53 értékelés a horpadás Studio címre Moszkva, East Degunino, Dubninskaya utca, 13

Születése előtt én soha életemben nem volt a fogorvosi kezelést. Most a két első foga lassan kezdett összeomlani, és a kutyák meg zseton, hogy be kell zárni. A tanácsot az ismerős van, hogy a klinikán. Két részesülő orvos rám lezárjuk és növelte a probléma a fogak. Nagyon köszönöm a kiváló eredményt, és gyakorlatilag fájdalommentes kezelés. Ha szükséges, én tudom, hová menjen.

Elvittek a nem éles fájdalmat ugyanazon a napon. Szinte azonnal elhatároztuk, hogy kezelje a fogszuvasodás. Az orvos dolgozott, nem fáj, finoman, gyorsan, az ár a kezelés rendezett, nem nagyobb, mint a városban, az ilyen magas színvonalú szolgáltatások abban az időben. A fog nem fáj, és nem zavarja a pecsét, egy hónap telt el. Az én javaslatom itt már ismert, hogy leszáll.))

Benne vagyok a szakmában kell kommunikálni az emberekkel és a fogszuvasodás nekem teljesen felesleges, de még egy jó édesszájú ellátást tesz érezhető. A klinikán azt elfogadták a megfelelő időben nekem, nagyon jó, hogy nem kell, hogy alkalmazkodni tudjanak a szakértők. Három lyukat foltozott nekem egy fél órát, és emellett több és plakk tisztítani. Én nagyon elégedett a teljesítmény és az ár a minőségi munkára.

A szülők tett egy születésnapi ajándék - fogfehérítés eljárás, amelyet már régóta álmodott. A serdülőkor szenvedett az a tény, hogy én sárgás fogait. Nem azonnal úgy döntött, a klinika, tanult ajánlatok, árak, vélemények. Végül kiderült itt a helyes döntést. Most a korábbi tapasztalatok és mosolygok hófehér mosollyal.

Írok a klinikára, és lenyűgözött a kényelmet és a barátságos és gondoskodó hozzáállás betegek. , Röntgensugarakkal, úgy döntöttünk, hogy mentse meg, mielőtt eltávolítja a fogat, de sajnos. Nagyon magas minőségű érzéstelenítés után az orvos részletesen kifejtette, hogyan néz eltávolítása után a házat, mit tehetünk és mit nem. A seb begyógyult gyorsan, nincs komplikáció nem volt. A képzett orvos - ez mire jó!

Gyönyörű, fehér fogak mindig is álmodoztam. És a rossz szokások, és a kor egy bizonyos hatást, és azt szeretnék, hogy vizsgálja meg tökéletes minden alkalommal. Tudom, hogy ez a „StudiyaDent” dolgozó szakemberek és a szolgáltatás fogfehérítés tetszett neki. A tanácsadást követően alapos vizsgálata felvette a szükséges hardver eljárás fehérítő lámpa, ajánlásokat tett utókezelésére. Nagyon tetszik az eredmény, és a hozzáállása a személyzet.

Konzultált az elején, késik fogászat, és két el kellett távolítani, tedd a koronát. És én rögzített fogfehérítés, kellemes meglepetést okozott az eredmény az első alkalommal, a fogak lesz világosabb tónusú. Sokkal jobb, hogy menjen rendszeresen ellenőrzési és higiéniai, ez olcsóbb, hogy jöjjön ki.))

Az utóbbi években kezdtem, hogy vegyenek részt ebben a nagyon kávéznak. Egy idő után észrevette, hogy a fogak repült foltok. A tanácsadás egy barátja fordultam a központba. Itt volt egy fehérítő eljárást. Az eredmény nagyon boldog volt, megpróbálom kávét most sokkal kisebb, mint korábban - Vigyázz a fehér mosoly)

A klinika kezelt és a fogszuvasodás, és csatornák tisztítani. Élveztem a tisztaság a szobában. Bár volt egy kezelés, ő adja részleteit akciók - megnyugszik. Tetszett, hogy minden simán ment. Miután megkapta mosási utasításokat által adott szóbeli. Az ár is elfogadható, minden elrendezve.

Bekapcsoltam a tanácsot a barátok egyetemi, részesedett a kedvezményt a takarításra. Ez az első alkalom csinál egy ilyen eljárás nagyon örülök az eredménynek. Amellett, hogy a tisztító kapott tanácsot az állam a fogak. Nem nagyon sima alsó sor, balról kutya kidudorodik. Ezért már regisztráltál a második látogatás a fogszabályzó.

Abu Saleh - egy igazán jó orvos, aki segített abban, hogy helyreállítsa a fogak, és a mosolya szép. Ez egyike azon kevés tudom, hogy ki kell menni a szakemberek nem szörnyű, mindig megmagyarázni, mondd, fel a fejjel. Beszélgetünk két évig, ő engem nadrágtartó, korrekciók, és lelőtték őket. Nos, ez megy az orvoshoz, a férjem és anyósa, amíg mindenki boldog.

A klinika kezelt fogszuvasodás kétszer jött a tanácsot a kollégák. Örülök iroda - egy kényelmes székbe, és kényelmes, nem volt félelem az orvos, de én mindig félek, hogy kezelje a fogak a klinikán jól érzik magukat. Az orvos, egy nagyon kedves és udvarias, a második alkalommal az volt, hogy azokat nyugodtan.

Az esküvő előtt, úgy döntöttem, hogy fehéríti a fogakat. Azt, hogy egy találkozót, hogy egy orvos. Elmondtam az összes elérhető és kimutatták, hogy mi a különbség a fehérítő eljárások. Mivel az. Az idő már fogytán, én választottam a speciális klinikai fehérítő gélt. A beavatkozás nem fájdalmas, de hosszú - 1,5-2 óra. Én csak két ülés, a haszon az egészséges fogak. És én voltam a legszebb menyasszony hófehér mosoly!

