Összesen alatt

Polish „Pursuit” és a román „Astra” megtalálta a módját, hogy foglalkozik egy furcsa bírói.

A jelenlegi holtszezon van valami nagyon furcsa: a csapat előtt álló tengerentúli edzőtábor úgy, hogy nem találja minősített bírók. Vagy őszinte?

„Ufa” elleni mérkőzésen CFR Cluj tegye tagolatlan büntetést a harmadik percben hozzáadjuk az első felében, és kirohant a pályán érthető, még Sergei Semak. További részletek - itt.

Gadzhi Gadzhiev és minden akarta, hogy visszavonja a csapat a pályán után a megmagyarázhatatlan intézkedések a döntőbíró első felében elleni mérkőzésen a román „Botosani”, ahol a bíró megadta ellenfele a jogot még a két büntetés. A második, amit szereznek a 51th percben az első félévben, sőt kérte, hogy megöli. További részletek - itt.

„Ufa” a meccs után több bíró nem neveznek Ciprusról. A legvalószínűbb, hogy követni fogja a lengyel példa, az „egységes” és a román „Astra”.

Labdarúgók „Asters” tudatosan úgy döntött, hogy nem pont egy büntetést, így a román játékos csak ütött a labdát a kezében a kapus, de a bíró tett a nagy sikerű. Ezt követően, a románok lövés célt tévesztett. Ugyanezt az eljárást végeztük játékos „Chase”, amikor egy furcsa büntetést kinevezték a kapu „Asters”.

Az év első felében, a csapat még nem szerzett, de tette csak négyszer, a második - 3: 1 győzelem a lengyelek.

Sokan nyíltan azzal vádolta a bírák a edzőtáborban, hogy fel a mérkőzések, amelyeket kézbesítését. Nagyon nehéz bizonyítani, de a tények jelzik, hogy ez az, úgy válik egyre inkább.