A játék szabályai a felső sarokban

Szabályok Online játékok Kilenc olyan egyszerű, hogy lehet kezelni a menet közben az első szettet. De az Ön kényelmét, tartunk egy kis eligazítást. A „kilenc” játszható 2-4 fő részére. Ez használ a pakli 36 kártyát. Meg kell egyenlő arányban oszlik meg az összes résztvevő között.

Kártya játék elején, hogy a boldog tulajdonosa gyémánt kilenc helyet az asztalra. És akkor minden nagyon egyszerű. A következő játékos nem tud tíz balra, nyolc a jobb vagy az alatt, hogy kezdődik egy új sorozat kilenc különböző színű. Ezután menj a harmadik és a negyedik (ha van több mint 2 fő). Mindegyik hozza a következő kártyát rang felett, alatt, vagy a kártyát kilenc. Adott esetben soraiban és öltönyök nem - át kell adni a pályán.

Tehát továbbra is épít fel a ranglétrán, amíg az egyik játékos kártyák is. Tedd az asztalra, és az utolsó lap lesz a győztes.

Mint látható, minden sokkal könnyebb, mint a póker vagy perferansom. „Kilenc” - egy nagyszerű módja annak, hogy pihenjen, és időt tölteni együtt társaikkal található, a „másik oldalon a képernyő.”

De ez - még nincs vége! Ha megtanulta az összes fenti, készek vagyunk, hogy felfedje egy pár titkot.

Ne zavarja az ellenfél, hogy megnyerjük - segítse őket elveszíteni!

Ön valószínűleg már észrevette, hogy a játék „Nine” kártyát olyasmi, mint egy dominó. Az a tény, hogy a játékos a kezét, meg kell választani valamit, ami segít neki, hogy befejezze a sorozat. Ellenfelei is ugyanezt.

Oldalról úgy tűnik, hogy a „Nine” a legfontosabb szerepet játszott véletlenül. De nem ez a helyzet. Hideg számítás segít állítsa meg az ellenfelek, arra kényszerítve őket, hogy folyamatosan áramló mozog. - Az Ön feladata, hogy értékelje a helyzetet, kitalálni, hogy mi kártyákat ellenfeleink vannak, és így a megfelelő lépéseket, hogy „segítsen” az ellenfél veszít.