3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

Ezt a részt valószínűleg lesz az utolsó az én kis ciklus történeteket az élet az Egyesült Államokban. Egy héttel később, megyek az úton, és az azt követő történetek középpontjában az utazás.

Mit tud az amerikaiak? Feltételezem, hogy nem több, mint amit lehet olvasni az interneten, és mit lehet tanulni a televíziós adásokat. Az USA-ban nagyon messze van, és nagyon nehéz itt.

Mi amerikaiak tudják rólunk? Egyáltalán semmit ugyanezen okból.

„Xenia, így Kazahsztánból?” - kérdezte a menedzserünk Michelle.

„Nem, nem vagyok Oroszországból” - megfelel Xenia.

„Én nem vesznek fel a lányok Oroszországból, mert mind prostituáltak” - mondta Michael.

Ez a részlet egy valódi párbeszéd a munka tűnhet vicces, ha nem lenne olyan szomorú.

„Alexander, hallottam, hogy az orosz gyűlölet amerikaiak, ez az igazság?” - kérdezte Michelle.

„Nem, nem igazán. Orosz nem sokat magáról. Csak azt tudjuk, hogy mit látunk a tévében, és amit olvasunk az interneten. Sokan nem szeretik a kormány és nem osztoznak a szimpátia a elnök. Mit tud a elnök?” - felelem.

„Nos, én nem tudom, hogy róla, de én és a legtöbb nem tetszik a kormány. És akkor most Putyin elnök? Olyan, mint egy normális srác már támogatta a kapcsolat Oroszországgal.”

Amerikában mindenki más. Lehetetlen egy párbeszéd, hogy néhány diagnózist az ország egész területén. Amerikai Egyesült Államok - az állam, ami vonz és összehozza az embereket a világ minden tájáról, így a hagyományok és a kultúra. Idővel ezek az emberek elkezdenek élni elvei szerint itt telepedett le. Szerint a herceg, aki erősen eltérnek, akikkel élünk Oroszországban.

Az egyik legegyszerűbb megkülönböztető jellemzői a szokásos mosoly. Milyen gyakran látsz egy mosollyal az arcán az idegen, hogy a reggel az állomások között a moszkvai metró? Amerikában a mosoly szokássá vált. Ha az utcán találkozott a szeme egy idegen, akkor megnyugodhat, hogy valószínűleg önt, és azt is kérni, most úgy érzi. Ez alatt a két hónap, próbáltam megérteni, hogy mi okozza az amerikaiak, hogy ilyen barátságos, és nem lehet megunni.

Nekem úgy tűnt, hogy a kérdés a tárgyi feltételek az embert. Nincs ilyen hihetetlen különbség a életkörülmények és a bérek. Azaz, a fizetés persze más, de hiányzik minden. Ha él az USA-ban legálisan, akkor nincs pénz semmire, akkor egyszerűen nem akarja a pénzüket.

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

De aztán kiderül, hogy mosolyt elhalványul, ha az emberek közömbössé válnak egymáshoz, amint az ország gazdasága posypetsya? Kiderült, hogy probléma esetén a tetején, az amerikaiak már nem lesz, amit ők most? Nincs válasz a fenti kérdésekre, és én még nem vizsgálták a történelem olyan mély, hogy fejlessze tovább ezt a témát.

Egy érdekes kérdés a „komfort zóna” az ember. Oroszországban, sajnos, ez a terület korlátozott a legjobb, egy ajtó a lakás, és néha csak a belső oldalán is. Vezetője a moszkvai székhelyű vállalat ne legyen javításokat a fürdőszobában irodájában, amikor kitört a Mercedes.

American komfort zónában nagyon különböző. Mindig öröm, hogy tegyen valamit a másiknak. Eleinte nem értettem, de aztán elkezdett hozzászokni az ilyen funkciókat. Például a menedzser a fárasztó nap is több órán át állni a konyhában, hogy valami ennivalót. Vagy például, nem talál egy munkahelyen, hogy a haza a munkából, ha az utca túl meleg vagy esős.

Most egy kicsit az írási művelet, mint egy kiterjesztése az emberek témák.

Először is, azt kell beszélni egy kicsit a munkájáról. Dolgozom hauskiperom. Hauskiper (házvezetőnő) - az a személy dolgozik a szállodában. A „Skyline Hotel and Suites” a hauskipera feladatai közé tartozik elsősorban tantermeket az új felhasználók számára, de néha meg kell foglalkozni más dolog. Hotelünkben nem szakácsok, pincérek vagy Busser-s. Abszolút minden a munka mindig teszi hauskiper.

Minden munkanapon kezdődik egy ujjlenyomat. A számítógép felismeri a jelet, írja az időt, amely akkor jött dolgozni, és megjeleníti a kapott munkaórák számát. Az adatbázis tárolja az összes információt, majd a végén a második héten van egy számítási órák szorzás, az én esetemben, a 8.

Miután ujjlenyomatvétel hauskiperu ki a rádió és a legfontosabb, hogy minden szoba a padló, ahol ma is működik. Az emeleten dolgozunk párban.

