9 dolog, melyek a nők abba kell hagynia bocsánatot

Mindannyian legalább alkalmanként kifejthesse bánni, ha kiderül rossz. De a tudósok végeztek egy tanulmányt, és megállapította, hogy a nők még inkább, mint a férfiak. A gyengébb nem 37% -kal nagyobb valószínűséggel, hogy bocsánatot viselkedéséért, mint társaik. És ez általában akkor történik, az oka, hogy a fiktív egyszerűen nem éri meg a lelkiismeret. Tehát, bemutatjuk a figyelmet a 9 elem, ami miatt a nők nem érzi magát bűnösnek.

9 dolog, melyek a nők abba kell hagynia bocsánatot

Akarnak pihenni

„Sajnálom, hogy nem lesz túl, ha leveszem jövő pénteken?”

Rendszeres szabadság, betegszabadság, sőt növeli - ez mind a teljes joggal. Ezért akarnak venni egy napot soha ne kérjen bocsánatot.

A megjelenés, ami nem mindig hibátlan

„Sajnálom, de nézek szörnyű. Van piszkos haj és világos hiánya smink. Csak undorító! "

Még ha néhány napig, így pihenni, és abba gondosan közvetlen szépség, ez nem jelenti azt, hogy már szinte száműzték. Még ha nem is tökéletes manikűr nők továbbra is a társadalom tagjai.

9 dolog, melyek a nők abba kell hagynia bocsánatot

Emlékeztető az adósság

„Szégyellem, sajnálom, de akkor add vissza, hogy a csésze?”

Miért kényelmetlenül érzi magát? Ha valaki valami kölcsönzött, akkor ő köteles visszaadni a dolog, hogy a tulajdonos. És hogy legyen zavarban.

Kifejezésére a vélemények

„Elnézést, de úgy vélem, hogy ez a terv valóban irracionális.”

Soha nem kér bocsánatot a saját hitét. Sokkal jobb, hogy megvédje őket.

A késői válasz

„Épp most láttam a levelet. Hozok egy nagy bocsánatkérés a tény, hogy nem tudtam válaszolni előtt! "

Egyrészt, figyelmen kívül hagyva a másik fél tűnhet egy elég durva viselkedés. De a másik - minden egyes ember van vis maior, amelynek nem ő a felelős.

9 dolog, melyek a nők abba kell hagynia bocsánatot

A kijelző az érzelmek

„Sajnálom, nem tudom elképzelni, mi ütött belém ... Most szégyellem én hiánya rendszer”

Még a férfiak néha hagyja, hogy egy könnycseppet. Tehát egy nő, annál menthető.

A hirtelen összecsapás

Járókelő véletlenül hozzáér egy nő. Az ő válasza: „Sajnálom!”

A kérelmet a szolgáltatási dolgozók

„Hello. Sajnos tudna hozni nekem egy kávét? "

Az ügyfél nem sajnálom a intézmény alkalmazottja, hogy az ügyfél. Szóval tanulni, hogy egyszerűen használja a szolgáltatást anélkül, hogy indokolatlan félénkség.

9 dolog, melyek a nők abba kell hagynia bocsánatot

a gazdaság

„Sajnos, nem tudok csak rendelni egy diétás kólát?”

Ez teljesen normális, ha nem a megfelelő eszközökkel, vagy egyszerűen csak nem akar drága francia bort. Csak rendelni egy diétás kólát -, és nem bocsánatot kérnek.

9 dolog, melyek a nők abba kell hagynia bocsánatot

Kapcsolódó cikkek