404 - Az oldal nem található

404 - Az oldal nem található

Majdnem egy évvel ezelőtt, azt vissza Kazan ő végtelenül szeretett utazni. Dolgoztam, mint egy útmutató idegenvezető külföldön munkát szerettem, de sokkal nem volt elég a haza és a család. Így tettem egy határozott döntést, hogy visszatérjen. De tudtam, hogy én is húzza vissza, így felér egy ravasz terv - érkezéskor otthon megtalálja a kedvenc dolog, így kedvenc, hogy nem sikerült élni nélküle. Így köszönhetően a kreatív tanár Lilia Eduardovna kaptam DC elnevezett Lenin a színházban - stúdió „New Stage” (ez volt a neve a színház) egy találkozót a rendező Natalia S. Upolovnikovoy. Emlékszem, hogy sokáig várt rá, ő elfelejtette, hogy valakinek, hogy jöjjön. De volt olyan erős vágy, hogy én is örökké várni, és vártam! Nem hiszem, hogy Natalia S. majd örömmel, de még mindig hívott az első leckét. Azt koreografált - már ismerős nekem, hogy jól érzi magát, én megpróbáltam a legjobb az összes erők egy kicsit nekem ismerkedett. Miután az összes koreográfiát megkezdte a „Halloween” -otchetny koncertek és fesztiválok gördült be egyet a diákok, akik a tanfolyam hatású. Hadd menjen haza, de nem mentem, de továbbra is segíteni abban, hogy dekorációk az ünnep, és még futott haza tök, de hasznos lenne! Aztán a húgom és unokahúga ment Szentpétervárra az iskolai szünet, néhány leckét már hiányzott, és amikor visszatért a móka kezdődött. Következő lecke, amit kaptam, az volt a színpadon beszédet. Oleg és Natalia S. kapta a feladatot, és figyelt. Mivel én új volt, gondoltam. hallgatják csak menya😨 beszéltem rosszul, és általában igyekezett hangok potishe😶 már kezd ideges, úgy éreztem, mintha a legrosszabb.

10 óra 64

404 - Az oldal nem található

Webgarm.com web Instagram nézőt. Minden Instagram ™ logók és védjegyek jelenik meg ez a termék tulajdonsága Instagram. Webgarm.com használja Instagram API, de nem támogatott, vagy nem hitelesíti Instagram.

Kapcsolódó cikkek