2. lecke

Jó napot, kedves olvasó!

Ez a második tanulság a digitális scrapbooking. Az első lecke van.

Ezek az órák is érdekesek, mert a rajz scrapbook oldalak és üdvözlőlapok, veszünk egy darabka - set + néhány fotó

Ma, hogy a gyerekeket törmelék - egy sor „Flower Power” (letölthető a az oldal alján). Nagyon világos, színes és szaftos.

2. lecke

És azt is, hogy öt kép a lányok. Ezek a képek jelen kell lennie törmelék színek - beállítva.

2. lecke

Döntetlen. Fantáziál. Kapunk öt különböző tervezési lehetőségeket oldalain albumot. Ez lehet szép képeslapokat születésnapját lányok.

2. lecke

1. kerete gyermek fotók

Az általunk használt kezdeni egy ismerős minta 1-es szám.

2. lecke

Ez könnyű, hogy a kép egy sablont. Definiált. Azt tedd alá virágok és levelek. Vágott papír - hátterű csíkokkal. Szürke háttér kép.

2. lecke

Ez törmelék - állította a báb, ami nagyon hasonlít a lányok. Ügyeljen arra, hogy kihasználják ezt a hasonlóságot.

És azt is, a készlet egy kész mondatok - Wordarts. Ezek a mondatok adtak stílusos grafikai munka.

2. kerete gyermek fotók

Ez a munka készül kevesebb alkatrészt. Tömörebb formában.

Kék háttér szélei körül én podterla gumi, festett ecsettel csík szélét. Csak ecsettel húztam egy minta a jobb felső sarokban lévő képet.

2. lecke

Nem tudom, hogy ez a fajta munka a második variáns vagy önálló alkotói egység? Több szín, részleteket. Használja a madár és a virágok.

2. lecke

Azt is meg kell próbálja meg felvenni a katicabogarak. A gyerekek szeretik őket drágán, különösen színes.

2. lecke

3. kerete gyermek fotók

Ismét használja a baba, virágok és levelek és a katicabogár.

Magukat sorsolj szürke keret és piros keret fotó. Tesszük szegélyeket a képeinket. Mindenütt azt előre elkészített mondatok - Wordarts.

2. lecke

Erre a munkára, akkor egy kicsit több ékszert.

2. lecke

4. kerete gyermek fotók

Az utolsó papír veszünk a kreativitás csak két színárnyalatban.
Csak dobozok és dísztárgyak - madarak, virágok.

2. lecke

Sok sikert kívánok, és sikeres alkotó!

Tisztelettel Olga Anferova.

Kapcsolódó cikkek