2131 Ha vásárolni ez rosszabb, mint a Chevy Niva Téma megtekintése

Ide szalonok, nézem Niva. Először szemmel Shevi kukoricaföldön a 285,000-314,000 p. Úgy tűnik, mintha ez mind ott van. De aztán elmentem más szalonok kezdődött. -Minden vezetők együtt elkezdte mondani, hogy Chevy - ez pontosan ugyanaz a 21213-14ya csak szalon hirtelen és szebb. A sokkal drágább javítani. I, mint egy közönséges orosz állampolgár, nem hajlandó fizetni a szép nagymama lekerekített oldalán az autó, és a hűvös belső, átgondolt! És nem jobb, hogy vesz egy régi, megbízható vas! (2131). És nezamorachivatsya? Minden ugyanaz a gép valaha elhanyagoltság, eltörik, és akkor azt ki kell cserélni. Azaz, most nem sok különbség van a Chevy és 2131 közúti teljesítmény, a megbízhatóság. A különbség 3-4 kb ezer olyan sokat jelent nekem. Lebeszélni, ha smozhete..Ya baj?
És még egy. Láttam a két lehetőség 2131 1) 1.8 szénhidráttartalmú 2) 1.7 Ing. Mi az Ön véleménye, előnyösebben?

A fórum 15 éves

Üdvözlet!
Mi szükséges a gép?
1.7i másképp jobb, de 100 ml nehezebb gépek, mint 2121 nem fog is felesleges.

Ha szüksége van egy négykerék-meghajtású és 5 ajtós (3 helyett), akkor gyorsan és összkerékhajtással kocsi IL-21261 eléri a kereskedők.

1.ves köze hozzá. legalábbis 2131 és tegye Kormányzás, Chevy még mindig jobb rulitsya
2. Nem vakuumnik, GTZ a Chevy importált. fékek - csak sokkal jobb.
3. termelékenység és egyenletes áramlás eloszlás
4. legalábbis nem, mint egy új üvöltés, mint a régi.
5. Jó, jó - általában a pályán, nyilván soha nem ment
6. Azt hittem, hogy kellemes helyen a járdán
7. azt nem ragovor - az emberek nem éli túl az ilyen sebességgel és pogubayut sztrájkot 30km / h. A lényeg, hogy shnivy nagyobb esélye a túlélésre.

Igen, karosszéria javítás drágább, de te az első tíz kört, hanem egy véső. Miért nem vesz egy vésővel használt - feladata, hogy rúgni a lökhárító fák legalább naponta.

Ha jól értem, ez jellemezné előnyeit Chevy.
Nos, annak érdekében, hogy:
1) Egyetértek, de 2131 egy nehéz gép. és meg kell, hogy az irányítást, vagy még rosszabb. Az, hogy játszik aerodinamikai (oldalszél).
2) A fék azonos valószínű.
3) a kályha, mint egy melegítő 30 fok minden szívesen.
4) hangszigetelő hogy minden gépen.
5) um. neznayu..neznayu. És jobb, ha mégis?
6) optika jobb? Hát én nem tudom! Az, hogy szép. Még mindig nem xenon.
7) a frontális ütközés során nagyobb sebességgel, mint 80 km-re semmilyen sov.mashine kell darabolni.
Nos, akkor, mondjuk, a zúzott lökhárító Chevy - gotovb pár sotenek tankok. És így minden. Kedves ez a szolgálat dolgozói!

A gép szükséges: kapacitás, áteresztőképességű (hegyek, agyag, meredek lejtők, a földön). És egy másik 450 km az autópályán és a meghajtó 3 km hosszú „erdő”. -D

Akkor miért a hosszú, nem a rövid Niva? Chevy nem sokkal tágasabb 2121. Ezért az ügyet belül mennyiségű ajtókat? Tehát minél kisebb a jobb az ilyen típusú alkalmazás. Emlékszem, amikor 2131 már a keret (nem hallott a test beszakadt a padló közepén?) És tulajdonképpen mindegy aszfalt (és még több rövid), de nem „hegyek, agyag, meredek lejtők, a föld.” Tehát hogy 21214!

