3 nap a hűtőben -, akkor dobja ki a húst pda - littleone 2018-2018

Milyen hőmérsékleten tartani a húst? Amikor a hőmérséklet meglehetősen alacsony, közel nulla?
Frissen pontosan? Hűtött? Slaughter volt sokáig az eladó? Vagy ez ismeretlen?
Általában a frissen vágott hús egyáltalán nem eszik, akkor még érett.
Itt idézem a szakácskönyv:
„A sebesség ennek a nevezett folyamat lejáró húst függ a környezeti hőmérséklet vozduza Feltéve besugárzásával felületet ultraibolya sugarakkal húson érlelődik 0 fok 8-10 napon, és 17 fok - 3 nap ;. érése hús ilyen üzemmód a legjobb érzékszervi tulajdonságait. "
„A hűtés hús hőmérsékletre 0-4 ° bomlási folyamatok is lelassul. Az ilyen húst lehet hűtőszekrényben tároljuk hőmérsékleten 7 fok 3 napig. Ajánlatos azonban, hűtött hús alacsonyabb hőmérsékleten tárolják, nevezetesen 0-1 fokos” .
A másik dolog az, hogy a csomagban - nem gud.
Hús kell szellőztetni.
És az öregedés - így a szakértők csak inkább ágyban, a hús érett 10 nap után a vágás.
Milyen húst vásárol - hűtött vagy felolvasztott - Nem tudom.
Milyen régen volt, hogy eldugult a tetemet, amelynek van - nem tudom.
Ki, akkor legalább a zsákból kivették? Szimatolt - hogyan van ez? Ha normális, akkor jobb, ha főzni sem most, sem nem csomag alacsony hőmérsékleten tartani a pozitív, vagy (ahogy fentebb tanácsoltam) pácoljuk.

Szippantás, illata jó főzés, és most hosszú ideig, vagy magas hőmérsékleten, a gyermek nem ad. :)

Hölgyeim, nem ponmayu mi történt a jó hús 3 napig a hűtőszekrényben. (Bár én oddity friss :))
Gondolod, hogy a falvakban megölt egy disznó, vagy egy tehenet enni 2 napig? :) Először a húst érlelődik egy héttel a hideg, és utána megenni a betakarítás.

Ha a hús kezdetben normális, nem szivattyúzza foszfátok, stb Most az illata finom és látszólag normális - mit gondolsz, akkor?
„Ohlazhdenka” szuper-igen, gyakran igen gyorsan megfulladt, különösen az a tény, hogy a hab poddonchikah eladott szigorodtak film. Tehát a csomagolás előtt ábrán tudja ugratáson tárolni a szállító gyakran kiolvasztás +. Piac hús vonat tárolt leghidegebb nap 5 hűtőszekrény polcán.

És miért a szokásos illata és megjelenése jó hús sokáig főzni, és miért nem ad egy gyermek - én nem értem :)

„Ohlazhdenka” szuper-igen, gyakran igen gyorsan megfulladt, különösen az a tény, hogy a hab poddonchikah eladott szigorodtak film. Tehát a csomagolás előtt ábrán tudja ugratáson tárolni a szállító gyakran kiolvasztás +. Piac hús vonat tárolt leghidegebb nap 5 hűtőszekrény polcán.

Még mindig nem értem a logikát: ha a hús szaga gyanakodva, akkor nem kell főzni, azt hiszem.
És ha ez a szaga normális, azaz nem nehoroshesti vele nem történik meg, akkor miért nem ad egy gyerek?

Kapcsolódó cikkek