23 értékelés alapján körülbelül medsovet itt Lyubertsy g Hlebozavodskaya Street, 8-b

Sürgősen szükség, hogy a méz. bizonyítványt szerezni a jogosítványt. Az interneten nézett, és felhívta Medsovet, működik állítólag 20.00. Azt nélkül érkezett 19.40, minden orvosnak a helyükön voltak, az általuk vizsgált engem, mint amilyennek lennie kellene, és nem volt szükség a narkológiai, egy pszichiáter, hogy megy a város másik végén. Ez mind szép és gond nélkül. Köszönöm szépen! Gratulálunk telt el! Orlov Aleksandr Romanovich.

Jövök. Átmentem. Fizettem. Kaptam. Ez öt. A klinika lenne felelős durvaság és időpocsékolás.

Kórházban volt, egy barátja azt tanácsolta. Szép és tiszta lehetőség. Nagyon udvarias és hozzáértő orvosok. De vannak olyan árnyalatok, melyek lehetetlen nem figyelni. Ez nővér ismeretlen állampolgárságú, több, mint egy nővér, és ül a bejáratnál a lány egy nagyon kellemetlen megjelenése és faragatlan hozzáállás. És általában nagyok. Gyorsan és hatékonyan.

Elmentem a központ - étkezőhely, kezdődik minden központ ügyvezető, a szaga égett hús, vagy mintha ott valami készítünk, ül a lány, nyilván ukrán származású megzavarja ukrán és az orosz szavakat, tadzsik vagy üzbég, látszólag nővér futott szinte nem tudta a nyelvet. Bármilyen kérdés érthető magyarázatot nem adott, kell egy szakember a helyszínen senki sem tudja, mikor jön. Fura klinikára, ahol keres város kalauz? Segítség ad egy ember, nincs jutalék.

Kezeltük Kamaletdinova Marina Hamitovna beszél, halkan, válás arány nehéz. Javítani bármely poliklinika volt távolítva. Alkalmazzák a gerinc, I osteochondrosis. Piócák (amikor mi itt vannak) tűk, különös mozdulatokkal, nem volt javulás, rendszeresen fizetett.

Írt egy igazolást valamilyen oknál fogva, ahelyett, hogy a Bizottság csak egy orvos, mint a személyzet gyakornok, az igazság gyorsan reagált hivatalosan, van látási problémák, nem figyel, attól tartok, hogy menjen a közlekedési rendőrök.

Kapcsolódó cikkek