Zenit - Dynamo négy évvel később, esti Kazan

„Zenith” játszott a moszkvai „Dynamo” a döntőben az orosz bajnokságot röplabda. Az első meccs kerül sor május 1-jén Kazan.

Ebben a szezonban rivális háromszor ülésezett. A bajnoki Oroszország Moszkva „Zenit” nyert száraz győzelem (3: 0), de a platform ádáz harc váltotta fel tiebreaker (2: 3). A következő találkozót rivális került sor semleges területen - az olasz Bolzano. Az ellentmondásos kikötés a szabályozás a Bajnokok Ligája hozott két orosz csapat a torna elődöntőjébe. „Zenith” nyerte az eredmény 3: 0-ra.

„Dynamo” útban a végső, váratlan vetélytársak még nem találkoztunk. Az első fordulóban a rájátszás a tőke csapat magabiztos ahhoz, hogy megértsük a „Fáklya”. Azonban sem a három mérkőzést Dinamo nem nyerni nullára. És a félig moszkoviták adta harci pályaudvar Belgorod nyerte azonos pontszámot (3: 0) egyezik a harmadik és a negyedik sorozat. Az ötödik döntő „Dinamo” elveszett „Lokomotiv-Belogorye” az első szettben, de a következő három ádáz harc sikerült megragad a győzelmet a mérkőzés, és a sorozat.

Általában önbizalom a teljesítménye a jelenlegi rájátszásban döntős nem adunk hozzá. Hogy az utolsó győzelme „Zenith” Krasznodar (3: 0), lehetővé tette a csapatkapitány Lloyu Ball magabiztosan mondani egy interjúban a csapat sajtószolgálatának: „Ha mi vagyunk az utolsó játék, mint játszott ma, képesek vagyunk, hogy legyen a bajnok!”.

„Megerőszakolta és megölte a központi terein ázsiai városokban.” Ukrajna és Moldova a '80 -as évek végén volt, összesen ázsiai városok? Az én jelentést az ázsiai város nem esett szó. Megvan nekem keveredett valakivel?

Az egyetlen cél itt - játszani, nem felébreszteni a tudat! Néha, sajnos, és ez a forma szórakoztató. És a „ébredés tudat” Jobb, ha csendben. Kell szerény, kedves. Nos, játszani - és azzal szórakoztak, hogy. A nyomtatáshoz használt papír, a nyilvánosság szenved. És itt.

Ők csak neveltük és szocializálódnak az állatot a megfelelő kort, szerződés alapján a szervezet.