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

Nem, ez nem vicc. Talán kész volt bármit, de nem tudtam elképzelni, hogy van olyan fontos, hogy a munkát. Minden nap összenyomják úgy, hogy miután a munkanap, ahelyett, hogy a városba találkozni barátok, járni, mi valimsya le, mint egy napló.

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

Azt lehetne mondani, hogy nem voltam szerencsés a szállodában, vagy éppen ellenkezőleg, szerencséje volt. Kezdve 09:00 kivétel nélkül kezdik rohanás egyik szobából a másikba, a padlótól a padlóra. És így tovább, amíg az este. Természetesen egyik sem tör ki a kérdést. 6 nap hetente 7-8 órát naponta szükséges szántani. A legtöbb támadás, hogy enni is, ritkán lehetséges. Nos, ha valaki, mielőtt elhagyja a szobában hagyott valamit enni, de gyakran hagyja csak törmeléket. Az első napokban még érintés nem akarja, mi maradt a látogatók és most keres minden lehetőséget meg kell enni. Még odáig megy, és hogy egyes élelmiszer-törmelék lehet kapni, de nem lenne éhes egész nap.

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

A legnagyobb élmény mindig indul vasárnap, amikor egy pár számlák 16-17 szoba, melyek mindegyike 20 perccel, amelyben találkozni fizikailag lehetetlen. De az igazgató nem aggódik, mert ha a szoba nem lesz kész addigra az új látogató fog ülni a hallban, és várjon, és várja, hogy hauskiper majd a felelős.

Minden szoba gondosan ellenőrizni. Én mindig működik az 1. emeleten a fő épület, amely majdnem mindig ellenőrzi Michel, hogy félünk mindent. Ha nem tesz 3 tasak kávé és 2, akkor szemrehányást. Ha Isten ments, a szobában van egy kuka gyalog is könnyen és megszüntetését is.

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

Az egyik előadás az egyetemen, hallottam, hogy az egyik orosz legfőbb probléma az, hogy az emberek nem tudják, és nem akar dolgozni, de szeretné, hogy sok pénzt keres. Ne figyeljen ezekre a szavakra, emlékszem őket. Ugyanazon az egyetemen, amikor a megrendelések koraszülést az ülés, ültem körülbelül 5 percig, mielőtt a tanár várja, míg végül elkészült kommunikálni barátnőjével a kapcsolatot.

Egészen biztos vagyok benne, hogy munka után lesz még nehezebb, hogy él az Egyesült Államokban Oroszország, mert nem tudok szokni ezt felelőtlenség minden lépésnél.

Hetente egyszer, a nap, kerékpározni. I-hez az olvasót egy kis szünetet a szöveget, és tegyen egy kört velünk ;-)

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

Vannak olyanok utakon.

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

Nemrég meglátogattam a helyi borbély üzlet. Ijesztő volt, hogy menjen, mert a szókincse nem olyan gazdag, hanem megérteni az amerikaiak néha nagyon nehéz.

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

Oroszországban fodrász Szeretek beszélgetni, de még egy kicsit félénk. Ott nem beszélnek a látogató egyszerűen nem lehet. Úgy döntöttem, hogy nem lenne szükséges emelni a témában az utazás az USA-ban, hirtelen érdekes beszélgetést. Egy hét múlva utazik mindegy :) Egyébként, ha az USA-ban, és nem elég beszéd gyakorlat - megy a fodrász.

És mentünk a moziba. Nagyon szerettem volna látni golivudskie premier az eredeti film. Úgy történt, hogy a film jött ki nemrég, hogy én már vártunk.

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

Oldalról nézve egy nagy komplexum, amely magában foglal egy hatalmas hotel, vidámpark, vízi vidámpark és egy mozi. A legolcsóbb szoba ebben a szállodában, az úton, érdemes $ 550. A suite indul a 2500 $ éjszakánként. Elképzelhetetlen.

A film fantasztikus, bár nem értettem, minden értelemben, mert nem minden beszélgetés egyértelműek.

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

Lovaglás egy hullámvasút.

Minden beszélni a hullámvasút az Egyesült Államokban mindig csökken Six Flags. Azok, akik a Six Flags Chicago, ezek Dellsovskih hullámvasút ülni, mondjuk, ivás ásványvíz és unalmas látszó körül, míg a többiek sikoly a terror.

„Aleksandr, megpróbál meglátogatni Six Flags. Istenem. Ez semmi. Ez semmi.”

Six Flags - a legszélsőségesebb park, amely csak megtalálható az Egyesült Államokban, és talán az egész világon. A hullámvasút Ön sebességgel mozgó 120-140 mérföld per óra.

Este / éjszaka jobb a mi ablakot románok grandiózus felek (20-40 fő), szinte minden nap. Tegnap, még lógott a jele, hogy nem tudtam fotózni.

3. rész emberek élnek és dolgoznak az USA-ban

Megy Seattle

Kapcsolódó cikkek