5 Egyszerű gitár mod Jol dantzing 05 gitár tuner változás

5 Egyszerű gitár mod Jol dantzing 05 gitár tuner változás

Ez a mod egy kicsit más (ez természetesen nem olyan olcsó) azoktól, amelyekről beszéltünk korábban. Amikor a gitárosok gondolja módosítások csapok, akkor általában azt a stabilitást rendszer. Tény, hogy szinte minden jó tuner. Ritkán láttam az is, hogy adjon helyet mászni, mert viszont a tengely (kapu) Colca kell egy meglehetősen nagy perdület. Gondok vannak a gitár rendszer általában akkor jelentkeznek, amikor a tekercs járgány vagy problémák küszöbön.

De van egy másik aspektusa a csapok, ami szerintem a termelés egyedi gitárok - súly. De a tömeg csapok - ez inkább fenntartani és tonális színe a hang, de a súlyossága a bárban.

A korábbi kiadásokban Premier Guitar, írtam, hogy a mérete és alakja a gitár nyakán befolyásolja a fenntartása és a hangot. Nyilvánvaló, hogy a súlya csapok - ez az egyik ilyen tényező. Pályafutásom során volt felelős a termelés több tízezer egyedi gitár, és ez ad nekem a jogot, hogy megítélje, hogy a súly csapok - ez már önmagában egy finomhangolás eszköz. Ez a mod sokkal átfogóbb, mint mások. Beszélek itt, mert róla nehéz kitalálni, és ez nyilvánvalóan drágább, mert Úgy kell cserélni a meglévő ültetvények. Ennek ellenére úgy beszélnek róla, azok számára, akik úgy érzik, az erőt, hogy lépjen túl a józanság határait a keresési reagáló eszköz.

Az alapötlet a mod, hogy hozzá masszát a függesztő csökkenti a rezonancia frekvencia, míg a súlycsökkenés - növeli. Rezgések elnyelődik, vagy visszaverődik a húrok és a test függ a rezonancia frekvenciát. Változó ez az arány növelheti vagy csökkentheti a fenntartási erősítik vagy néma egyes harmonikus, megváltoztatva így a harmonikus paletta adott eszköz. Minden attól függ nem csak a design a gitár, hanem, hogy milyen nagy függesztő magát. Ha mindez úgy tűnik, egy kicsit homályos, csak az a tény, hogy ez így van. Nem tudom, például, csak azt mondják, „nagy tömeg többet jelent fenntartani”, mert ez nem mindig van így. Elegendő, és hogy ily módon meg lehet változtatni a karakter a gitár. Én általában ezzel a tuner kiválasztási eljárás gitárokkal, amit termelnek, mint Van ebben az időben, és a szükséges forrásokat. Ez a finomhangolás a szuszpenzió sportautó, ha akarja.

A legtöbb jó tuner, hogy lehet kapni a piacon, a szokásos lyuk a fej a 0,375”, így csere csapok nem okozhat nehézséget. Problémák általában szerelhető a hátsó függesztő. Szerencsére, akkor a csavarokat az elülső oldalán egy anyát és alátétet, így meg lehet változtatni a Pick és tesztelni őket, mielőtt fúrjon további lyukakat.

Annak illusztrálására, hogy a potenciális különbség súlya különböző csapok, vettem a három leggyakoribb modellek és mérjük meg a mérleg. Ön szabadon mérlegelni, csapok össze. Ügyeljen arra, hogy mérjük az összes részletet - csavarok, anyák, alátétek, mint véve minden.

5 Egyszerű gitár mod Jol dantzing 05 gitár tuner változás


Kiderült, hogy a legegyszerűbb, hogy vegye Sperzel készült hi-tech stílusban. Scale megmutatta 138 g (ábra. 15). Jól sikerült, és szépen festett, Sperzel használjon csuklós rögzítő hátsó csavarok helyett, ami csökkenti a súlyt.

A következő figyelemre méltó hasító TonePros - reprodukciós Vintage Kluson (ábra 16 ..). Ez - a kedvencem, és súlya 186 gramm, ideértve az összes tartozékot. Sok az én gitár jellemzői ezek a tüskék voltak tökéletesek. Szeretem a modern töltő ezen ültetvények, a mögött egy vintage megjelenés és súlyuk szinte tökéletes.

Őszintén szólva brutális tipikus német tartalék erőt Schaller'y megmutassa, ki a Hihetetlen Hulk (ábra. 17). Solid 272 gramm, ami érezhető, ha telepíti ezeket kampót a gitár. Ha a gitár nyaka vékony, hallja pontosan a különbség ezek Schaller. Így vagy úgy, de a változás a hang lesz szubjektív, és függ más részein a gitár.

kérdés nem egy tárgy)
1, mint festeni kampókat otthon?) Ruchechki és nyomólapok öntözővizet Balon, mielőtt az összes csíkot le a fém és a hengert a sebbel a húr csak kitisztítják a rozsda és ez végül elkezd virágozni (((PEQ beszélünk basszus olcsó aprítás, van egy ötlet, hogy megpróbálja hameraytovskuyu festék) tk raktáron van véleményük popovodu pisztoly és polarizációs részecskék?), és több a kérdés, mint lehet tisztítani potuknevshy króm? hasító cég Gotoh gondolja ry aktív, mint, hogy megeszik a felső réteg oxid, de azt hiszem, minden alkalommal részesülő lefedettségjelenség vezető elvékonyodása króm vagy bármely más fém galvanizálás, felosztott
Sory Top Of)

Dye marker. Ez a legjobb, hogy akkor most köze a kampókat.
Ha tisztítani az „a fém” marker alternatív - a bin (ha nincs lehetősége az oka, vagy króm porszórás).

nincs értelme festeni. Legyen rozsdás csapok, mint megakadályozni a rozsda? :) Ha zavarja, meg az új (!)