A gép szükséges: kapacitás, áteresztőképességű (hegyek, agyag, meredek lejtők, a földön). És egy másik 450 km az autópályán és a meghajtó 3 km hosszú „erdő”. -D

Akkor miért a hosszú, nem a rövid Niva? Chevy nem sokkal tágasabb 2121. Ezért az ügyet belül mennyiségű ajtókat? Tehát minél kisebb a jobb az ilyen típusú alkalmazás. Emlékszem, amikor 2131 már a keret (nem hallott a test beszakadt a padló közepén?) És tulajdonképpen mindegy aszfalt (és még több rövid), de nem „hegyek, agyag, meredek lejtők, a föld.” Tehát hogy 21214!

Hm..mesta többet 2131. Különösen képest. És a „nincs keret” van valami sci-fi! Korábban ez nem lehet, de most minden rendben van ott egy testet. És akkor, ha őszintén, hogy nem látni nirazu beszakadt Niva! A referencia nem podkinesh.
Igen, szeretem a rövid jobb, mint egy hosszú. de hol fogok tenni a család. Ez itt a kérdés. -szadi katostraficheski kis helyet foglal.


Próbáld ki, hogy valamikor az erdőben, a pusztában, pobuksovat a gödrök az ő 11. :-D, poobdirat festék A gépkocsi az ágak, majd mondd me- ha akar, akkor vesz egy autót 10 db?

Ha a pénzügyi problémát jelent az akut, csak 21214, egyébként - shnivy.


Akkor miért a hosszú, nem a rövid Niva? Chevy nem sokkal tágasabb 2121. Ezért az ügyet belül mennyiségű ajtókat? Tehát minél kisebb a jobb az ilyen típusú alkalmazás. Emlékszem, amikor 2131 már a keret (nem hallott a test beszakadt a padló közepén?) És tulajdonképpen mindegy aszfalt (és még több rövid), de nem „hegyek, agyag, meredek lejtők, a föld.” Tehát hogy 21214!

Igen, én még soha nem láttam beszakadt a közepén 2131, és nem csak én. Valahogy minden hallott - de nem lát? És nem láttunk - mert ez nem, és nem volt. Ezek a kerékpárok jöttek fel, akik már mintegy shnivy történetek Bast, azt mondják, semmi, de a test nem szabadul. Magát 31 perc 3 év otezdil a Chevy - év Chevy jobb Oroszországban most nincs semmi. Igen, 31-én több rakomány mennyisége. De kezelése sokkal rosszabb, Chevy - fürge, könnyen kezelhető, 2131 - ez a tartály, lassú és ügyetlen. Egy másik kérdés? itt említett 3-4 ezer kilobakov mint az árkülönbözet, chtoyto nem valami érdemes 21214 3 kilobaka olcsóbb Chevy és 2131 -. erőssége 1.5. Tehát mi az, akkor hogy áll a Chevy és a kényelem nem éri meg? Megéri!
_________________
san

Igen, én még soha nem láttam beszakadt a közepén 2131, és nem csak én. Valahogy minden hallott - de nem lát? És nem láttunk - mert ez nem, és nem volt.


Láttad egy millió dollárt? Nem. De ez nem jelenti azt, hogy nem (c) Ne_pomnyu_kakoy_film
Természetesen miután beszakadt a test is, de ennek eredményeként - a zavarás ajtók - ez tény (panaszkodott, de).

Az egyetlen, aki feltette a kérdést az alábbiakban meghatározott üzemi körülmények között. Tehát számukra legjobb vagy 21213/21214 vagy shnivy (lehet jobb, és 2131 a téli gabona). De fizetni 3-4 kb-GUR túl (a komfort én hallgatok, mert ha jól értem ott 2111 erre a célra).

A fórum 13 éves

Autó: Honda Accord Lada 2114

UAZ-Hunter! Figyeljünk rá, így nem sajnálom víznyelő hordoznak minden bizonnyal nem egy kút is a pályán. De a vízmosások -Az leginkább. cool:


Az egyetlen, aki feltette a kérdést az alábbiakban meghatározott üzemi körülmények között. Tehát számukra legjobb vagy 21213/21214 vagy shnivy (lehet jobb, és 2131 a téli gabona). De fizetni 3-4 kb-GUR túl (a komfort én hallgatok, mert ha jól értem ott 2111 erre a célra).

