10 mondatok, hogy hallani akar minden ember - az életem

10 mondatok, hogy minden ember akar hallani

Nő, ember ... Néha úgy tűnik, hogy teljesen különböző bolygók ... Még többet - a különböző galaxisokban! Amikor azt gondoljuk, mi erős felét, majd tartjuk őket valamiféle éteri, szokatlan lények, vágyak és a szükségletek annyira különbözik a miénktől, női, bájos hangulatát. Rólunk mondják: hogy a lányok, mint a fül, és ez részben igaz: az őszinte szavak könnyedén be a fejünket, mi szükség van rájuk, szeretnénk hallani őket minden nap. Men teszünk oszt különböző „érzi” a szerelem: az utat, hogy a gyomron áthalad. Ez azonban nem jelenti azt, hogy a srác nem akar hallani a kedves szavakat! Úgy döntöttünk, hogy végezzen egy kísérletet, amelyben férfiak és nők egyaránt ugyanazt a kérdést, azt akarja hallani minden ember! Ahogy az várható volt, azt bizonyítja az a tény, hogy mi vagyunk teljesen más. Előadás a szavakat, amelyeket hallani akar erős az emberiség felének, nem esik egybe, amit mondanak nekik nő. Nekem, mint ők minden kapzsi dicséret - minden a szíve akar lenni a legjobb. A nő csak akkor van szükség, hogy a hatályos fiatalember hinni magukat. Tehát mi nem az ember akar hallani a kedvenc női - már comode.kz.

Kezdjük azzal, hogy úgy döntöttem, hogy ezt a kérdést, hogy 10 nő. Mint kiderült, sok nő úgy vélik, hogy a férfiak szükség dicsérni, de a lényeg az, hogy ne vigyük túlzásba. Ne felejtsd el, a sorozat „Gyakornok”, amikor Luba jött tanácsot Kupitmanu a viselkedését Boris Arcadievich. Ő valóban adott neki egy nagyon értékes tanácsokat, mit mondjak - nevezetesen azt, hogy a dicséret, hogy megérteni, hogy ő a legjobb. „Miért kellene azt gondoljuk, hogy dicsérjem valamit, ha nem csinál semmit?” - helyesen mondta Lyuba. „Azt mondják, hogy ő isteni nem csinál semmit” - mondta Kupitman. És ez az, ami végül történt:

10 mondatok, hogy hallani akar minden ember - az életem

1. „Van egy ilyen erős, intelligens, megbízható!” (Aida, 27 év)

2. „Te - a legjobb útmutató!” (Janelle, 27 év)

3. „Ez volt a legjobb szex az életemben!” (Nurgul, 21 éves)

4. „Drágám, én veled vagyok annyira szórakoztató!” (Szerelem, 39 éves)

5. „Te vagy minden olyan jó benne!” (Adele, 23 éves)

6. „Kedvesem, miért nem ül most a barátaival a kocsmában?” (Alexander, 25 éves)

7. „hiszek benned! Ez ad nekem egyfajta béke és stabilitás” (Veranika, 25 év)

8. „Amikor olyan közel, megyek tévútra lélegzetet!” (Julia, 21 éves)

9. „Ne sokat beszél, van munkája, hogy jól érezzem magam.” (Alia, 30 év)

10. „Ahhoz, hogy a szülők mennék magam, pihenhet otthon, amíg távol vagyok” (Tarbes 35 év)

10 mondatok, hogy hallani akar minden ember - az életem

Kezelt férfiak e témában a humor. De komolyan, fontos számukra (és nekünk), hogy úgy érzi, fontos és jelentős. A szavak, hogy a férfiak akar hallani, nagyon sok múlik azon, hogy mit kell neki az élete abban a pillanatban. Minden képviselői az erősebb nem más, mindenkinek megvan a saját érzelmeit, céljait és érzéseit. Természetesen emiatt, mindenki azt akarja hallani valamit a saját, de még mindig vannak olyan kifejezések, amelyek olyanok, mint bármely fiatalember.

