10 vélemény arról szól, hogy menyasszony Moszkva, Lublin, Sudakova utca 10

Anyu születésnapját hamarosan, azt keresik, amit adni neki, és talált egy gyönyörű korrekciós fehérnemű az utastérben Ahhoz, hogy a menyasszony a kristályt. Én nem is gondolta volna, hogy a menyasszonyi szalon akkor megvenni. Segítettek kiválasztani a megfelelő méretet és a szállítást végző, gyönyörű díszdobozban. Vettem kombidress és melltartó Silk Way, anya elégedett volt. Köszönjük, hogy kapcsolódik a vásárlók alaposan.

Shop, amely megállapította a ruhája! Meg kellett találni egy ruhát sokáig, mert nem vagyok a tulajdonosa egy karcsú alak. Amikor jöttem, sok szalonok tőlem, ha leszálltunk, beszélgettünk nagyon durván, hogy nincs nagy. Belül To Be Bride Sudakovs Felvettem két finom esküvői ruhák a legfontosabb esemény az életedben! Due eladók szalon, úgy éreztem, szép menyasszony egy tündérmese. Lányok szívesen segített felvenni kiegészítők. további ›

Nagyon boldog, hogy ő volt a menyasszony lenni szalon Ulan sávban. A látogatás a szalon, segített megtalálni pontosan ugyanazt a ruhát, amelyben úgy éreztem, mint egy királynő. Ez a kabin érzi európai belső hangulatot. Nagyon szép világos és barátságos kisegítő személyzet kabinban. Külön köszönet Svetlana tanácsadó, mert annak segítségével találtam a menyasszonyi ruha. Ügyeljen arra, hogy jöjjön vissza ezen a területen, és nem is egyszer. KÖSZÖNÖM)))

Köszönöm szépen! Találtam neki gyönyörű menyasszonyi ruha mérete 58 a szalonban az utcán Sudakova, d., 10.! Ez hihetetlen! Én már sok üzlet, de nincs méret nekem! A belső és a barátságos és segítőkész lányok, akik ott dolgoznak, én csak szeretem! Köszönöm a figyelmet, türelmet és egyszerű emberi kapcsolat.

Van mérete 52 és megtalálja a gyönyörű estélyi ruha ekkora nagyon nehéz. Hamarosan a húgom esküvője lesz, és elvitt az első az életemben, estélyi ruha. A szalon Hogy menyasszony jött a baleset, elhajtott egy autó, és úgy döntött, hogy menjen. Én hihetetlenül szerencsés - ebben a kabinban több mint 100 estélyi ruhák lányok buja! A lányok, akik úgy érzik, szép és nem a méret a 42 - mindez egy helyen! Nagy választék, minden ruha nagyon szép és jó minőségű.

Kapcsolódó cikkek