Shakhtar Donetsk - Dynamo eredményei és jelentései a meccs ukrán bajnokság

Shakhtar elveszett Dinamo FC Shakhtar

Dinamo Kijev ünneplik győzelem Shakhtar Donetsk egy mérkőzés a második fordulóban az ukrán bajnokságot, megnyerte a Kharkiv „bányászok” köszönhetően a cél Mbokani.

Dynamo fogja látni szép azáltal, hogy sokkal jobb minőségű, mint a mérkőzés a találkozó a csapat a Super Bowl egy hete Ukrajna.

Kievans kezdődött a mérkőzés jobban játszó agresszív a támadás, és az első percben a mérkőzés „bányászok” kizárólag védekező. Hogy ellenálljon a nyomás a kiindulási osztályokon Fonseca megnyugodott játék, és fordította a pálya közepén. Előfordul, hogy a csapat működött egy ütközés során, volt a feszültség, majd egy, majd a másik kapu, de az igazi veszély volt az egyetlen alkalom 41 perc, amikor Srna fejét vágta a labdát Ferreira után szegélyező mennyezet, és az argentin lövése néhány méterre, de Koval finom hárított.

Az élesség a Mentés parancs második felében kezdődött azzal a céllal Dynamo. Garmash tökéletesen lógott Mbokani, akik elszakadtak a fej és Krivtsov nem hagyott esélyt Pyatov.

Factically azonnal Dynamo megduplázódhat az az előnye, ha Gonzalez elkapta a labdát tökéletesen a lábát, és egy erős ütés rázta a keresztléc Pyatov cél.

Ugyanakkor el kell ismernünk, hogy miután egy ponttal szerzett Dinamo fejezte ki a kezdeményezés, és játszott a második számot. A támadás osztályokon Khatskevich futott gyakran, de soha nem jött fúj, míg Shakhtar legalább három jó pillanat, hogy még a pontszám.

62 perc elteltével Marloes van a labda valaki másnak tizenhatosán, körülvéve rivális, és metil-a sarokban - minden kimaradt a célja néhány centimétert. Két perc elteltével a Tyson maga kreált egy pillanatra, és majdnem kitört a keresztléc erős ütés. Egy másik pont volt a Ferreira, de az argentin nem tudta legyőzni Koval közelről, megszorította a védők között.

Ennek eredményeként, 1: 0 - Hatckevich ünnepli első győzelem Shakhtar tartalékok és a „bányászok” a ranglistán mögötte a 3 pontot, míg a bajnokságban csak a kezdet.

Shakhtar Donetsk - Dynamo 0: 1

Shakhtar: Pyatov - Srna, Krivtsov, Rakitskiy, Ismaili - Alan Patrick (Blanco-Leshchuk, 86), Stepanenko (Kovalenko, 65) - Marloes, Bernard (Dentin, 78), Tyson - Ferreira

Dynamo: Koval - Morozyuk, Vida, Hacheridi, Kádár - Jarmolenko, Sidorchuk, Shepelev Gonzalez (Tsygankov, 71) - Harmash (Korzun, 80) - Mbokani (Bessedin, 77)

Figyelmeztetések: Marloes - Gonzalez, Koval, Khacheridi, Sydorchuk, Korzun