15. fejezet hasznos tippeket vit mano

Hasznos tippek a Wit Mano

Milyen érdekes, amikor először jöttem Osho lettem vegetáriánus. Azt alapvetően megváltoztatta a hálózatról. És most, harminc évvel később, rájöttem, hogy szerencsém volt, mert egy csomó probléma, mint például a szívbetegségek, a rák, stb - .. Ne zavar. Ezek a betegségek, nekem úgy tűnik, együtt a hagyományos orosz ételek, vagy a hagyományos amerikai étel. Élelmiszer hagyományok a két országban is hasonló: mindkettő ott van, és mindig van egy nagy számú hús, bő zsírban sült ételek, sok édesség, fehér lisztből készült termékek, „kemény” sajtok, amelyek nem könnyen emészthető, krémek, szószok és fehér burgonya.

Én takarítottam ki az egészet a diéta sok-sok évvel ezelőtt, így a energiamérleg nem befolyásolja az ilyen úgynevezett „negatív” diéta. Mindig szívesebben mennek a korral, és a legújabb információkat az élelmiszer. Sokan megbetegszenek, vagy akár meghalni, mert nem tartják be ezt az ötletet, mert nem elég óvatos a diéta, vagy nem tudja, néhány fontos információt a termékeket. Arra buzdítalak benneteket, hogy az étel egészséges -, hogy megvizsgálja a diéta és a változás benne valami, ami nem megfelelő az Ön számára. Ha a keresés tanácsot táplálkozás külföldi források, könnyebb lesz építeni a maguk számára a legfontosabb elveket és a kínálat akkor vedd fel hasznos a diéta gyors, egyszerű karbantartás, a test és egyidejűleg ad az energiát. Ez segít megőrizni az egyensúlyt, és erőssé. És akkor nem kell enni nagy részét - több energiát egyszerűen, enni valami könnyű és kis mennyiségben a nap folyamán!

Furcsa számomra, hogy a nők gyakran jönnek, és azt mondják: „Mi nem tud teherbe esni, hogy velünk valami nincs rendben. Talán tud valamit, „A legtöbb orvos azt mondja, hogy annak érdekében, hogy terhes, meg kell enni húst, de úgy érzem, hogy ez nem igaz - az egyik legjobb amerikai könyveket ajánlott a vegetáriánus étrend nem állati eredetű zsírok, és érdemes hinni .

Tudod, sok évet töltött Indiában -, és ez nem csak a legnépesebb ország, egyben a világ legnagyobb vegetáriánus országban. És az indiai nők, mivel nincs hús a diéta, szülni egészséges gyermekek, akik a későbbiekben kifejlesztett igazán jól. India - azt bizonyítja, hogy mennyi lehet a világ vegetáriánusok. Én is egy bizonyíték, és amikor az emberek azt kérdezik: „Hogy lehet egy vegetáriánus a hideg országban” - Azt mondják, hogy a tapasztalat tudom. Töltök sok időt a hideg a világ éltem Alaszkában, hogy egy vegetáriánus, így tudom, hogy ezt az életformát is lehetséges, és nagyon elégedett voltam az eredménnyel. És te is elégedett lehet az eredménnyel. Táplálkozás fontos. Meg kell vigyázni, hogy a test, az érzelmek, a szerelem, az egészsége. Igen.

Share az oldalon

Kapcsolódó fejezetek a többi könyv

Hasznos tippek a falu mágikus Ebben a fejezetben megnézzük néhány hasznos technikákat a gyakorlatban a boszorkányság falu

5. fejezet Egyéb hasznos berendezés Konyhai mágikus Van egy másik módszer a mágikus munkát, amit én szeretnék mondani röviden - konyha varázslat. Dédanyám volt, sőt, ez a konyha boszorkány. Igen, ő volt amulettek és talizmánok, jóslatokba bocsátkozni a vonalakon

Hasznos tippek, Imák igen cukor, Vanga töltve, segít megteremteni a szükséges energetikai hozzáállás, amely a termékeny talajt bármilyen kommunikációt. Azonban, hogy ez a közlemény fog fejlődni, nagymértékben múlik. Nem csoda, hogy Wang Angelina tippek

8. fejezet Hasznos tudás telek formában fejezet • A legjobb formája a föld -. Négyzet vagy téglalap • Kerülje azokat a területeket formájában szabálytalan sokszög, mert bajt, rossz egészségi és szintén közvetve hatással vannak a

Hasznos tippek foglalkozó ILI a (heverő), ebédlőasztal, rekreációs területek és az élelmiszer-tároló terület által kiválasztott „barátságos hely”, „tiszta” legyen munkahely, ha otthon dolgozik. Ez nem mindig lehetséges, hogy önállóan határozza meg a geopathic zóna,

Swami vit Mano: "Tedd a varázsa az útlevélben papír" Swami Wit Mano - egy bűvész, bűvész, gyógyító, egy támogatója vallás Bhagwan Shree Rajneesh. Egyre sanyasinom Wit Mano lemondott anyagi élet, feladja magát a lelki. Úgy működik, technikák lágy

15. fejezet hasznos tippeket vit mano

Hasznos tipp azoknak jeleire És most azt fogja mondani, egy csodálatos dolog: az isteni jelek hozzád, függetlenül attól, hogy követte a tanácsot, vagy sem. Megértem, hogy ez úgy hangzik, mint én ellentmondó magam, de az évek során megtanultam, hogy mindent,

Hasznos egészségügyi tanácsok, amelyek megkönnyítik az ízületi fájdalom lesz száraz hővel. Akkor hő a homokban egy serpenyőben, és betette egy zacskóba, hogy a seb közös. * * * Jól csillapítja a fájdalmat, enyhíti a görcsöket és ellazítja a forró levegőt a hajszárító. hajszárítót

15. fejezet hasznos tippeket vit mano

11. § Hasznos tanácsok

D. néhány hasznos tippet szélesíteni a spektrum a kölcsönös tapasztalatok, sok nő, aki egy olyan partner, szeretnénk megosztani velük a fejlesztés módszereit. Az alábbiakban néhány hasznos tipp kapcsolatos közös

15. fejezet hasznos tippeket vit mano

Rész: gyógyító gyakorlatokat, a Mano Wit

14. fejezet A meditáció és a technológia által kifejlesztett Mano Wit Alap gyógymódok hogy gyakorolni - a meditáció Osho, meditatív terápia Osho. Nézem DVD Osho a programban részt vevő, a Nemzetközi Osho Meditation Resort Pune, India. Mindig meg kell létrehozni

Tippek monetáris mágikus 1. megszórjuk őrölt fahéj pénzt a jó közérzet folyamatosan roslo.2. Soha ne adjon pénzt egy másik személy bruttó alapon. Hajtsuk a számla felét, és húzza ki a visszahajtott rész előre. Ha

Kapcsolódó cikkek