És egy guru, állítható kormánykerék, műszerfal, elektromos, electromirrors hozzá kényelem jobb, mint a 2111 nem próbálta? Nos, a cross-country, a közúti biztonság, és ne mondják, hogy minden „benne” a set! Próbálja, mindezt az úgynevezett Chevrolet Niva-.
_________________
san

A fórum 13 éves

Elhelyezkedés: a szülő fórum

Auto: Chevy-Niva volt (88 tykov) most Patriot


Láttad egy millió dollárt? Nem. De ez nem jelenti azt, hogy nem (c) Ne_pomnyu_kakoy_film


By the way, láttam, és több citrom, semmi látványos!
_________________
san

És egy guru, állítható kormánykerék, műszerfal, elektromos, electromirrors hozzá kényelem jobb, mint a 2111 nem próbálta? Nos, a cross-country, a közúti biztonság, és ne mondják, hogy minden „benne” a set! Próbálja, mindezt az úgynevezett Chevrolet Niva-.

A fórum 13 éves

Elhelyezkedés: a szülő fórum

Auto: Chevy-Niva volt (88 tykov) most Patriot


Amennyiben a második és a shnivy megy, mert ha megint összehasonlítani Niwa, ezek az előnyök az árkülönbség, szeretem ezt a gondolatot, még a szokásos shnivy deshevshe Niva kapunk figyelembevételével kiegészítések és felszerelések számára. És a kisegítő személyzet - shnivy ugyanazon a területen, nos, talán kisebb sebek.
_________________
san

A fórum 15 éves

És a kisegítő személyzet - shnivy ugyanazon a területen, nos, talán kisebb sebek.

Ez nem igaz, ha csak azért, hogy a Niva futószalagról több mint egy évtizede, és a gyermekkori betegségek podvylechila. És még az alkatrész tömegét, a rendelkezésre álló és olcsó, amely még nem mondott shnivy. Ez helytelen, ha egy őszinte szeretet a modell megakadályozza objektív értékelését Igen, shnivy kényelmesebb és dinamikusabb, városi, de ehhez az is viszonylag zaplatila- kereszt Niva. Vagy te is ezt a kihívást?

A fórum 13 éves

Elhelyezkedés: a szülő fórum

Auto: Chevy-Niva volt (88 tykov) most Patriot


Ez nem igaz, ha csak azért, hogy a Niva futószalagról több mint egy évtizede, és a gyermekkori betegségek podvylechila. És még az alkatrész hozzáférhető és olcsó tömeg, amely még nem mondott shnivy. Ez helytelen, ha egy őszinte szeretet a modell megakadályozza objektív értékelését Igen, shnivy kamfortnee és dinamikusabb, városi, de ehhez az is viszonylag zaplatila- kereszt Niva. Vagy te is ezt a kihívást?

Nem egészen, megpróbálom felmérni objektíven azt mondják, hogy a 2131 yuzal 3 év (120 tykov) és a szeretet nem változott, de a Chevy volt tudatosan, amikor az volt a kérdés helyett a hosszú Niva. A kérdés, valamint itt tárgyalt, rájött, hogy a 2131? Nagymama ér sokat, Chevy? Igen, ez drága, de. Már le a különbségeket, vajon fizetni érte? És ő válaszolt, igen! Igen, Chevy több városi, de nem azért, mert a terep: sajnálom őt a bokrok és víznyelő rácsot, lökhárító gyengébb, de ez a UAZ. Átbocsátási abban az értelemben, prolezaniya sár a Shnivy és Niwa gyakorlatilag azonos: a Niwa rövidebb bázis, itt adu, y Shnivy - a szélesebb nyomtáv és a simított alsó, amely lehetővé teszi, hogy csökkentsék az ellenállást mászik hasuk, GUR - szuszpenziőkban általában szükséges dolog vezetés könnyedén Cool. By the way, valahol a folyóirat volt, hogy összehasonlítsuk őket, és a következtetés - egy teljesen uompensirovany profik, a másik, és ugyanazt a áteresztőképességét.
Most a pótalkatrészek és design: Chevy - azonos Niva korrigált out (a Mount PRM, alamizsna, a megerősített karosszéria, stb.) Szinte minden része Niva-klasszikus öntött - a 10s és 15-ki. Eredeti csomópontok olyan, hogy a hiba nem valószínű (például torpedók, belső kárpitozás, és a többi szűrőház). Tehát az ár ezeket a tételeket, és a jelenlétük - egyértelműen minden boltban.
_________________
san

