3 lépés program Clinique - „tetszett! De tudom, hogy egy eszköz, amely felváltja az összes

Előnyök: gyorsan eltávolítja pattanások, elég költséghatékony módon, így a zsíros, revitalizálja a bőrt, így a bőr puhaságát és ragyogását

Hátrányok: magas ár

Hello all), hogy a márka Clinique, én is nagyon pozitív. Szeretem szempillaspirál, szemhéjfesték, ceruzák, tervezi, hogy megpróbálja a port. Így elhatároztam, hogy kipróbálom, hogy érdekel. Egyszer régen volt azok bármilyen gélek, de én már rég elfelejtette, hogy mit és hogyan, ezért vettem egy „próbaverzió” 3 lépés program 3 bőrtípus (olajos, probléma)

3 lépés program Clinique - „tetszett! De tudom, hogy egy eszköz, amely felváltja az összes

3 lépés program Clinique - „tetszett! De tudom, hogy egy eszköz, amely felváltja az összes

1) Folyékony arcápoló szappan zsíros bőrre Formula - Potent folyékony szappan a zsíros bőr

2) Arctisztító lotion - hámlasztó lotion arcra

3) Drámaian hidratáló zselé - egyedülálló hidratáló gél az arc

3 lépés program Clinique - „tetszett! De tudom, hogy egy eszköz, amely felváltja az összes

(!) Azt kell mondanom - a fentiek egyike sem tett rám allergiás, új károsodások és hasonlók. Minden olyan a bőröm is figyelembe

A bőröm. Kombinált, hajlamos a zsír. Rendszeresen vannak kiütések, bőrpír, pattanások és egyéb örömöket. Kitágult pórusok az orr körül.

Nos, nézzük elemezni mindegyik szer külön-külön :)

3 lépés program Clinique - „tetszett! De tudom, hogy egy eszköz, amely felváltja az összes

Az első szakasz - Folyékony arcápoló szappan zsíros bőrre Formula - mármint a gél mosására.

Szeretem ezt az eszközt. A következetesség a gél. A szag az orrban nem hit, hanem úgy érezték, hogy a vegyi anyag. Elosztva az arc is, habzik is gud. Tisztítja is, úgy vélik, hogy a bőr lélegezni. A bőr nem húzódik, csak nagyon kis mértékben, ha hideg van. Hidratáló megoldotta ezt a problémát :)

3 lépés program Clinique - „tetszett! De tudom, hogy egy eszköz, amely felváltja az összes

A második szakaszban - Arctisztító lotion - orosz - tonik

Az orr üti éles szaga alkoholt. De ez nem így van, amely közvetlenül a kritikus. Tolerálható. Tonic tisztítja is én nem szárítja a bőrt, annak ellenére, hogy „spirtyazhnost”. Elvileg nincs panasz, de mínusz a szagot.

3 lépés program Clinique - „tetszett! De tudom, hogy egy eszköz, amely felváltja az összes

A harmadik szakasz. Azt is végződik - Drámaian hidratáló zselé - krém-gél.

Ahogy én értem, ez a krém nagyon népszerű. És ez akár a szeretet vagy gyűlölet. Néhány ez csúnya film az arcon, míg mások tökéletesen hidratál. Szerencsém volt, és járt. Összhang valójában inkább gél, mint egy krém. Nagyon gazdaságos. Könnyen eloszlatható az arcon és hidratál is érezte, kellemes. Egy személy is nagyon kellemes tapintású. De azt hiszem, ez a simaság biztosítja szilikonok és ez minden bizonnyal nem túl jó, minden nap van ez a krém már nem használják. A hideg időjárás, ne várják tőle, sok nedvességet, de a tavaszi / nyári nagyon egyenletes. Röviden, a tejszínt, hogy nekem túl sok. De itt van zavarban, hogy ő túl sima. mivel ez egy mínusz))

3 lépés program Clinique - „tetszett! De tudom, hogy egy eszköz, amely felváltja az összes

Szeretem a programot. A bőr nagyon jó állapotban, új pattanások, vagy valami más, nem elég nekem csúszott naborchiki 1-1,5 hónap, és még mindig tejszínt ritkán használják, mert Ez hideg. Nem negativitás. Mielőtt vásárol egy teljes méretű változatát ajánlom itt kipróbálni egy utazó naborchik.

Vétel megint ott? Talán. Könnyen lehet, hogy én is vásárolni, mint naborchiki az út, akkor nagyon kényelmes!

De míg nem siet a vásárlás. Nemrég találkoztam olyan eszközök, mint a szalicilsav - ez az, ahol az igazi csoda. Egy napon majd írja meg a véleményét erről a szerszámot. Azt cserélni ezt a sor klinikák, és megéri nagyon fillért sem.

Ugyanakkor - egy sor tanácsot. DE Vedd fel a rendszert, hogy a bőrtípusnak

Köszönöm, hogy benéztél!

Frissítése a véleményét. Miután a téli bőrt romlani kezdett egyszer, nem tudom, mit, de ez csak nem tettem - mindhiába. Így elhatároztam, hogy ismét vásárolni a rendszert, csak az, hogy egy teljes méretű változata egy nagy készlet. Tovább kedvezmény Letual a munkát))

Kapcsolódó cikkek