1. „Sajnálom, tévedtem. Hogyan tudok jóvátenni?” (Timur, 26 éves)

2. „Nem túl sokat beszélni?” (Eugene, 22 éves)

3. „Úgy döntöttem, ma sétálni a ház meztelenül!” (Azamat, 29 éves)

4. „Én az Ön számára, mint egy kőfal!” (Amir, 25 éves)

5. „Szeretné javítani az autót együtt?” (Nurlan, 31 éves)

6. „Nem lesz apuka!” (Azamat, 27 év)

7. „Talán rendezni egy kóstoló a whisky?” (Artem, 23 éves)

8. „gólt becsületszavamra!” (Alex, 25 éves)

9. „Figyelj, drágám, jól keresnek. Miért akarsz dolgozni, akkor jobb, ha pókerezni!” (Aliser, 35 éves)

10. „Nem kell sietnie haza, dolgozni!”. (Dmitry, 33 éves)

10 mondatok, hogy hallani akar minden ember - az életem

Azt hiszem, kiderült, nagyon vicces! Persze, sok mindent ki azt, amit az ember, ez csak egy vicc, de ezúttal hívtak, úgy tűnik, nagyon szeretnék hallani. Szerető nő képesnek kell lennie arra, hogy megtalálják a helyes megközelítés, hogy a férfit. Hogyan lehet kevesebb és kevésbé valószínű, hogy kritizálni őt, még akkor is, ha téved. Akkor udvariasan mondani, hogy a férfi, nem morog és dühös. Ez csak elrontani a hangulatot mindenki. Nem kell beszélni az ember, hogy ő rossz. Éppen ellenkezőleg, a férfiak meg kell hallani a nő szerelmes szavakat, hogy akar, és jó, akkor a családi kapcsolatok, minden rendben lesz. Általában azt gondolom, hogy ha csak kérdezni, hogy mi tetszik a férfi. Kétségtelen, hogy ő már megérintett, amit ha érdekel!

Köszönöm a megjegyzést, de ténylegesen végzett felmérés szerint ez meglepő, hogy a férfiak és a nők reagálnak arra. A szokásos kifejezés a férfiak és a nők.

Hát hadd igazi. mi mást mondani.

Én személy vett részt ezen a szavazáson, és itt vannak a 10 pont:
1. „Ez egy kávéház, ahol a legfrissebb sört! Gyere ma én vezetek?”
2. „sikerülni fog, hiszek neked!”
3. „Ne sokat beszélnek, van egy osztály több érdekes!”))
4. „jól érzem magam veled. Te vagy a legjobb ember a világon!”
5. „Ma fogok főzni vacsorát az egyik kötény.”))
6. „ezen az ágyon én nem is álom! Szeretnék többet!”
7. „Kedves, mi lesz a baba!”
8. „A gyerekek úgy gondolja, te vagy a hősöm! Én túl!))”
9. „hiszek benned! Ez ad nekem egyfajta nyugalom és stabilitás!”
10. „Szeretlek nagyon! Én veled vagyok!”

Mi az általános különbség, aki azt mondja, mi? A lényeg, hogy beszélni, minden ok nélkül, mint ülni és úgy gondolja: „Mi ő / ő gondol?”
A kedvenc kérdés azt gondolni: „Mit főzöl dolgokat vacsorára?” és ő így válaszolt: „Vajon mi leszünk vacsora után?”

Szép hölgyek! Ha érdekel a véleménye az emberek, hogy a következő. Igen, a férfiak is szükség van bátorító szavakat, de csak akkor, ha a nő nem használ más eszközöket. Men néha meglehetősen nőies megjelenés, egy mosoly, egy érintés, egy ölelés. A férfi ebben az esetben világosan megérti, hogy ő szeretett, értékes és minden cselekedetei helyességét. A nők ezt néha nem elég, és ugyanazokat a dolgokat az emberek meg kell erősíteni a szavak, mint mindig kételkedik, és úgy értelmezi, hogy azok megfeleljenek bizonyos logika. Ezért a tézist, hogy a nő szereti a füle.

És az út, ez a kis anekdota a választ, „Sajnálom, tévedtem. Hogyan tudok jóvátenni?” (Timur, 26 éves).
Egy nő jön rá az ember, és azt mondja: „Drágám, én megsértettem tegnap, 2 üveg sört jóvátenni az én hibám?”
Azt mondta: „A doboz vodka.”
Ő: "Nos, a füge, amit sértődékeny.")))))

Hol megy a gyermek a hétvégén

Kapcsolódó cikkek