Azért jöttem, hogy látogasson el egy barátja, az éjszaka a szerencse erősen fogfájás. Ez a fog nem kezelték, igaz sokáig. Seal esett, de nem mertem menni az orvoshoz. Minden reggel vezetett ide. Segítettek nagyon gyorsan. Amikor egy fogfájás megszűnt minden öröme nem ismert határokat. Az igazság az, hogy még egy esélyt, egy-két alkalommal, hogy jöjjön a vétel, amíg meg nem tesz egy új tömítést, de minden történt, így simán, hogy én már nem félek. Nagyon jó felszerelés, és most már azt hiszem, hogy én is kifejezetten ide, ha szükséges. Most nem félek kezelésére fogak.

Tetszett az ezen a klinikán - ha szedett kezelésére fogszuvasodás, majd igyekeznek maximalizálni a fogakat tisztítani és azonnal kinevezte a következő látogatást. Nem közömbös. Megvan a fogam egy orvoshoz ment fájdalom nélkül, és miután három látogatást a három új tömítéseket. Úgy érzem, olyan jó, mint az új!

Az esküvő előtt, úgy döntöttem, hogy a fogak, hogy egy fotózásra az anyakönyvi hivatal, hogy világítsanak ellenállhatatlan mosolyát. Miután az orvossal való konzultáció először próbálja egyesíteni a tiszta, úgy döntöttek, és ha még nem távolítja el a sárgaság, aztán valami komolyabb (helyreállítás, fogfehérítés, és még néhány ijesztő szó). Szerencsére a táskámat, az idegek és az idő tisztítási eljárást megszüntette a kövek eltávolítjuk a sárga fogak színét és még törli a belső oldalán elülső fogak plakk barna.

A fogászatban mentem fehéríti a fogakat. Kínálunk különböző lehetőségeket. Abbahagytam a speciális fehérítő gélt. Az eljárás lefolytatásának körülbelül két órán át, nagyon hosszú, de megéri. Tökéletes fogak. Lássuk, hogy a hatás tart, de az eredmény elégedett velem.

Több év még nem járt a fogorvos, az eredmény ennek - futás pépet. Ha a kellemetlen érzés lett állandó, végül kiderült, hogy a klinikán. Köszönöm fogászati ​​Nikiforova Irina Vlagyimirovna türelem. Gyors diagnosztika, teljesítette a szükséges eljárásokat, beleértve az ideg eltávolítjuk, és a gyökérkezelés lezárjuk. Minden kész normál fájdalomcsillapítót.

A fogászatban, a tisztaság és barátságos személyzet. Abban az időben orvosi kezelés fog és megállapodtak abban, hogy fogpótlások. A tömítések olyan minőségű, hogy hamarosan elpusztult fogat, mint el fog tűnni. A megújítása fogak: a kövek eltávolítása a fog, a helyreállítás a fehér és csiszolt zománc készült úgy, hogy csak a csoda, egy új színt, és sima felületű.

Kezdetben ment a fogászati ​​konzultáció, ahol azt mondták, hogy meg kell tisztítani a kövek és kezelésére gumik. A pénz főleg nem volt, és a rendszergazda azt tanácsolják, hogy jöjjön a cselekvésre. Így vártam, amikor már „boldog nap”, és folytatta a teljes tisztító 30% kedvezményt, akkor az elektroforézis, de teljes áron. Ami a fogakat - nincs lepedék és az íny nem vérzik.

Kap kerek! Elmentem gyógyítani fogak a terhesség alatt a tervezés, az ellenőrzés során azt mondta, hogy a fogszuvasodás nem ajánljuk fogmosás. Kétlem t. Hogy. A fogak nagyon érzékenyek, figyelmeztettem az orvost, de azt nagyon erősen benne, hogy minden rendben lesz. Az eredmény: tiszta tényleg nem, így számomra ez nagyon fájdalmas volt ... Mi rövidített eljárással, de elvitték a pénzt teljesen. De az érdekes dolog történt, amikor egy hónappal később már fogfájás. Kiderült, hogy a legmélyebb üregeiben. további ›

Kezelt szuvasodás az első foga, azt akartam, hogy a minőségi volt észrevehető. Azért választottuk a „legjobb” és drága anyag. Ennek eredményeként a tömítés és a „lenyűgöző” munka fizettem egy kicsit kevesebb, mint 10 ezer, és az eredmény undorító - nem tartoznak bele a szín, de mégis csúnya. Kezelje a klinikán nem javasoljuk. Szintén kiszabott (nagyon perzisztens és a rendszergazda, és az orvos csak nem hagyja abba, amíg beleegyezett, hogy rekord) fogmosás, amely szintén gyengén teljesített.

Azért jöttem, hogy a klinikáról a fogszabályzó. Orvos döntött egy hosszú idő, és itt találtam, amit szükség, és úgy döntött, hogy a szerződés elkészítése. Fogszabályozási szolgáltatások - egy darab nem olcsó, és a hosszú távú függést az orvos kolosszális. Tehát az első, nem tudtam írja alá a szerződést: hogy senki a recepción nem tudja, hogyan kell csinálni, akkor valami mást. A pénzt senki sem ad ellenőrzések egyszer könyörgött -, mert ez egy nagy előre fizetés 30 000 rubelt, és akkor nem a 2000 vagy nem kaptak a 5000 ellenőrzéseket. Keresztül. további ›

Kapcsolódó cikkek