Dnepr „játszott döntetlent a” csillag „- Dnepr információ

Az elején a mérkőzés, szerzett egy csapat Kropivnitskogo erőfeszítések szitán. Kiegyenlített „Dnyeper” a szünet előtt - néhány méterre Rotan csapott a labdát a kapuba Pasta.

A második félidőben esélye, hogy megragad a győzelmet mindkét csapat főleg nem volt, ennek eredményeként - a természetes felhívni 1: 1.

Érdemes megjegyezni, hogy a mérkőzés ellen „Stars” 360 th keretében az ukrán labdarúgó-bajnokságon a kapitány „dnepryan” - Ruslan Rotan. Mert ez a mutató, kiment a nyolcadik helyen a történelemben, megelőzve a másik ex-játékos „Dnyeper” - Ruslana Kostyshin. A hetedik helyen a szám 373 a mérkőzés Szergej Shishchenko, a Ruslan tud felzárkózni később ebben a szezonban, ha a játék mindhárom megmaradt mérkőzést, „Dnyeper”. Vezet az egyezések száma az ukrán Premier League legendás kapus „Dynamo” Alexander Shovkovskiy - figyelembe véve a 426 mérkőzést.

Célokat. Sita 11 - Rotan, 42;

"Star". Massza Fateev, Batsula, Kucherenko Polegenko, sziták Lupasco, Zagalsky (Zsukov, 70), Bounty (Bilonog, 72) Drachenko (Akimenko, 90) Tchitchikov;

„Dnyeper”. Lunin, Field, Oleksandr Svatok, Lopyrenok. Adamyuk, Rotan, Vakulko Kochergina (Cheberko, 90) Naghiyev, Luneff, Dovbik (Kozhushko, 72).

„A játék nagyon szórakoztató volt, tavasz, amit várt. Meglepetések, valószínűleg nincs ellenfél, nem, mi nem sokat. Sok volt a harc. Bár mindkét csapat hirdette összetett labdarúgó, az érintett érzelmeket társított a kezdetektől, és nem elég, az optimális állapot a területen. A játék több volt, mint az érzelmi. Ugyanakkor, és ők, és megpróbáltuk kombinálni. A fiúk végre, amit arra kérték - küzdött, próbálta mozgatni egy csomó, jó munkát végzett. A törvényjavaslat, gondolom természetes. Egyik csapat nem érdemel feltétlen győzelem”- mondta Mikhailenko.

Ezt követően a sorsolás, „Dnyeper” maradt a bajnokság kiesési zónától - a 11. helyen. Egyházközségek Mikhaylenko van 7 pont az eszköz (a „Dnyeper” lövés 12 pont), mögötte a futás a 10. „Volyn” 3 versenyen pontokat.