2. nap a vonaton - Sok kemény és milyen ott a higiéniai

Általában nem érzem semmilyen nehézséget a vonat, legalább egy hétig, hogy ott lesz :) Az autók találkoznak új, kényelmes :) Főleg a higiéniai helyzet rendben, minden attól függ, a nő mindegy;)

Megyek évente egyszer következetesen. Igaz ösvény vezet 1,5 nap. Jól vagyok, van még ebben is az), de megpróbálom a jegyet, hogy éjjel-nappal-éjszaka esett az úton. Higiéniai szempontból - fogmosás, mossa arcom nem okoz problémát. Használt személyes higiéniai nedves törlőkendők és napilapokban. Ahogy az idő múlásával a havi, itt szörnyű volt. Általában, ha a vasúttársaság, az általános szépség, normál WC, ágy, légkondicionálás

Én vezettem 1,5 órán át. Book, kilátás, pivasik. Beauty.

Elis_Ko. 03/19/14 00:53 (Válasz: A vizsgálat folyik ..)

* * DelovayaKolbasa írta (a): ez számomra kaaaaaaaaaaayf vonattal, egy különleges szertartás, vagy valami. Szeretem. különösen az éjszakai vonaton

Azt tanácsolom, hogy azonnal menjen a étkezőkocsiban, van egy látszatát normális életet. Ha a csapos nem bükk, hagyjuk, hogy üljön fenntartás nélkül. És higiéniai szempontból - ón, ha a kritikus napok - fel lehet függeszteni.

A legegyszerűbb nedves salfetki.sprosite ha poezde.nu zuhanyzó és kraynyak elmosta, vesz egy üveg ásványvizet, és podmoytes.

Ez nem túl sok. Mosás, fogmosás - minden gond nélkül. Ha feltalál, akkor talán mi is kínáltak.
Voltam a vonatokon folyamatosan álmodnék.

határozottan. jobb repülni egy repülőgép, semmilyen értelemben. Elmentem a vonaton egyszerre. egy éjszakán át. A megjelenítés - kis rovar a dobozban, és ennyi

2 nap szabványoknak. A múlt héten remegett. Hála Istennek, én szeretem a vonatok. Watch természet megnyugtatja egyenes.

Mentünk a srác a fenntartott helyet a déli 2,5 nap. Még a polcokon csak az egyik irányban van a felülről lefelé - két nagymama morogtak. PPC menni a nyáron. Hő- és páratartalom elviselhetetlen, és még elment arra a helyre - ahol a vészféket, azaz nincs ablak. Ezek tetején fekszik és a karcsú, figyeli a port repülni. A vacsora általában nem kívánatos (plusz legalább ebből, hogy a WC ritkábban gyalog) hivatkozva tényleg semmi kozmetika az arcára, és tiszta haj! Nedves törlőkendő. szalvéták minden 15 perc. Ez volt a pokol. És persze unalmas. Könyvek, laptop, keresse tovarischey-beszélők - out. elfogyott a vonat lenne -lish friss levegőt minden állomáson. A horror még számomra - a haj folyamatos hazudozás és a verejték vált jégcsapok beee. Női rövid haj sikerült menni az állomásra, és mossa meg a haját a kötény, mosás a sampont ki a tartályból. Mintegy higiénia -. Nos szalvéták ton folyékony antibakter, hogy megtartsák mindazt, az ugyanaz, mintha a nap ehat..Mytsya természetesen semmilyen módon, így ezhednevki menyala.Esli vonat márka, akkor minden rendben lesz, ha nem -, akkor a végén a 2. nap PPC a WC.

Ha nem meleg, valószínűleg rendben van, mentem a nyáron, a meleg majdnem meghalt közel hajtott a férj és feleség, guzzled vodka és a szalonna-tojás-csirke, így peregarishe volt horror egyszerűen az volt az érzésem, hogy én ezt a poshadt áztatott minden plusz nem lehet festett a vonaton, a smink és a por áramlik botokat. Még nem próbáltam, két napig, esetleg egyszerre. de nem a nyári

Két nap - még a normális, de a hiánya a lélek törzsek, még nedves törlőkendők venni)