mert mindegyiknek megvan a saját tudása, tapasztalata és gyakorlata. Ha a kérdés merül fel a fórumon, és számos szakértő ezoterikus munkát, és keresik a választ. Az eredmény egy másik információt. Néha radikális ellentéte néha egyedül, de különböző időpontokban, és súlyos. Miért? lehetőségeket, hogy jöhetnek szóba: - látja az igazság mint általában az első, majd az áramlás tévútra megy? - ez függ a szakmaiság.

Ismételt névtelenül

Jó napot, hölgyeim és ezoterikus! Szeretném hallani a véleményét ebben a kérdésben. Én 31 éve. Van saját erkölcsi és etikai normákat. Igyekszem harmóniában élni egymással. Irányított főleg érzések (nem érzelmek). És úgy történik, hogy az elme azt mondja az egyik dolog, a szív - mindkettő. Ha megpróbálja követni az diktálja ok (gyakorlati érdeklődés), valami bennem - közepén mellen - mintha valami elkezd nyomni, és valaki dob fel a torkán. Értem - így nem szükséges. Nem az enyém. Nem akarom. Ez vonatkozhat különböző aspektusait az élet. De legfőképpen, tekintettel a személyes kapcsolatok. Ha úgy érzi, hogy „nem én” az ember - nem tudom rávenni magam, hogy még kommunikálni, a színház, vagy menni a kávézóba. Azonnal mellkasi prések, gombóc a torokban. Miért?

Ismételt névtelenül

a lány hibája? Tapasztaló vagy boldog? Gondolatai, gondolatok, hogy mi történt az ő hibája kapcsolatban a lány? Miközben keverjük kártyát egy kérdést: Kaksebya srác úgy érzi, mert összeveszett a lány az ő hibája? Térkép megtekintése Két csésze fejjel lefelé. Ez azt is jelentheti valamit? Klasszikus tarot.

Ismételt névtelenül

Kérem, segítsen magad. Mi a teendőm? A nyilvánvaló kérdés, tudom, hogy ez nagyon fájdalmas banális. De mi a teendő. Nem tudom, hogyan kell. Van egy olyan érzésem, hogy kezdek megőrülni. Vagy talán tényleg. Nem mentem ki a házból több mint hat hónap. Tehát, hogy ne jöjjön ki, a végső hozam, de nagyon ritkán, talán kéthavonta otthon szabadságra. És ha elkezd menni tényleg nem akarja, hogy ruhát fel, szívesen festett, akár szívesen úszni, persze nem dolgozok, de nagyon szeretnék dolgozni. vagy inkább nem, nem tudom. Utálok dolgozik valaki. Utálom dolgozni nagybátyja. Szeretnék dolgozni magukat, de nem tudom, hogyan kell csinálni. Biztosan tudom, de valamilyen oknál fogva, hogy nem jár vele. Nevezetesen, hogy elérjék céljaikat csak a fej szó mixer csavar, gondolom, hogyan kell csinálni, hogyan kell csinálni ... I.

Ismételt névtelenül

A pszichológus azt mondta, „élő, és megtalálja az élet értelmét.” Ez csak élt életű, és a jelentése nem található. Célok, motiváció bárhol mozogni. Mivel sebeotkryt. Hogyan lehet megállítani áramló élet?

Bármilyen vették - ez nem működik, ahogy kellene. Megpróbál munkát - tagadta a szakma, a szokásos helyeken is, ne vegye. Az érzés, hogy én - egy vak ember, aki megy, és nekimegy a falnak, és a falakat mindenütt. Az emberek beszélnek jól, a dolgok nem is különösebben közel akar segíteni a munkát. „Várjon call” megy egy állásinterjúra, és hallani a dédelgetett kifejezésre. Friss ad. Úgy tűnik, mindenki körül tudják, mit akarnak, és nem akarok minden karrier (csak munkát találni, ami az emberek javát és megengedem magamnak, hogy etetni), nincs család (nem hiszem, lehet valaki egy hosszú távú kapcsolat, akkor én is, minden kár). Nem tehetségek, hobbi, túl kevés. Körül az embereket, mint az emberek, és én valami haszontalan húst. Tőlem minden haszon vagy öröm, és nem tudom megmondani, mikor voltam boldog. Minden megpróbáltam.