A fórum 15 éves

Ez nem a nyomtáv, tisztaságára és a gumik. Niva vctaet, amikor megy a gyomor és a sima vagy durva, hogy a másik kezével, nincs különbség egyszerűen úgy érzi, utána Nyvka VLI-10 szigetelt 5, hanem egy gumi, nem láttam az Shnivy is csak szerencsétlen?
2131 nem Niva, Niva hosszú és különbözik attól a vezethetőséget.
Az Ön szavai sok vita, hogy legalább, hogy képes felmászni, de ez nagy kár, hogy megverte.
Nem akarom azt mondani, rossz a shnivy egy napon peresyadu 214 rajta, de akkor „majd egyszer”.
Az árak a konzolok nem lehet összehasonlítani, de tekintettel a működési kérdésekkel, azt tanácsolom, hogy olvassa el ezt a fórumot érzelmes történet a nevezuhu- frontális ütközés Shnivki két hónap, nem olyan halálos és milyen áron, és problémamentes vosstanovlenie- hat hónap összege egy harmadik az ára egy új . Ezek a működési problémákat, hogy hatással lehet bárki, és amely mer Shnivy nehezebb (remélem, hogy ez csak a mai)
Ezért megismétlem, amit már elhangzott. A legjobb, ha fel elején a Flame paraméterek alkalmas Land Cruiser, de ha a pénz nem elég, akkor ki kell választani a két rossz közül. Szeretne lazit- Niva, azt szeretnénk, hogy lassan hordozzák egész osztály 2131 összehasonlító akar (nem agy vázák) kényelem, jobb dinamika, tükrök, ablakok, stb - hogy shnivy. Én ugyanaz a rutin nivovsky „harang és a síp” nem törzs, éjjel látom az út rendesen, és kapcsolja be a kormányzási erők elegendő (nem veszi észre, még a sárban), tettem Shumka, tedd a jó zenét, elöntött mindenhol. ahol a Castrol és a harmadik évben a bánat, nem tudom.

A fórum 13 éves

Elhelyezkedés: a szülő fórum

Auto: Chevy-Niva volt (88 tykov) most Patriot

De a különbség könnyű érezni siker Nyvka VLI-10 szigetelt 5, hanem egy gumi, nem láttam az Shnivy is csak szerencsétlen?

Az Ön szavai sok vita, hogy legalább, hogy képes felmászni, de ez nagy kár, hogy megverte.

de tekintettel a működési kérdésekkel, azt tanácsolom, hogy olvassa el ezt a fórumot érzelmes történet a nevezuhu- frontális ütközés Shnivki két hónap, nem annyira halálos, és mibe kerül és problémamentes vosstanovlenie- hat hónap összege egy harmadik az ára az új. Ezek a működési problémákat, hogy hatással lehet bárki, és amely mer Shnivy nehezebb (remélem, hogy ez csak a mai)

Ezért megismétlem, amit már elhangzott. A legjobb, ha fel elején a Flame paraméterek alkalmas Land Cruiser, de ha a pénz nem elég, akkor ki kell választani a két rossz közül. Szeretne lazit- Niva,


Azt akarod, hogy lassan hordozzák egész osztály 2131 összehasonlító akar (nem agy vázák) kényelem - figyelembe shnivy.

Andrei Pr. Írtam (a):

És miért nem veszi lehetőség 2120. kijelölt sokat. Gur van. valójában pontosan ugyanazt a 2131 csak egy új testben. Trace 130-140: cool: könnyű. Nos, talán egy kicsit alacsonyabb, mint a 2131 és a nemenee ha van egy erdei út - fog utazni: cool. Most áll 8600-8700 és 2131-7900.


280.000 megéri 2120! Ma elmentem smotret. drága!
Nos, akkor, három üléssorral és általában úgy néz ki, nagyon nehézkes! - mint a busz :-D. Is, ott nem biztosított a csomagtér polc és úgy tűnt, szűk vezetési pozíciót.

Kapcsolódó cikkek