800 Spoon egy konyhai

„Adományozott kanál azonnal lefagy a falon”

Gyűjtő írt információkat az kanalat az interneten, és találkozott más gyűjtők. Victor megtudta, hogy az egyik peterburzhenka gyűjt kanál, de nem emlék, és étkezők: „Az is érdekes - elismerte, Victor - de sok az azonos elemeket, de már nem ismétlődik. Mindegyik egyedi, én kanál. " Képek gyűjteménye Victor az interneten, hogy az emberek a Romániából és postai úton gyűjtő kanál - csak ebből az országból kanál Victor nem volt. Jött még a múzeum igazgatója a kanalak a Perm régióban. Victor gyakran kínálnak vásárolni egy gyűjtemény antik kanál vagy nyisson meg egy múzeum, de a kollektor nem érdekli: „Én nem kergeti a számot vagy antik darab. Kanál csak a hobbim, gyűjtöm őket magának. A memória őket különböző helyeken, országokban és a barátaim. "

Victor az interneten keresztül talált egy 14 éves lány, aki összegyűjti mindent az Eiffel-torony: figurák, ajándéktárgyak és képek. Victor úgy döntött, hogy segítsen a lánynak, és kérte a barátait, akik majd Franciaország, Párizs, hogy két kanál képpel az Eiffel-torony. Amikor a kanál megérkezett St. Petersburg, egy tartotta magának, és a többi küldött a fiatal gyűjtő, hogy egy másik városban. Victor elfelejtette, hogy elküldi a kanál, egy hónap, amikor megkapta a csomagot. Ez egy kanál gravírozva a Rend a győzelem. „Ez a figyelem nagyon megható volt számomra, - emlékszik vissza. - Ez a kanál adományozott egy gyereket tiszta szívvel. Ha úgy döntök, egy kanál, én nagyon válogatós, és vesz egy pár. De ajándékozott meg egy kanalat, rögtön lefagy a falon, ez a memória, akikkel beszéltem. "

Tól kanál horogkereszt volt hajlandó

Kedvenc kanalat a gyűjtemény Victor nem: „Ezek mind speciális, - mondta a gyűjtő. - Köztük lehet valami, hogy kiemelje. A kedvenc kanál, amely az utolsó. A közelmúltban, a barátok Norvégia hozott két kanál. Most hogy szeretik. Mikor lesz a másik kanalat, akkor lesz a kedvenc. "

Az egyediség a kanalakat Victor nem megtámadható. A kollekció egy fekete-fehér „kanál rendőr”, egy kanál mamut agyar, kanál által aláírt Andrei Urgant és Tatiana Bulanova. A bejárat a konyhába első dolog, hogy a fogások a szeme - öt láb fakanállal festett Khokhloma. „Néha kiállítás megtekintését az arénában, menj Passage - mondja Victor. - Miután a bevásárlóközpont, láttam ezt a hatalmas kanállal. Ő kétségbe vonta, hogy meg kell venni - túl sok helyet vesz fel. Egy egész évben ment, és megnézte. Spoon senki vásárolt, és úgy döntöttem. Most a kanál - a díszítés a gyűjtemény. "

800 Spoon egy konyhai
Photo személyes archív Victor Lung

Miután Victor felajánlotta, hogy megveszi kanál világháború megtalálható a temetők, de a gyűjtő, habozás nélkül, nem volt hajlandó: „Én össze a gyűjtemény a lélek. Nézem a kanál, és a hangulat emelkedik. Ezért nem kell példányban a horogkereszt. Spoon kell tartani kizárólag a pozitív energiát. "

Kapcsolódó cikkek