1 felülvizsgálata Amarok

Már van egy változata Amarok 2.2, de én tartanám egy régebbi verzió 1.4.10. Később majd magyarázni, hogy miért.

Az Amarok olyan sok funkciók, amelyek figyelembe veszik őket itt szinte lehetetlen, ezért azt felül fogja vizsgálni csak azok többsége által használt.

Ha elégedett tulajdonosa egy nagy gyűjtemény a zene, javasoljuk, hogy használja a MySQL az adatbázis, mert ez gyorsabb, mint SQLite. Igazából, azt gondolta, hogy ez nagyon nehéz lehet, de mint kiderült, az ügyet az öt perc, és csak attól függ a sebesség az internet-kapcsolat. A MySQL telepítéséhez adja ki a következő konzolon:

Írja be a jelszót szeretné használni, és biztos, hogy írd le, hogy ne felejtsük el.

Cserélje # „# A PASSWORD” a jelszót, amit a korábban meghatározott, de ne felejtsük el, hogy mentse az idézeteket (# „#”)

Amikor futtatja Amarok első alkalommal, akkor ki kell választania a mappát a zenével. Ez után lehet beállítani, hogy használni MySQL adatbázisban a zenei gyűjtemény (vagy újabb, akkor válasszuk ki a Beállítások - Configure Amarok - Collection).

Válasszuk ki a MySQL és adja meg a következő beállításokat:

Gazda neve: 127.0.0.1 Adatbázis: Amarok Port: 3306 Felhasználónév: Amarok Jelszó: a jelszavát

Szeretem az egyszerű felület, ahol könnyen megtalálja, amire szüksége van. Ez az egyik oka annak, hogy szeretem Amarok. Minden, amire szüksége van, ahol lennie kell, és akkor nem kell nézni az interneten, hogy hogyan kell ezt csinálni, vagy a cselekmény. Zenei gyűjtemény felvette nagyon könnyen és gyorsan.

Készítmények eloadó - album. Akkor rendezheti őket az utolsó napon a felül, heti, havi, stb Ha szeretné megtalálni minden dal, akkor azt találjuk, hogy a kereső funkció nagyon jól integrálni, és gépelés minden betű úgy tetszik már kiadott eredményeket. Azt is meg lehet keresni egy külön szám van a listában, és ez a funkció is sikeresen megvalósult.

Tab az aktuális lejátszás három lehetőség van: a zene, a szöveg és művész. Executive lap kap információt a Wikipedia. Dalszöveg fül a szöveget, amely játszik abban a pillanatban - Én a erre LyricWiki forgatókönyvet. A Zene fül további információk jeleníthetők meg a művész, köztük az összes albuma, és a gyakran játszott kompozíciók.

A lemezborító is jelen lehet készíteni amazon.com vagy jpeg-fájlmappái az albumot. Ha azt szeretnénk, lehet szerkeszteni tag dalt a lejátszási listában. Azt hiszem, ez nagyon kényelmes, mert eddig látok hibás címkéket a készítményeket, hogy szerettem volna keresni a néhány nap segítségével a különböző programok, mint Kid3.

Ezek a lehetőségek a lejátszási lista is elegendő a legtöbb felhasználó számára. De rajtuk kívül, akkor lehetőség, mint a 50 véletlenszerűen kiválasztott dalok gyakran játszanak dalokat egy bizonyos művész vagy még soha nem játszott. Ezen felül, akkor lehet rádiót hallgatni patakok, ahol van egy hatalmas összeg, és amit biztos, hogy talál valami tetszik.

Ott van a képesség, hogy szinkronizálni Amarok MP3 lejátszó, például egy iPod, MTP és alapja a Flash-memória eszközök. Kell beállítani őket, akkor csak csatlakozni, és válassza ki a bővítményt használni kívánt.

Ezen kívül van egy hatalmas számú szkriptek kiterjeszteni Amarok jellemzői. Ahogy azt már korábban említettem, azt használja a script LyricWiki lyrics. És talán vannak scriptek hozzá, hogy pontosan mit akar.

Én mondom ezt, úgy vélem, hogy az Amarok a legjobb játékos nem csak az Ubuntut, de bármilyen más rendszer! Segítségével egy hétig nem tudtam visszamenni a többi játékosra. És ez, azt hiszem, jó!

Van valami, ami nem tetszik Amarok 1.4? Őszintén? Azt lehet mondani semmit. Ő mindent pontosan úgy, ahogy akarok, és nagyon könnyen használható. De mégis, azt akarom mondani Amarok 2. A legtöbb jellemzője verzió 1.4 veszett. Bár 2.1-es verziója, egy részük már helyreállt, de még mindig nem egészen a végéig. És ha az ajánlat közül lehet választani, én nem egy kicsit kételkedve ki a 1.4-es verziója.

Vannak olyanok is vádolni fognak fiatalabb változatát, amely nem támogatja a legújabb, de az átlagos felhasználó csak azt akarja, hogy minden úgy működjön. Szomorú, de a 2-es verzió még nem tökéletes, de biztos vagyok benne, hogy egy olyan verzióját, vagy két eléri a kívánt állapotot.

Attól függően, hogy a változat az Ubuntu, amelynek használata, megtalálod a tárolókból és 1.4-es verzió, és 2-es verziója Hardy 1.4, és a Jaunty - 2. Nem biztos, Intrepid. Telepítettem az 1.4-es verziója a Jaunty vezetés által:

Ahhoz, hogy a PPA, akkor szükség van a két sor sources.list, és még van egy kulcs tároló. Minden itt megadott információ. Telepíteni 1.4-es verzió, keressen amarok14 csomag a csomagkezelő, vagy próbálja meg:

Kapcsolódó cikkek