6 egyszerű lépés, hogyan kell biztonságosan visszavonja a gyermeket a kirándulást, Olga Svistunova

Van egy speciális napszakban. Az idő, amikor a gyerekek, hogy hagyja otthon a séta :)

Ez az az idő, amikor itt-ott hallott síró gyerek és a szülők kiabálva ...

A gyerekek ellenállnak küzd. Ki sír, akik azt állítják, aki könyörög egy pár kört a körhinta ...

És a szülők, nagymama és a nővér ideges.

5 évvel ezelőtt, és minden nap küzdött temperamentumos két évesek. Még nem tanult az egyszerű szabályokat, amelyek segítenek, hogy vezesse a gyermek nélkül járni fölösleges idegeket.

Volt idő, amikor minden nap jöttem vissza egy zokogó és sikoltozik gyermek. Még attól, hogy gondolnak a szomszédok megvertem))) hisztéria kezd a játszótéren és én terhes volt, hogy húzza a küzdő és sikoltozik fia magam. Zavart voltam, és nem tudja, hogyan kell segíteni a fiát, és mentse az idegeit. És minden egyes alkalommal, sétálni, zavarban voltam mások előtt előre)) Micsoda szerencse, hogy a tudás jött hozzám az időben!

Így osztom elég :) 6 egyszerű lépést annak biztosítására, hogy elindult a külön idegeket.

1. Tartsa az időérzékét.

A gyermek - egy lényt, hogy nagyon függ az élettani szükségleteiket. Az éhség és a fáradtság nem ismerik őket, de nagy elrontani a hangulatot és a képesség, hogy kommunikálni. Tehát nem tervezi walking, melyek árthatnak alvás a baba, és ha a tervezett - készüljön fel arra, hogy a baba is gondoskodik a hisztit, és reagált nyugodtan ezt.

2. Ez következik az 1. igénypontban. Mindig egy harapás és víz.

Gyakran előfordul, hogy a sárgarépa vagy a kenyér lehet menteni egy nagy helyzetet. Termékenyít rendszeresen hasznos édességek kisbabáját, és a rossz fog érezni kevesebb.

Az éhes és nem éhes gyermek - ezek teljesen különböző ember. By the way, a férfiak is aggodalomra ad okot :)

3. Ajánlat menni a WC-vel.

Még a gyerekek, akik nem megy sokáig a bili, gyaloglás „játszani is.” Ez nem azt jelenti, hogy leírják. Ez azt jelenti, hogy a kellemetlen hólyag feltöltődése tovább fog növekedni, és nyomon követheti az oka, hogy az elégedetlenség, nem tudnak még. Sok anya megerősítik, hogy a gyermek, aki igazán akar írni, idegessé válik rángatózás és gyakran - figyelmetlen és zavart. Tehát a legjobb, egyszer-hez, mint teszik morzsákat elviselni. Különösen előtt az ajánlatot, hogy hagyja a helyén :)

4. Állítsa egyértelmű célokat.

Ha beszélünk, hogy a gyerek: „Elmegyünk 5 perc alatt”, akkor várható, hogy 5 perc után, akkor vállalja, hogy megszünteti az izgalmas ásni a homokban - ez haszontalan. A gyermek nem tudja az érzés az idő, így meg kell adni egyértelmű utasításokat. Például a 3-szor lejtőn lefelé. 5-ször a swing egy hinta. Fejezd be a vár egy barát.

5. Fókuszban a visszatérés.

Mondanom sem kell, a „Minden van, hogy menjen haza, enni és aludni.” Ez annyira unalmas! Jobb árnyalattal másképp: „Most hazamegyünk, és amikor felébredsz tele van energiával, majd egy falatot, és azonnal menjen a park (a földön, a takarmány a galambok, labdázni ..)!”. Baba szükség egy világos képet fog melegedni a lelkét)))

6. Legyen következetes.

Ez valójában a legfontosabb szempont. Ha időnként engedjen a könyörgés, mész a baba után a hisztit, akkor ez a módszer fog emlékezni rájuk, mint hatékony. Ha itt az ideje, hogy menjen haza, itt az ideje, hogy menjen haza. És igen, a gyerek joga, hogy kifejezzék elégedetlenségüket. És mi, mint a felnőttek, bölcs és kiegyensúlyozott ember el tudja fogadni ezeket csak érzelmek, anélkül, hogy irritációt és a válasz után. Mi is indokolja és magyarázza a több okból kifolyólag nem szükséges. Elég annyit mondani, hogy az idő, hogy menjen haza, és egyszer -, hogy miért.

A belső én a gyermektartást. És a következő alkalommal, ha a támogatás erős, ő fog támaszkodni meg teljesen.

Hagyja, hogy sétálni csak öröm!

A szerelem,
Olga Svistunova

Adunk az FB

Hozzáadjuk a VC

Saját YouTube-csatorna

Ne hagyja ki!

6 egyszerű lépés, hogyan kell biztonságosan visszavonja a gyermeket a kirándulást, Olga Svistunova

Kapcsolódó cikkek