Versenyszabályzata - hasznos css - cyber erő - cikkek Directory - cyber erő

Csapat játszik 15 kör, ami után változás áll be oldalról. A játék addig folytatódik, amíg a 16 győzelem az egyik csapat.
Abban az esetben, váltók 15:15 1 hajtjuk extra menet.
Ha az egyik parancs nem volt teljes erejét (minimum 4 fő), majd 15 perc után a kijelölt idő tartására a mérkőzés, a csapat elnyerte a műszaki vereség a pontszám 16: 0, vagy nem felel meg a játékos kezd csatlakozni később. Ha nem jelenik meg a két parancs, a helyzettől függően, a mérkőzés el kell halasztani, máskor, vagy mindkét csapat által kijelölt vereség. Ez a döntés terheli a bíró a verseny.
A felek választását kap a csapat, amely megnyerte a kés kör elején a mérkőzés.
A mérkőzés alatt a szerver lesz benne SourceTV, adja meg a nézőt, hogy az emberek, akik nem tartoznak a 10 játékos játszik, és a bírók szigorúan tilos, menjen a forrás-tv port.

Abban az esetben, technikai problémák, a játékosok megítélni végén a kerek üzembe szünet, hogy újra a lejátszót, vagy a csere. Ha 5 percen belül játékmegszakítást, a csere nem követte, a csapatkapitány választhat, hogy újra játszani nem az egész (minimum 4 fő), vagy elvész (16: 0)

Harmadik féltől származó szoftver hangalapú kommunikációt a játékosok
do újratelepítési
Dobd gránátok épületeket és textúrák
Üzenetek írása a parancs (say_team)

Írja általános üzenetek a chat (mondjuk)
Kommunikáció a bíró (összes kérdéseket vitatják a kapitány)
Használjon olyan módszerek csalás (beleértve tilos a „hibákat” kártya)
Használjon egy csaló programot
Használja az egyéni modellek és textúrák a játék
Változás az eredeti játék fájlokat annak érdekében, hogy szert előnyre a többi játékos.

kapitányok engedélyezve

Kapitány Nick tartalmaznia kell az előtag „(cl)”
Helyettesítéseket esetén kommunikációs problémák egyik játékos csapata, a listából a bejelentett játékos csapata