Mi történik a „Barcelona”

A második egymást követő évben, „Barcelona” áramlik „Celta” Vigo négy gólt, és szenvedett szenzációs vereséget. Véletlen egybeesés vagy minta? Sportbox.ru, hogy kitaláljam, mi folyik a csapat Luisa Enrike elején a szezon.

Nehéz megtalálni a mai labdarúgó-válogatott, amely két egymást követő évben törni „Barcelona” az ülés alatt - 3: 0. „Celta” ebben az összefüggésben egyedi, és a győzelem az utolsó fordulóban tette legkényelmetlenebb ellenfelet Luisa Enrike. Mellesleg, a korábbi edzője galíciaiak. Az öt mérkőzést ellen Barça korában Enrique, a csapat Vigo nyert három. Azonban a jelen vereség „Barcelona” világos és könnyen érthető okokból.

Sok minden elhangzott az elmúlt évben, hogy a „Barcelona” lehet végezni, és ami a legfontosabb, a győztes 70 százaléka mérkőzések Liga vegyes összetételű. Azt mondják, hogy az ellenállási szintet a La Liga olyan alacsony, hogy Luisa Enrike nem szükséges „hajsza” az alapja mind a 38 mérkőzést, és amikor ideiglenesen a második része a „Barcelona” is gond nélkül megbirkózni a csapatok szint „Osasuna”, „Granada” vagy „Sporting ”.

Először is, a dolgozat elpusztult „Alaves”. aki képes volt megnyerni a „Camp Nou” rivális nélkül Messi, Iniesta és Luis Suarez a bázison. Vigo Enrique lépett az azonos rake, így a padon Iniesta, Mascherano, és Rakitic.

- Az első félidőben nem nyert semmilyen harc, nem használja a szabad hely, rosszul választott pozíció, nem ellenőrzik a játék miatt a mozgás hiánya. A szünet után már hozzá, egyre kevésbé rossz, de a negyedik cél megölt minket. Az eredmény nem lepett meg: a harmadik cél szereztünk magukat, de a negyedik és semmit sem mondani.

Vezetőedző és a játékosok „Barcelona” itt az ideje, hogy megértsük, hogy az idők, amikor ellenfél lábát felemelte, egy kék és gránát forma maradt. Tedd a győzelmet az áram nélkül nyerő iparművészet eljáró fél erősséggel, már nem működnek. Először azt mutatta, hogy „Alaves”, a második - „Celta”. Iniesta és Rakitic a pályán Vigo még meg, és nagyon közel volt, hogy mentse egy találkozót, de a legjobb partnerek keresztbe ...

Ter Stegen, zsarolta a médián keresztül vezető a katalán klub az elmúlt szezonban, van aki - Claudio Bravo Angliába ment és lett egy teljes értékű első német csapat számát, és játszik a Bajnokok Ligájában és a Liga. Ez csak akkor, ha továbbra is ebben a stílusban, hogy megvédje a kapu „Barca”, a közelmúltban vásárolt „Ajax” Jasper Cillessen hamarosan kap játékidő. Ter Stegen szólva csúsztatás, mondván, hogy „ez történt csak egyszer.” Az internet már járni görgőket egy válogatást a baklövéseket, amelyek következtében módon kapus játék. Igen, a „Barcelona” kell egy kapus, jól játszani, és kirúgták a tizenhatosán, de ter Stegen a cél, és Zheremi Mate a középső védelem - egy ketyegő időzített bomba.

Factor Iniesta és Messi

„Barcelona” az új szezonban már elszenvedett két vereség mindkét lábát a pályán az első perctől kezdve nem Messi és Iniesta. Ha azt mondjuk, hogy a csapat Luisa Enrike könnyen megbirkózni anélkül, hogy azok a vezetők - még korai. A valóság világosan mutatja, hogy a két játékos még mindig nagyon fontos a csapatnak és annak támadást. Nevezzük messizavisimostyu vagy valamilyen más módon, de ez tény.

A ligochempionskuyu elleni mérkőzés gladbahskoy „Borussia” a győztes gólját Zherar Pike. Vigo lőtt kétszer. Ha a középhátvéd két meccsen három gólt szerzett öt csapat, az idő, hogy beszélni bizonyos problémák támadást.

Borussia Mönchengladbach - Barcelona. 1: 2. Herard Pike

És mégis, még anélkül, hogy csillag vezetője „Barcelona” class olyan magas, hogy a csapat ne essen olyan hangos, mint azt tette kétszer négy hét. Barca játékosok jöjjön le, és leszáll a mennyből a földre. Önbizalom - nagyon veszélyes dolog, rendszeresen így a fricska az orrát, hogy azok, akik felemeli a magasba, például ter-Shtegenu. Új csillag a „Barcelona” gyorsan kell ismernünk, hogy párosulva a lenyűgözően nagy teljesítményű készségek - semmi ahhoz képest, szomjúság harc, győztes művészetek és harapni a földön nyerni. Egyébként ezek nem sül válás veszélye fenyeget ez a tendencia.