Ismételt névtelenül

Jó napot! Én 24. szenvedek önbizalomhiány. Nagyon diszkrét és serezna.Mesyats munkát kapott, mint a menedzser, hogy a takarítók. Általában azt a munkát két ember egy műszakban, de meg kell

Azt mondták, minden rendben volt mindennel elégedett, a lányok a helyszínen segítséget, nem lesz hiba az első, majd nabesh kezét, és minden rendben legyen. Kézi egy másik városban, és velem a csapat két ember - egy magas rangú vezetője és a változás a munka velem mindig az ügyfelek menedzsere, ők jó barátok. Megértem, hogy sok hibát és a cucc, de nem tudok segíteni magamon, én hatalmas nyomás alatt. Azt válaszolta, és segített az első héten, majd elkezdett figyelmen kívül hagyja a legtöbb, és ha találkozni egy hatalmas bosszúságot, folyamatosan beszél, mennyire fáradt a következők mindegyikével, és én vagyok teher. Aztán kiderült, hogy megfosztották a díjat, mert a hibák számát, voltam felkészülve erre a helyzetre, és azt vizsgálja, hogyan és milyen következtetéseket tenni maguknak, mit kell figyelni. De aztán felső vezető felfedezte, hogy a számok tükrözik az ő fizetése, ezt megelőzően nem volt, mert ő dolgozik tapasztalt személyzet, akik tekintetében a tapasztalatok nem fog ilyen hibát, mint én. Itt is kezdett a végtelen vita, hogy én kiábrándító, hogy meg kell kijavítani a hibáimat, és talán ők lesznek nekem, hogy s / n, hogy nem vagyok az óvodában. Tegnapelőtt voltam szélsőséges hiány, bár vannak olyan dokumentumok, amelyek igazolják, hogy azt hittem, igaza van, de a vezetés nem érti. St.menedzher posochuvtstvovala hozzám, mondván nespravelivo, de nem található. Aztán ott volt beszélni a hibákat, kész vagyok elismerni, a hibákat, és azt mondtam nekik, de nem nélkülözheti a kis zsémbes szó szerint mindent. Azt mondták, hogy néhány nappal rám nézett, és ha az, akkor viszlát. Ugyanakkor azt mondta, hogy nincs semmi személyes. De én már régóta hallottam a suttogást, hogy nézett ki, miután az emberek az én helyemben. Miután elment, nem tud megbirkózni a érzelmek, a túl sok ömlesztve az ugyanazon a napon, azt mondta, hogy elhagytam, és így tovább. A következő napon, megnyugodtam, hívtam a fejét, és azt mondta, hogy semmi szörnyű munka, hallgat, helyes. Beleegyeztem. Hívtam a menedzser, és megkérdezte, hogy akar engem, és hogy itt nem érzem a csapat része, azt mondta, hogy ez az én reshenie.Dlya nekem ezt a lépést, és a beszélgetés lett egyfajta győzelem magát, és a félelem. Úgy döntött, hogy megpróbálja, és van ideje, hogy elmenjen a munka ma már nagyon nehéz a városban, ha történetesen, hogy elhagyja, akkor tudni fogom, hogy mit kell próbálni. De egy kolléga a változás, ismét megpróbált, hogy nekem az a pont, hogy jobb, ha hagyjuk őket könnyebb megtalálni valakit új vagyok reménytelen, és ha elment c / o-két hónap, és nekem nem fogja megbocsátani, és ha most is megy saját, de ha nem, akkor valószínű, hogy a cikk. A menedzser gondoskodik arról, hogy én lesz rúgva a cikket. Nem tudom, hogyan erősít benyomást én, ha kell verni a fejét a falba, és próbál magáról, és hogyan kell csinálni ilyen körülmények között, én nem kérdezem.

Ismételt névtelenül

Kapcsolódó cikkek