10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art

10. elvei pozitív átalakulás az élet

10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art
Sok ember szeretne változtatni az életedben, többet akarnak jólét, boldogság, szeretet, öröm, de elég érdekes, semmi köze nincs. Csak élni és várni, és amikor ez a boldogság fog esni a fejükre. Folyamatosan panaszkodnak, és kifogásokat találnak az ő tétlenségre. Azt mondják, „Nem tudom megtenni, mert én vagyok lusta, mert rokonok zavarja, mert lehetetlen, mert túl nehéz, stb” Mit gondol, miért történik ez? És mit csinálni ezt az egészet?

Ma szeretném megosztani veletek az alapelveket pozitív átalakulás az élet. És ez nem csak elméleti számítások, ez az én valódi életről, ami ebben a cikkben, úgy döntöttem, hogy vissza speciális gyakorlatok, hogy akkor lehet alkalmazni őket, indítsa el a változások az életedben most.

És ha vannak emberek, akik még mindig várnak, hogy megtörténjen minden magától körében a rokonok, barátok vagy ismerősök, majd ossza meg velük ezt a cikket. Talán ez lesz a legvarázslatosabb végezhetett volna mozgatni őket a helyükről. Bár biztos vagyok benne, hogy ezek az elvek hasznos lesz mindannyiunk számára, mint egy emlékeztetőt a nehéz időszakokat az életben.

2) Minden nap legalább egy kis lépést. Hagyja erővel keresztül leküzdésében, érzéseink és az összes többi lehetséges akadályokat minden nap tesz egy, bár igen kis lépés az úton, hogy a célját. Ahhoz, hogy kis hajtás nőtt egy kifejlett fa, meg kell öntözni. Képzeljük el, hogy a napi lépéseket itatni a cél, és így ad még egy esélyt, hogy végre. Csak vegye és tenni. Nem kell semmilyen további feltételek erre. Ez a te életed, és csak a műveleteket lehet változtatni. Vajon mi az első lépés az úton a céljaid felé, amit tehetünk ma?

10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art

3) Legyen tisztában percenként. Így minden olyan intézkedés a nap folyamán, tegye fel magának a kérdést, amennyire, mit csinálok, elősegíti, hogy a céljaimat. Ez az egyszerű kérdés segít, hogy ne tegye ki a TV előtt, vagy az interneten, és ami a legfontosabb, akkor képes lesz arra, hogy intelligensen előtérbe, és válassza ami igazán fontos.

4) Értsd, amit igazán akar. Lehet akármilyen hosszú, hogy bizonyos intézkedéseket, amelyek aztán nem vezet a kívánt célt. Miért? Mivel nem adja meg az időt magadnak, és mit akar, a legelején. Ha van egy világos jövőkép inspiráló cél, minden lépés tele ész és a vágy, hogy csináld. És ha nincs megértés, hová menjen, csak most fog folyamatosan kifogásokkal jönnek magának semmit sem csinálni. Egészen egyszerűen nincs egyértelmű cél - ott a motiváció. Ha nem tudja, mit akar, kezdje egy kis feladat -, hogy egy tiszta lapot, írj egy címet a tetején „akarok”, majd meghatározott minimum 100 pont az, amit igazán akar, kezdve egy csésze kávét a haza, a Seychelle-szigetek.

6) fókuszban a pozitív. Hogy mit megszokták, hogy összpontosítson a nap? Mit veszünk észre először? Tudod, mit hoz létre a napod? Figyeljük meg a negatív, akkor a nap kerül megrendezésre tompultság és elégedetlenség élet. Ezek elsősorban a pozitív, még olyan helyeken is, ahol nehéz látni a napot kap élénk színek és tele jó humor. Legyen pozitív - ez a szokás, és nagyon hasznos, amely létrehoz egy csodálatos hely a célok megvalósulásának. Kezdés naplót, és írja le a pozitív aspektusait nem kevesebb, mint három ilyen pillanatokban este minden nap. Ez lehetővé teszi, hogy könnyen és harmonikusan, hogy építsenek egy új és hasznos szokás az életükben.

10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art

7) Élvezze az életet. Valaki egyszer jött, amiért jöttünk erre a világra, hogy teljesíti a bűnöket, meggyötört és a szenvedés, mi megnyitva az utat a mennybe. De most egy másik időben, és a feladat mindannyiunk - tanulni, hogy boldog legyen, és élvezni az életet most. Minden percben, minden megnyilvánulása is. Csak próbáld ki, és látni fogja, hogy az élet változni kezd, ami lesz több móka.

9) a. Ne hagyja, hogy mások rád kényszerítsék a kényelmes szerepek és viselkedés. Elutasította a valódi énjét, akkor megfosztják magukat attól a lehetőségtől, hogy valóban boldog. Az Ön személyes egyedi erőssége van, a pelyva kiszabott szerepeket, sztereotípiákat. Legyen ez a világ felé nyitott. Csak légy önmagad.

10) Legyen az új lehetőségeket az életedbe. Az életünk van, amit mi teszi lehetővé, hogy megtörténjen. És ha most nem tetszik valami, meg kell értenie, hogy te magad lehetővé teszi, hogy nyilvánvaló az Ön életét. De az új lehetőségek néha mi magunk blokkolja, mert félünk, hogy menjen ki az ő megszokott komfort zónában. Tehát csak hadd legyen az életedben, amit igazán akar, és zárja be az ajtót, hogy nem boldog.

10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art

Egyetértek azzal, hogy néha ki a holt zóna, ahol töltenek sok időt nehéz. De ez lehetséges. És csak annyi, hogy egy belső döntés. Azt mondod magadnak, „Én is! Képes vagyok! Kész vagyok, hogy menjen egy új jobb élet! „, És elindul a mozgás most!

A benned, Irina Stoyanovskaya

10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art

Létrehozása élet art

A nevem Irina Stoyanovskaya vagyok, egy boldog nő él a stream, inspiráció, nagy kíváncsisággal és az öröm tudni, hogy a világ és én. Én gyakran egy tündér vagy boszorkány. Valószínűleg azért, mert tudom, hogy hogyan kell létrehozni az élet álmai, és segítünk másokat.

Friss cikkek

HAMAROSAN! Új képzési!

10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art

  • 10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art
  • 10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art
  • 10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art
  • 10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art
  • 10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art
  • 10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art
  • 10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art
  • 10 elvei pozitív átalakulás az élet - létrehozása élet art

Kapcsolódó cikkek