A sorsa a mérkőzés „Shakhtar” - „dinamó” úgy döntött, az egyik cél - hírek Donetsk

A központi mérkőzés 2. fordulója „Shakhtar” Premier League találkozott a kijevi „Dynamo”.

Egy hét után a magabiztos győzelem a mérkőzés a Super Bowl (2: 0) „bányászok” egyeztetett Dinamo keretében az ukrán bajnokságot. A magzóna Paulo Fonseca pár Taras Stepanenko fel Alan Patrick, a középső védelem együtt Jaroszláv Rakitskiy jött Szergej Krivtsov, akik számára a játék az emberek a kijevi volt a 100. a „Miner”. Behajtott Tyson kapott kisebb károkat.

Az ülés előtt, a játékosok egy perc csenddel emlékezik a meggyilkoltak az elmúlt napokban harcosok ATO, a sajtószolgálat a Donyeck klub.

A csapatok kezdte óvatosan. Kezdve perc elteltével egyenlő küzdelem nélkül különösen veszélyes pillanatokat. Ellenfelek végeztünk lényegében helyzeti támadásokat, és csak az idő „bányászok” birtokba vette a területi előnyt. Az első lehetőség, hogy excel Bernard. A brazil betört a büntetést „Dynamo”, de a lövés elkerülte a bal lábát a vendégek megbirkózott.

32 perc elteltével a veszélyes eleget szabvány Yaroslav Rakitskiy - a labda repült kissé meghaladja a mezőnybe. Tyson azonnal hozta a kapu Ferreira, de a védő az utolsó pillanatban sikerült legyőzni Facundo.

Végén az idő támadta a „Miner”. Ismét volt alkalmam Bernard, de a lövés elkerülte ígéretes szabadrúgást érintette a falat. De a legszembetűnőbb epizód történt 41 percig. Ismaily a bal szárnyon lógott, Darijo Srna vetette fejét Facundo Ferreyra, csak Maxim Koval mentettek megnyomása után argentin partnerek egy legyet.

Közvetlenül a szünet után, a vendégek nyitott számlájára. Dieumerci mbokani megelőzve Sergey Krivtsov és csak nyomja a fejét. „Narancs-fekete” nagy erő előrelépett, de az esélye volt Dynamo - Derlis Gonslales fúj távolságból a kapufáról.

Miután ezen a ponton a fő esemény zajlott a kapu Maxim Koval. Így a 62. percben szinten a pontszám tudott Marloes. Ő kapott egy labdát, Darijo Srna, és ütött egy fordított - a labda repült széles a poszt.

Azonnal hűvös önállóan működik Tyson: brazil szépen verte a védő, ment az egyik egy, de az erős lövés a jobb csak megrázta a kapufáról.

65 perc elteltével Paulo Fonseca tette első helyettesítés, tüzelési Victor Kovalenko helyett Taras Stepanenko. Donetsk csapat folytatta a támadást, és hozzon létre esélyeit. Chance megkülönböztetni kimaradt Facundo Ferreyra: partnerek oda vezetett, hogy a cél, de a kapus Kijev ismét megmentette csapata.

79 perc elteltével volt dentin helyett Bernard. Hamarosan Alan Patrick elhagyta a pályát, és Gustavo Blanco Leschuk is szerepet játszanak, és a „bányászok” kezdtek eljárni két előre. Az függöny mérkőzés volt, jó időben a dentin, de lövése azonnal át alig több mint a mezőnybe. Az utolsó percben a támadás, „Shakhtar” Donetsk lakosok, de nem sikerül módosítani a számok a eredményjelző.

"Miner": Pjatov Srna (k) Kryvtsov, Rakytskyy Ismail, Stepanenko (Kovalenko, 65), Alan Patrick (Blanco Leshchuk, 86), Marlos, Tyson, Bernard (dentin, 79), Ferreira

Fel nem használt cserék: Shevchenko, Butko, Khocholava, Petryakov

Vezetőedző: Paulo Fonseca

"Dynamo": Koval, Morozyuk, Hacheridi, Kádár, Vida, Shepelev Sidorchuk, Jarmolenko (k) Harmash (Korzun, 80), Gonzalez (Tsygankov, 70), Mbokani (Bessedin, 77)

Póttagok: Rud'ko, Kendzera, Guszev Buyalsky

Vezetőedző: Alexander Hatckevich

Lapjai: Gonzalez (53), Koval (68) Sidorchuk (84) Hacheridi (84) Korzun (88)